פעילויות

לימודים וקורסים
ריו אביירטו
פילאטיס
ניה, Nia
חמשת המקצבים
ביודנסה
זומבה
סלסה
תדרים בתנועה
ריקודי בטן
גאגה
LifeDance
ריקודים מקודשים
מחול סופי
מחול אפריקאי
בוטו
קונטקט
אימפרוביזציה בתנועה
קול בתנועה
תאגיה
מחול הודי
פלדנקרייז
צ'י קונג
טאי צ'י
קפוארה
ריקוד אחר

עלה השבוע

כנס רוחני עוצמתי: "הטיסה א...
קורס מיינדפולנס למטפלים- א...
יוגה, הריון ומעבר - קורס ה...
אקסס בארס היא שיטה מהפכנית...
קורס חוויתי לתקשור עם מדרי...
מסלול מקיף ויחודי להכשרת פ...
שמחה, צמיחה אישית והקלה על...
שיעורי יוגה לנשים בהריון כ...
שיעור דינאמי וקשוב לנשים
קורס חוויתי לבירור היעוד ה...

תנועה וריקוד

קונטקט

שיעורי קונטקט מה זה כולל?
הריקוד ידוע כדרך הטובה ביותר ליצירת איזון בין הנפש לגוף באופן בלתי אמצעי ומשחרר. לימודי קונטקט מאפשרים לכל אחד לחוות את הריקוד דרך טכניקת תנועה של מגע זוגי או קבוצתי בתנועות מיוחדות הנותנות דגש על העברת שיווי המשקל מנקודה לנקודה באופן מאולתר לחופש יצירתי וביטוי עצמי אופטימלי.
הדגש בשיעורי קונטקט הוא למידת הדקויות בין מגע לניתוק בין קרבה לגבולות כך שהריקוד ישתלב בצורה ספונטנית תוך הקשבה לסגנון האישי של כל אחד והדרך שבה הוא יכול להוציא מהכוח אל הפועל את עולם הדמיון שלו כך שישתלב יחד עם הפרטנר העומד מולו או עם הקבוצה באופן אחיד והרמוני ברגישות ועדינות.
למי מתאימים לימודי קונטקט?
לימוד הקונטקט מחולקים לרמות שונות ממתחילים חסרי ניסיון ועד לרקדנים מנוסים המעוניינים לשפר את טכניקת הריקוד באופן משוחרר ובלתי מחייב ולכן כל אחד יכול למצוא את מקומו בלימודים אלו כאשר רצוי ונכון ללכת לשיעור לנשיון כדי לוודא כי יש התאמה מוחלטת בין הרצון למציאות ואכן תוכלו ליהנות מהלימוד עצמו.
ישנם אנשים אשר מתקשים ביצירת קשרים עם האחרים והדרך של ריקוד בשיטת הקונטקט עשויה להיות להם לעזר שכן אין צורך לעקוב אחר כללים והוראות וכל אחד יכול לבטא את עצמו מבלי להרגיש אי נוחות או חוסר בטחון אשר מאפיינים את התקשורת בין אנשים המכירים אחד את השנייה לראשונה.
היכן ניתן ללמוד שיעורי קונטקט?
באם תעשו חיפוש באינטרנט תגלו כי קיימים מקומות רבים בהם ניתן ללמוד את ריקוד הקונטקט, כאשר לעתים הקורסים הללו מתקיימים כחלק מלימודי ההעשרה בבתי הספר למחול והאופציה הזו מאוד טובה משום שכך אפשר ניתן להיחשף לכל עולם הריקוד ולהכיר אנשים חדשים ועוד שיטות למוד דומות הדורשות אלתור.
שיעורי ריקוד קונטקט אימפרוביזציה נלמדים לרוב במסגרות קטנות ואינטימיות ולכן מאוד חשוב לוודא כי המדריך המעביר את השיעורים הינו מקצועי ומנוסה כך שאכן תרגישו נוח להביע את עצמכם בפניו ובפני שאר הקבוצה ובמידת האפשר לקבל המלצות מחברים שלקחו חלק בקבוצת ריקוד עם אותו המדריך.

רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©