פעילויות

לימודים וקורסים
אימון
פסיכודרמה
גמילה מעישון
יוגה צחוק
כתיבה יוצרת
גרפולוגיה
פנג שואי
ריברסינג ונשימה מעגלית
תאטרון פלייבק
טיפול בהבעה ויצירה
קורס בניסים
גשטאלט
אינטליגנציה רגשית
ביירון קייטי
מודעות
טרילותרפיה
תרפיה באמנות
תרפיה
יהדות וקבלה
אייקידו
קונג פו
אומנויות לחימה אחר

עלה השבוע

כנס רוחני עוצמתי: "הטיסה א...
קורס מיינדפולנס למטפלים- א...
סופשבוע של בריאות, תזונה, ...
יוגה, הריון ומעבר - קורס ה...
אקסס בארס היא שיטה מהפכנית...
קורס חוויתי לתקשור עם מדרי...
מסלול מקיף ויחודי להכשרת פ...
ריו אביירטו לנשים - התבוננ...
שיעורי יוגה לנשים בהריון כ...
סיור במבוך של ירקות, תוויו...
שתף
צמיחה אישית כתיבה יוצרת

לכתוב פרא - סדנת כתיבה עם גבי ניצן

24/01/2015 - 22/01/2015

לכתוב פרא - סדנת כתיבה חוויתית עם גבי ניצן

"לכתוב פרא" היא הרפתקה דרך כתיבה. הרפתקה של גילוי עצמי והקשבה. במהלך סופשבוע חוויתי ומרתק נשתמש בכתיבה בתור הכלי, הנתיב שיוביל אותנו פנימה, אל המקומות העמוקים שמתוכם אנו יוצרים, חיים, חווים.

בסופ"ש הזה גבי ינחה וילווה אותנו במסע פנימי של התפתחות, למידה והיכרות עצמית עמוקה דרך המילים והמשפטים, כשהיד רושמת אותנו אל הדף מתוך תכנים פנימיים.

דרך תרגילים והנחיות מיוחדות מתאפשר חופש מסוג חדש, שחרור הכתיבה מכבלים של שיפוטיות, מגבלות וקבעונות שהתרגלנו אליהן. כך יפתחו לפנינו מרחבים עמוקים בתוכינו, מתוכם אפשר לכתוב את עצמינו באופן חופשי וטבעי.

נחוצים: מחברת, עט, חיבה לכתיבה, סקרנות ונכונות
(אין צורך בנסיון מיוחד)

1,270 ש"ח  בקמפינג כולל כלכלה מלאה (אפשרות לחדרים פרטיים וחצי-פרטיים בתוספת תשלום) 1370 בחדר משותף ממוזג

כל המחירים כוללים: 3 ארוחות צמחוניות טעימות וביתיות, שתייה חמה חופשית, פירות ושאר פינוקי האשרם, בריכת שכשוך קטנה ונוף למדבר הפתוח


משך הסדנא: מיום ה'  ב- 16:00 עד מוצ"ש  ב 16:00

מומלץ להירשם מראש- מספר המקומות מוגבל

קצת מתגובות המשתתפים מסדנאות קודמות:

"הסדנא הזו הייתה חוויה עוצמתית ומופלאה שנחקקה לי עמוק בנשמה. זו הייתה חוויה של שחרור, קרבה, התבוננות והזדמנות אדירה להכיר את עצמי טוב יותר. תודה רבה לכולכם... היו קטעי כתיבה שריגשו אותי ומרגשים אותי עד עכשיו... כשחזרתי הביתה ביום שבת בלילה לא הצלחתי להירדם מרוב התרגשות. ניסיתי לעכל את כל מה שקרה שם במדבר."

"עבורי הסדנא הזו הייתה חוויה ייחודית בלתי נשכחת. קיבלתי ממנה הרבה. והיא ממשיכהלתת לי. שלושת ימי הסדנא בעצם רק הציתו את הפתיל של התהליך שהתחיל להתרחש. הן עדייןמתעכלות לאטן, הדקות של הסדנא....והנוטריינטים משתחררים בקצב רגוע. אני עוד לאיודעת בדיוק מה הסדנא הזו עשתה.. אבל הקישקעמשדר לי שהיא עשתה משהו חשוב... תודה על ההזדמנות להיות חלק מהממלכההחיובית יוצאת-הדופן הזו לכמה ימים"

"הסדנא הזו, היא לא רק דרך להעשיר את הכתיבה, היא בראש ובראשונה דרך להתבונן בחיים ממקום שמחזיר אותך למקוריות שלך... עברתי תהליך מדהים בסדנא הזו. תהליך שמחלחל בי ועוד יחלחל. והעובדה שכל זה נעשה ב'מקדש' מידברי, קרוב לטבע, עם הרבה יופי מסביב, אפשרה לקסם לקרות בשלושה ימים. הייתי בהרבה סדנאות נפלאות בעבר, ובכנות, אני לא זוכרת אימפקט מדהים כמו שיש לסדנא הזו. אני לא זוכרת מתי המשכתי לשתף ככה, גם לאחר שהסדנא הסתיימה.. ולגבי הכתיבה? אין ספק שזהו כלי מופלא לעבוד דרכו עם כל האוצרות שהסדנא הזו סיפקה."

"גבי,
תודה על סדנה נהדרתבכל היבט אפשרי. בעיקר על הנוכחות שלך - מישהי אמרה שהיית כמו בודהא, ואני חושב שזה באמת היה שם. הרגשתי שלקחת אותיממש ביד, והובלת אותי דרך היער האפל של כל המפלצות שחוסמות יצירה, והבאת אותי למקוםשבו יש דשא ושמש וצל של עץ שיטה ומעין קטן שממנו הכל יוצא. חיכיתי להדרכה הזאתיותר מדי זמן, וזה נורא כאב לחכות. לא ידעתי אם בכלל יש הדרכה כזאת, והלכתי לחפש פתרונות הרבה יותר מסובכים - מאבקים עם עצמי, טיפולים, כל מיני טריקים, וכלום לא עבד. הראת לי שזה פשוט וחכם - שזה בדיוק מה שאתה: פשוט וחכם."

זוהי אינה סדנת כתיבה שיגרתית, ואין בה לימוד טכני כלשהוא; זוהי סדנא של התפתחות פנימית דרך כתיבה ומפגש עם מקומות עמוקים בתוכינו. הסדנה תכלול תרגילים מקוריים ומרתקים בכתיבה ובהתבוננות, התנסויות אישיות המערבות כתיבה, טבע וחוויה. מדי יום נתנסה וגם נפגש, נחלוק טקסטים ונשתף בתהליכי הכתיבה.

באשרם במדבר, מבודדים ומנותקים מרעשי העולם למשך שלושה ימים, גבי ניצן יחלוק מניסיונו ומחוויותיו בכתיבה, ויחפש איתכם אחר הקולות המרכיבים את סיפור חייכם.

מנחה: גבי ניצן- כותב, מחפש, יוצר ("באדולינה", "פרא", "דיוטי פרי")
איפה: אשרם במדבר
כמה: 1370 ₪ כולל כלכלה מלאה ולינה בחדר ממוזג משותף (2 לילות)
אימייל: [email protected]
טלפון: 050-2895673
סלולרי: 050-2895673
איש קשר: אליה
קישור: לחץ כאן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©