פעילויות

עלה השבוע

כנס רוחני עוצמתי: "הטיסה א...
קורס מיינדפולנס למטפלים- א...
יוגה, הריון ומעבר - קורס ה...
אקסס בארס היא שיטה מהפכנית...
קורס חוויתי לתקשור עם מדרי...
מסלול מקיף ויחודי להכשרת פ...
שמחה, צמיחה אישית והקלה על...
שיעורי יוגה לנשים בהריון כ...
שיעור דינאמי וקשוב לנשים
קורס חוויתי לבירור היעוד ה...
שתף

סוד הנשימה / ריברסינג - בהנחיית רישי

27/12/2015 - 20/09/2015

סוד הנשימה עם רישי הינה סדנה חוויתית טיפולית בה נחלוק יחד חוויה עשירה של ריפוי וטרנספורמציה דרך הנשימה. זהו תהליך עוצמתי של צמיחה אישית ומודעות עצמית תוך כדי גילוי הסוד הקסום של נשימת החיים.

סדרה בת עשרה מפגשים בהם נכיר את נפלאות הנשימה. זהו תהליך מרתק של " לידה מחדש". נעבור דרך שחרור חסימות ולחצים ברמה הפיזית, השכלית והרגשית וננוע פנימה למקור השקט שבנו, לשמחת החיים ולמדיטציה.
תרפיה בנשימה משתמשת בטכניקות נשימה שונות ומשלבת ריברסינג, ביו אנרגיה, תרפיית פריימל, גשטאלט, דמיון מודרך ומדיטציה.נשימה בהשתוקקות מעניקה רגשות אהבה, בלי שיפוט ובלי השלכות, במרחב שבו ריפוי עמוק יכול להתרחש. 

לתהליך זה היכולת להשפיע על חיינו באופן ישיר: לנשום באופן בריא, ליהנות מעצמך, לאהוב את הגוף, לפתוח את הלב לריפוי מערכת יחסים בריאה עם עצמך ועם העולם ולחגוג את החופש שבמהות הנשימה, האהבה והמדיטציה. בהנחיית רישי

הסדנה תתקים במרכז לנשימה ומדיטציה ברמת אפעל
בין השעות 19:30-22:30

המפגש הראשון מהווה מפגש היכרות
 
מספר המקומות מוגבל 


רישי
מנחה סדנאות נשימה ומדיטציה מראשוני המנחים בארץ , החל את הכשרתו ב-1995 בפונה מתוך תרגול ולימוד של עקרונות המדיטציה והכרה בצורך לעבור שינוי אנרגטי רוחני דרך תרפיה ומדיטציה. עבר מסלול להכשרת מטפלים ולהדרכת קבוצות בבית הספר לטרנספורמציה שבפונה (Osho Multiversity Pune India) המונחה על ידי קובץ מורים שיצרו ופיתחו יחד עם Osho שילוב של תרפיה מערבית ומדיטציה (Osho Diamond Breath). עבר גם הכשרות נוספות בתחום הייעוץ , נשימות ותרפיית הנשימה במרכזים ביוון (Afroze) ובאיטליה (Miasto). משנת 2000 מנחה קבוצות וכן מטפל במפגשים אישיים. ממקימי ה"אשרם במדבר", עוסק במוזיקה, בעל תואר ראשון בטכנולוגיה וחבר בצוות מחקר ופיתוח בחברה להשבחת אוויר ומים. בשנים האחרונות מפעיל מרכז תרפיה ומדיטציה ייחודי מסוגו ברמת אפעל. בבמרכז סאנסה ללימודי תרפיה שבחוף פולג.

מנחה: רישי
איפה: המרכז לנשימה ומדיטציה
אימייל: [email protected]
טלפון: 054-4338258
סלולרי: 050-5260271
איש קשר: סוקי רישי
קישור: לחץ כאן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©