פעילויות

פסטיבלים
טיולי סדנא
טיולים
סדנאות מוסיקה
קולנוע רוחני
הופעות
מסיבות
שירה מקודשת
קול וצליל
קבלת שבת
כנסים ותערוכות
טבע ובעלי חיים
עיצוב
אקולוגיה
מעורבות חברתית
אירועים

עלה השבוע

מסע שכולו מוקדש בשביל עצמך...
בוא/י למתוח את הגבול שלך ...
סדנת צום מיצים לניקוי רעלי...
בשיעור נלמד על מהותו של כל...
לעתים קרובות אנחנו מדברים ...
כשתבין ותזהה הדברים הדורשי...
בואי לגלות איך לצור את חיי...
בסדנה נחקור את הקשר בין אה...
מהי נשימה נכונה ומה חשיבות...
בסדנה נבין את הקשר בין מחש...
שתף
מחוץ לבית פסטיבלים

פסטיבל פשוט - עירום, ציורי גוף ומודעות

22/07/2010 - 01/07/2010

עירום. גוף חשוף ללא בגדים. כמה מטען יש למצב הטבעי הזה בחברה האנושית. כמה טאבויים. כמה כאב. כמה בושה. בפסטיבל פשוט ניתנת לכם הזדמנות ייחודית להתפשט מהקליפות היומיומיות, ולחוות את עצמכם ואחרים בחברה נטולת בגדים. וכאשר זה מתרחש באשרם במדבר, לא מדובר על סתם להיות ערומים, אלא להיות ערומים במודעות.

 

לא חייבים להיות בעלי 'גוף מושלם' כדי להתפשט. להפך! זאת ההזדמנות לקבל את הגוף שלנו ושל אחרים כפי שהוא. לקבל את החששות, לקבל את הבושה, לחבק את עצמנו.

 

הפסטיבל מיועד לקהל מגוון: לנטוריסטים ותיקים שמחפשים כל הזדמנות להיות חופשיים ממגבלת הבגדים; לחדשים שתמיד חפשו את המקום וההזדמנות להתפשט; לביישנים אמיצים שמחליטים להעז ולהפתיע את עצמם; לשוחרי למידה עצמית והתפתחות שמבינים שמכל קליפה שמורידים אפשר ללמוד כל כך הרבה; לאוהבי אומנות ציורי הגוף; לכולנו!  

 

 בואו לחוות את מבחר הסדנאות והמדיטציות, לרקוד במסיבות, להשתכשך בבריכה, לשבת על הדשא או בצ'אי שופ ולהצטייר בציורי גוף ע"י ציירי מוכשרים.  בואו פשוט להיות, ולקבל את עצמכם ואחרים כפי שאנו. בפשוט העירום הוא זכות ולא חובה!  

 

הפסטיבל הכי פשוט שיכול להיות הולך להתקיים שוב במקום הכי נכון. להיות פשוטים יכול להיות פשוט וגם יכול להיות מסובך. כל הבגדים שאנו עוטים על עצמנו ומגדירים איתם את זהותנו, כל המטען החברתי והטאבויים שקשורים לגוף החשוף...

 

פסטיבל פשוט ב"אשרם במדבר" נותן לכם את ההזדמנות להיות בסביבה שמאפשרת לכם להשיל את הבגדים בזמנכם החופשי, ולהתבונן על עצמכם ועל אחרים בצורה אחרת. להתפשט ב"פשוט" זאת זכות והזדמנות ולא חובה. אתם מוזמנים להשאיר את השיפוטיות בבית, ולחזור לגן העדן שלפני עלי התאנה. עם מבחר הסדנאות והפעילויות, תינתן לנו ההזדמנות להיות פשוטים, וגם להיכנס עמוק יותר פנימה לעצמנו. בבריכה, בג'וס באר ובצ'אי שופ נוכל פשוט לנוח בלי המטען הכבד שאנו עוטים על עצמכם. לרקוד, לטייל במדבר, להתחבר לאדמה, למים, לאוויר לשמש ולכוכבים.

 

זה הזמן והמקום להתבונן, להתעמת, לשחרר ולהיות מופתעים ממה שהעירום שלנו ושל אחרים עושה לנו. אז מה יהיה לנו? מים, חופש, מדבר, מוזיקה, AUM, מדיטציות, סדנאות, תחרות ציורי גוף, ציורי גוף על האורחים, מוזיקה, ריקוד, שירה, אוכל, שתייה, שייקים, אנשים מכל הצורות, הצבעים והגדלים...

 

אנו חוזרים על ההצלחה של  הפסטיבלים האחרונים, עם תחרות ציורי גוף מקצועית. גם הפעם אנו ממשיכים לדאוג למספר שווה של גברים ונשים בפסטיבל, ולכן לשם הרשמה תצטרכו למצוא גבר או אישה מהזוויג השני. מלבד הרשמה משותפת אין שום מחויבות הדדית ביניכם!

מנחה: מבחר מדריכים וציירי גוף
איפה: אשרם במדבר, שיטים
אימייל: [email protected]
סלולרי: 052-5443349
קישור: לחץ כאן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©