שתף
רפואה הוליסטית שיטת גרינברג

סדנה להפחתת מתח אישי

07/11/2009

לעתים קרובות מתח נתפס כחלק בלתי נפרד ביומיום שלנו, בין שמדובר בסדר יום שגרתי עמוס, ובודאי כאשר מדובר בדברים ספציפיים כמו פגישת עבודה, פרויקט גדול, התחלה חדשה, ועוד.


אל מול סיטואציות שמלחיצות אותנו הגוף שלנו נדרך והשרירים שלנו מתקשחים, כאילו כך נהיה מוכנים לכול. ומי אינו מכיר את המתח שמצטבר לאורך זמן בכתפיים, בעורף, בבטן. כל אחד והדרך שלו ליצור את הדריכות והמאמץ .


וכך, דווקא כשאנחנו רוצים וצריכים להיות במיטבנו - אנחנו נתקעים ונוקשים, כל פעולה נעשית במאמץ, ובתחושת חוסר שקט, והמתח – הוא רק הולך וגובר. מתח, אם כן, אינו חלק אינטגרלי מחיינו, אלא דרך שבה התרגלנו להגיב למצבים שמלחיצים אותנו.


בסדנה (בת יום אחד) להפחתת מתח אישי יילמדו תרגילים המיועדים לתרגול יומיומי ולהפחתת מתח באופן כללי,
ונתחיל לזהות איך אנחנו – כל אחד ואחת בדרכו – יוצרים את המתח בגופנו, ואז ניתן להפחיתו.

 

ענבר בן יהודה - מנחת קבוצות מורשה בשיטת גרינברג הבינלאומית. בעלת ניסיון של 9 שנים בהדרכת וליווי אנשים בתהליכים ליצירת שינוי בחיים. מתום שלוש שנות ההכשרה וקבלת הדיפלומה משתלמת בקורסים בחו"ל באופן שוטף. מדריכה גם תהליכים אישיים בתל-אביב.

 

נורית לוין - מנחת קבוצות מורשה בשיטת מנחת קבוצות בשיטת גרינברג הבינלאומית. בעלת ניסיון של 10 שנים בהדרכת וליווי אנשים במאבקי היום-יום. מתום שלוש שנות ההכשרה וקבלת הדיפלומה משתלמת בקורסים בחו"ל באופן שוטף. מדריכה גם תהליכים אישיים בתל אביב.

מנחה: ענבר בן יהודה
איפה: חובבי ציון 52
כמה: 300 ש"ח
אימייל: [email protected]
טלפון: ענבר 052-8964622
סלולרי: ענבר 052-8964644
קישור: לחץ כאן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©