עלה השבוע

בודיספין - רפואת תדרים מדו...
סדנת הגשמה מעל ומעבר לנשים...
סדנת הגשמה מעל ומעבר לנשים...
לשחרר את יכולות הריפוי הפנ...
אני מזמינה אותך ל- 3 ימים ...
הגברים נפגשים לסוף שבוע עמ...
אתם מוזמנים לגלות את אמנות...
קבוצת עומק תהליכית המשלבת ...
כל ארגז הכלים של תטא הילינ...
מפגשי התמקדות בירושלים
שתף
פעילויות לימודים וקורסים

ביה״ס המודרני למיסתורין: תכנית קיץ

23/07/2017 - 19/07/2017

המאסטריות והמורות הבכירות, לוריין הנריך וד״ר ריטה ואן דן ברג, מגיעות לישראל להעביר תוכנית אביב בינלאומית של בית הספר המודרני למיסתורין.

התוכנית כוללת סדנאות שטרם נראו כאן, אשר תלמדנה ידע עתיק המגיע משושלת המלך שלמה. כמו כן, תורת הקסם האזוטרי, כלים אנרגטים לשימוש יומיומי ולשימוש עם מטופלים, ועוד.


מרופאה למנתחת אנרגטית
19/07/17

במפגש זה נדבר על כיצד הגוף הפיזי שלנו מושפע מהגוף האנרגטי, ומה אנחנו יכולים לעשות כדי להיפטר ממחלות ולשפר את בריאותנו באמצעות מעבר מהרפואה הקונבנציונלית לרפואה רוחנית.

מפתחות למומחיות הקסם
20-21/07/17

סדנה בת יומיים, אשר תעניק לכם הזדמנות להעמיק אל תוך הקסם האזוטרי הטהור של הקבלה, מצרים העתיקה, הנורדית, וויקה, אפריקה, קלטי, ושמניזם אסייתי. תקבלו את המפתחות לכוח העתיק הזה לשימוש בחייכם. במהלך הסדנה, תקבלו גם מידע והבנה על הקסם וכיצד השתמשו בו במהלך שנים רבות בכל רחבי העולם.

סדנת צ׳אקרות
21/07/17

הצ'אקרות הן מרכזי אנרגיה המחברות את הגוף לנשמה, בתוכם אפשר למצוא מפתחות לכל מה שאנו עושים ומגשימים. כשהצ'אקרות מתעוררות אנו בזרימה של שפע, בריאות, אהבה ושמחה. כשאנחנו מנותקים ממרכזי האנרגיה שלנו, ישנו חוסר באיזון, בפוקוס, וכשלים במערכות יחסים עם אחרים. בסדנה, הצ'אקרות יתעוררו ויתמלאו באור, ובכך תחול טרנספורמציה עבור כל משתתף. תלמדו טכניקות וכלים עתיקים על מנת שתוכלו לשמר ולהזין את הצ'אקרות. כשתעבדו עם האנרגיות של הצ'אקרות תפתחו חושים חזקים יותר של זהות עצמית, תעצימו את תחושת השלום הפנימי, ותחושת הבריאות הכללית.

קסם הדרקון
22/07/17

דרקונים הינם היצורים העתיקים ביותר הקיימים על כדור הארץ והם שומרי הידע של היקום. הקסם שלהם, שמשתמשים בו לשימוש יומיומי, עוזר לגוף ולנשמה להטמיע את השיעורים הנלמדים על כדור הארץ.
תוכלו לגלות את האמת העומדת מאחורי מהות הדרקונים והסוד השמור שלהם. בסדנה תלמדו על שפתם, ההיסטוריה ועל השבטים אליהם משתייכים, משמעות הצבע בתורת הדרקונים, איך לתקשר עימם בבטחה ובו זמנית לכבד את תרבותם, ואיך להשתמש בקסמם בחייכם.


מבוא לריפוי בקריסטלים וקסם הריפוי בקריסטלים למתקדמים
23/07/17

יום חוויתי בנוכחות ממלכת המינרלים, אשר במהלכו יועבר מבוא לאיכויות הבסיסיות ותכונות הריפוי של הקריסטלים. תלמדו מילה עתיקה שביכולתה להפעיל את כוח הקריסטלים ושיטת טיפול עם קריסטלים שלא ניתן למצוא באף ספר כיום!
זהו יום מקסים שפתוח לכל מי שיש לו משיכה או אהבה לקריסטלים! השיטה הינה ייחודית ותוכלו לרכוש אותה לשימוש אישי או לטיפול באחרים.

מנחה: לוריין הנריך וד״ר ריטה ואן דן ברג
איפה: אזור השרון
אימייל: [email protected]
סלולרי: 054-4975125
קישור: לחץ כאן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©