עלה השבוע

קבוצת מודעות והתפתחות באמצ...
טיולים מעל ומעבר טיול מדי...
מסע קסום אל צפון הודו, בקב...
תוכנית פרקטית, מקצועית וממ...
אימון מעשי של הגוף, הנפש ו...
קבוצת התפתחות לנשים שרוצות...
"לצייר את הסתיו בצבעי מים"...
סדנאות מיינדפולנס ויוגה-תר...
שבוע שלווה, טבע ורוגע, יוג...
הטבע בתוכך וסביבך ליהנות...
שתף
פעילויות צ'י קונג

להעיר את המרפא שבתוכנו עם מאסטר גו

08/11/2018 - 01/11/2018
 מאסטר מינגטונג גו הוא מורה ומרפא בעל שם עולמי, זכה בתואר הכבוד מאסטר צ’י קונג העולמי בקונגרס הצ’י קונג ה-13 שנערך בסן פרנסיסקו, מותיקי תלמידיו של Grandmaster Dr. Pang Ming ממציא ומפתח שיטת ה-Zhineng Qigong. מינגטונג גו התחיל ללמוד אצל ד”ר פאנג בשנת 1996, הינו המאסטר הבכיר ביותר בשיטה זאת מחוץ לסין, מלמד בארה”ב ובאירופה החל משנת 2001 ובארבע השנים האחרונות מגיע לישראל פעמיים בשנה בקביעות.

צ’י קונג היא חוכמה ומסורת עתיקת יומין. מצד אחד, ידע של עבודה עם אנרגיה, מחקר של מדע החיים והאנרגיה, ומצד שני תרגול של ריפוי עצמי, התפתחות עצמית, טיפול עצמי, העצמה עצמית, מימוש עצמי. עבור רוב בני האדם האנרגיה המקיפה אותנו היא בלתי נראית או מוכרת, יחד עם זאת אלו המכירים באנרגיה ורוצים להתפתח ולעבוד איתה לומדים בהדרגה לשפר את הגוף-לב-נפש, לשנות דפוסי אנרגיה וחסימות אנרגיה בגופם, לחזק ולחדש את המערכת החיסונית והלימפתית, למנוע מתח יומי מצטבר, למנוע מחלות ולשפר את הבריאות.

הריטריט עם מאסטר מינגטונג גו הוא אימון ממוקד ומעצים לאנשים הרוצים לשפר את איכות חייהם ומצוין למתמודדים עם אתגרים בריאותיים – גופניים ורגשיים. בהתבסס על סדנאות בשיטת “צ’י קונג חכמת הריפוי” (הנקראת באנגלית Wisdom Healing Qigong ובסינית Zhineng Qigong) שהתקיימו בבית החולים ללא תרופות בסין, שם רבים שסבלו מבעיות רפואיות קשות וחשוכות מרפא טופלו בהצלחה, סדנא זו פותחת את הלב, מעצימה את חכמת הריפוי בגוף ומסייעת לגייס כוחות לאיזון והחלמה ומעודדת בריאות מיטבית ושמחה פנימית. הריטריט יתמקד בתודעה ואנרגיה – ריפוי הגורמים העמוקים יותר למחלות כרוניות וכל המחלות בכלל (פיזית, רגשית, נפשית ורוחנית).

תרגול צ’י קונג בשיטת חוכמת הריפוי משלב שלושה מרכיבים עיקריים: [1] תנועה לפתיחת הגוף הפיזי בשילוב מדיטציה ודמיון מודרך, [2] ריפוי בצלילים באמצעות הגיית צלילים ותדרים מרפאים המהדהדים באיברים הפנימיים וחודרים עמוק לתוך הגוף הרגשי, [3] ועבודה פנימית על תודעה, תרגול המאפשר להזמין צ’י מהיקום אל מרכזי האנרגיה העמוקים שבגופנו, וזו העבודה החשובה ביותר על מנת לפתח את המוח שמשפיע על כל הגוף-נפש. תרגולים אלה תומכים זה בזה, יחסית קלים להבנה ופשוטים לביצוע, נלמד ונתרגל את כולם בריטריט. הריטריט מתאים למתרגלים בכל הרמות (מתחילים/מתקדמים/מורים).

שיטת צ’י קונג חכמת הריפוי פותחת דלת לטרנספורמציה, הבראה ושיפור איכות החיים, יכולה להרחיב את ארגז הכלים שלכם ולחולל מהפך אמיתי בחייכם.

** גוף ולב בריאים יותר ** חיבור ואהבה עצמית ** איזון וריפוי פיזי, רגשי ואנרגטי ** לב פתוח, מקבל ואוהב ** שחרור רגשות מגבילים ** פחות שליליות וסטרס ** הזדמנות לשקט והתבוננות ** יותר אושר ושמחה ** תמיכה וריפוי קבוצתי ** בסיס לתרגול אישי בבית **

במהלך הריטריט יתקיימו קבוצות שיתוף בהנחיית מיטב מורי הצ’י קונג בישראל, שהוסמכו בשיטת ZHINENG (Wisdom Healing) QIGONG על ידי מאסטר מינגטונג גו. המורים ישתתפו בריטריט מתחילתו ועד סופו במטרה לתמוך בשדה הצ’י ובכם המתרגלים. 
מנחה: מינגטונג גו
איפה: רישפון, נחשולים
אימייל: [email protected]
טלפון: 0523964048
סלולרי: 0523964048
איש קשר: צ'י סנטר
קישור: לחץ כאן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

מנוע חיפוש רוחני

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©