הוספת מאמרים לפורטל נומיינד

שלום.
מערכת האתר מזמינה אתכם להוסיף מאמרים מקורים שלכם למאגר המאמרים של פורטל נומיינד. אתם מוזמנים לשלוח הצעות למאמרי תוכן בנושאי צמיחה אישית והתפתחות רוחנית – תזונה, מדיטציה, רפואה אלטרנטיבית, חינוך, תרפיה, מעורבות חברתית, אקולוגיה וקיימות, ועוד.

על המאמרים להיות באורך של כ-800 מילה בממוצע.

לא יפורסמו מאמרים שיווקיים

לפרטים נוספים והוראות להוספת מאמר לפורטל נומיינד היכנסו לתקנון למטה.

 

מאמרים שיפורסמו באתר בפעם הראשונה יזכו לחשיפה גדולה בעמוד הבית ובניוזלטר לרשימת תפוצה של עשרות אלפי גולשים.
אנא ציינו בהערות למנהל האתר אם המאמר עולה בפעם ראשונה לאינטרנט

כאשר אתם מוסיפים מאמר לפרסום בפורטל נומיינד, רק לאחר 30 ימים תוכלו לפרסמו באתרים אחרים. חשוב לצרף תמונת פנים של כותב המאמר בגודל - 120\180 פיקסל.
....

חשוב מאוד: כל התמונות המוכנסות לאתר ע"י המפרסמים או ספקי תוכן, הינם באחריותם בלבד, כל תביעה לזכויות יוצרים בגין תמונות אלו תהיה על מכניס התמונה בלבד, כולל הנזקים העלולים להגרם בגין הפרה זאת.

צוות אתר נומיינד

שם הכותב: *
אודות הכותב: *
אי-מייל: *
כתובת אתר:
כותרת המאמר: *
תמונה:
תקציר: *
תווים שנשארו: 85
הערות למנהל האתר:
תוכן המאמר: *
תקנון:

פורטל נומיינד פותח בפניכם את האפשרות לפרסם מאמרים דרך האתר חופשי ללא תשלום. בעת הגשת מאמרים לפרסום באתר עליך להסכים לתקנון, ובכך לאפשר למנהל האתר שימוש במאמריך בתכנים המקוונים שלהם. המסמך הבא מיועד להסביר לך הכותב מהן דרישות הכתיבה שלנו.

 

במדורי המאמרים בפורטל נומיינד מתפרסם תוכן מקורי בנושאי צמיחה אישית והתפתחות רוחנית – יוגה, תזונה, מדיטציה, אומניות לחימה, רפואה אלטרנטיבית, טנטרה, חינוך, תרפיה ומעורבות חברתית. אנו מעודדים כתיבה של תוכן מקורי איכותי ועכשווי, ופחות מקדמים העתקות של מאמרים בין אתרים. אנו שמחים להעשיר את הידע של קהל הגולשים בפורטל ואת היווצרותם של דיונים בין הגולשים באתר אודות התכנים המתפרסמים בו.

 

מאמר שמתפרסם בפורטל נומיינד יהיה הפרסום הראשון ברשת האינטרנט של המאמר. פירוש הדבר,  כאשר אתם שולחים מאמר לפרסום בפורטל נומיינד, רק לאחר 30 ימים תוכלו לפרסמו באתרים אחרים.

 

במידה והמאמר שרציתם לפרסם כבר התפרסם באתר אחר, תוכלו לשלוח אותו למערכת האתר דרך שליחת מאמרים והוא יכנס לספריית המאמרים אך לא יוצג בעמוד הבית וישלח בניוזלטר השבועי של הפורטל.

1. תקינות שפה - קודם להגשת מאמר קרא את המאמר שלך על מנת לוודא כי הוא כתוב בשפה תקינה (כתיב, דקדוק, פיסוק ומבנה).


2. מקוריות - כל מאמר שאתה מגיש צריך להיות מאמר שכתבת בעצמך ו/או מאמר שהנך בעל הזכויות היחיד שלו. פרסום מאמר של כותב אחר חייב להעשות בשמו של הכותב. אין לפרסם תרגום של מאמר ללא אישור המחבר מראש.

 
3. איכות התוכן - מאמרים מוגשים חייבים להיות שימושיים, אינפורמטיביים ואמינים. מקרי מחקר, ניסיון אישי, ניתוח ופרשנות הנם החומרים הנכונים למטרה זו.


4. מאמרים אינם יכולים להתייחס לנושאי התוכן הבאים:
שימוש בשפה גסה, אלימות, גזענות או ביטוי ישיר נגד אדם או קבוצה, פרסום מוצר באופן ישיר, עידוד הפרת החוק או עידוד הפרת זכויות של אחר, חזרה על מלות מפתח ללא רלוונטיות לתוכן המסמך, תוכן שקרי או מניפולטיבי הנועד להעלות את דירוג אתר הכותב במנועי חיפוש, חיקויים המפרים זכויות יוצרים, קישורים אקטיביים לתכניות שותפים.


5. אין לפרסם פרסומות למוצרים, או מידע "מטעם". על המאמר לעסוק בנושאים מקצועיים בלבד.

 


פרטים טכניים
1. הגבלות אורך מאמר
כותרת המאמר יכולה להכיל מכסימום של 30 תווים, גוף המאמר יכול להכיל מינימום 400 מילים ומכסימום של 1200 מילים, מידע על הכותב יכול להכיל מכסימום של 400 תווים.

2. אופטימיזציה של כותרות – מאחר וכל התכנים באתר מאמרים זוכים לחשיפה גבוהה במנועי החיפוש, כותרת המאמר תהיה הגורם המרכזי לכניסת גולשים אליו. אנא כתוב כותרת המטמיעה בה "מלות מפתח" ומתארת במדוייק את עולם התוכן לגביו מתייחס המאמר. נא לצרף בסוף המאמר את מילות החיפוש שמתאימות לתוכן המאמר.

3. קישור לאתרך ולכתובת הדואר האלקטרוני שלך - יכולים להופיע רק בתיבת המיועדת לכך. אין להכניס קישורים בגוף המאמר.

4. נא לא לסיים כותרת מאמר בנקודה. פסיק,
5. תמונת פנים של כותב המאמר  – חייבת להיות תמונה שצולמה ע"י בעל המאמר או שנרכשה בכסף - כל תמונה המוכנסות לאתר ע"י בעל המאמר או ספקי תוכן, הינם באחריותם בלבד, כל תביעה לזכויות יוצרים בגין תמונות אילו תהיה על מכניס התמונה בלבד, כולל הנזקים העלולים להיגרם בגין הפרה זאת. נא לשלוח תמונת פנים בגודל 180\ 120

6. נא לא להשתמש ברשימת התוים הבאה בתוך כותרת של מאמר: / " % & המערכת אינה תומכת ברשימה זו של סימנים, ושימוש בהם בכותרת מאמר יבטל את תצוגת המאמר. במקום סימן גרשיים, ניתן להשתמש בשני סימני גרש ''.

7. אנא הסר כל מעברי השורה המיותרים, ובמיוחד בסופו של המאמר - הדבר עלול לגרום למיקום לא אטרקטיבי של שורות הקרדיט לכותב המאמר.

 

תהליך העבודה על מאמר:
כאשר אנו מקבלים מאמר אנו קוראים אותו, מעריכים את מידת הרלוונטיות וההתאמה שלו לאתר, ושולחים לכותב חזרה שאלות להבהרה, הערות, והצעות לשיפור, במידה ויש כאלה. תהליך זה מתרחש תוך מעורבות מלאה של הכותב ובמידה ונערכים שינויים כלשהם, המאמר יעלה לרשת רק לאחר הסכמת הכותב.

צוות פורטל נומיינד

* שדות חובה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©