שתף

שיירת מתנדבים ביום העצמאות / מני נחמן

10.04.10

שבת 17/4 נצא בשתי שיירות (ג'יפים ורכב פרטי) מקושטות בדגלי ישראל, לטיול עצמאות -ללא תשלום- בהרי ירושלים עם ילדי עולים וחיילים בודדים לחיזוק אהבת הארץ שלהם ושלנו.

 

בסיום מנגל ופיקניק משותף, הרקדה המונית של ישראלים מכל הצבעים והגילאים ברוח ההתנדבות.

 
בארץ חיים המון עולים חדשים שלא מבינים את אהבת הארץ, או אין בידם לממן טיולים. אנו ניקח עולים חדשים בגילאי תיכון וגם חיילים בודדים בשיירת מתנדבים ברכבים פרטיים ובג'יפים, מקושטים בדגלי ישראל, למסע יום העצמאות בדרך בורמה לירושלים וחזרה, להראות להם על מה נלחמנו.

נחזק את הקשר שלהם (ושלנו) לארץ היפה שלנו!

נפגיש אותם עם חיילים ונערים ישראלים ותיקים בגילם ונעשה שמח להם ולנו. בסיום הטיול מנגל ופיקניק משותף וגם הרקדה המונית מעורבת של ישראלים מכל הצבעים הגילאים והמינים ברוח קליטת העליה. הכל חינם ובהתנדבות

לפני הטיול:
09:30 אוהד וצוות התאגייה יעירו אותנו עם אמנות תנועה ואנרגיה קסומה

לאחר הטיול:
13:00 שירה והרקדה ישראלית מלהיבה עם אבי לוי וחברים בשירים מאז ועד היום

אז אם אתם רוצים לחוות את יום העצמאות ללא פטישי פסטיק והשפרצות קצף, אם אתם רוצים לתרום ולתת למשפחה שלכם להנות מחווית הנתינה, אם אתם רוצים יום העצמאות של גאווה בהיותכם ישראלים, אנא התנדבו להסיע חיילים וילדי עולים.

 

מני נחמן
עיתונאי, פיראט, וממציא אגדות :) טייל בנשמתו ומכיר כל שביל, הר ואבן בארץ ישראל. מאמין במדינה ואוהב אותה דרך הרגליים. מארגן טיולים ומפגשי שירה עברית ללא תשלום מתוך אמונה שבדרך זאת יחבר אנשים לישראליות החיובית, לערכים כמו אהבת הארץ, חיוך ונתינה ללא תמורה.
http://www.meny.co.il
[email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©