שתף

מה שעושה לי טוב / תמר ברוש

23.05.10

אחד ממסעות הפרסום שמשכו את ליבי בשנים האחרונות היה מסע הפרסום של דאייט קוקה קולה. המסר הברור שחברת קוקה קולה ניסתה להעביר, בא לידי ביטוי דרך סיסמת מסע הפרסום – ""do what feels good. אבל מה זה בדיוק אומר לעשות את מה שעושה לי טוב?

 

האם לשתות משקאות מוגזים, מלאים בחומרים רעילים וצבעי מאכל זה לעשות את מה שעושה לי טוב? האם אני באמת יכולה לדעת מה עושה לי טוב דרך מה שאחרים אומרים לי, כמו חברת קוקה קולה? ועדיין...יש משהו בסלוגן הישיר הזה שמדבר אלי, שגורם לי לרצות למלא את חיי בדברים שגורמים לי אושר ושמחה אמיתיים, אבל איך עושים את זה? איך מתחברים למה שבאמת עושה טוב? איך מצליחים להבדיל בין מה שאני חושבת שעושה טוב לבין מה שבאמת עושה טוב – הרי יש הבדל בינהם...

שאלות מעין אלה מניעות את מסע חיי כבר הרבה שנים, מסע שהוביל אותי ללא מעט ניסוי והרבה טעייה. בדרך פגשתי לא מעט אנשים שטענו שהם יודעים מה עומד לגרום לי אושר וסיפוק. ההורים שלי טענו בתוקף שתואר אקדמאי, בעל וכמה ילדים, זאת הנוסחה המנצחת בחיים; שלטי חוצות, מגזינים והתקשורת באופן כללי טוענים שלהיות ממש רזה, עם המון כסף ומותגים – זה מה שהולך להביא לי את האושר העמוק שאליו אני נכספת; אנשים קדושים בהודו סיפרו לי שלהיות חסרת בית ונטולת אמצעי מחיה, זה המתכון הוודאי לחיבור העילאי עם היקום, וכמה חברה בגואה שניסו למכור לי אקסטזי, טענו בתוקף ששם מסתתר האושר הגדול מכולם...


אז ניסיתי המון דברים שחשבתי שעומדים לעשות לי טוב וגיליתי, דרך לא מעט מפחי נפש, שבדרך כלל מה שהמחשבה שלי חושבת שעומד לעשות לי טוב, במציאות עושה לי די רע. הבנתי שאני לא באמת יכולה להתחבר למה שעושה לי טוב דרך קולות חיצוניים לי, ושברוב המקרים אנחנו טועים לחשוב שעונג וסיפוק רגעיים = משהו שעושה לי טוב, בזמן שה"טוב" האמיתי הוא משהו אחר לגמרי.

כך הגעתי אל שיטת האור הלבן. שיטה זו דוגלת ביכולתו של כל אחד מאיתנו להתחבר למאגרים פנימיים של חוכמה ואור ומתוכם לקבל תשובות מדויקות וישירות. לאחר שהבנתי שאני לא מקרה סטטיסטי אלא ישות חד פעמית שזקוקה להדרכה ייחודית, נחשפתי לממדים שטופי האור של חוכמתי הפנימית. מוך מרחבים אלה יכולתי להתחיל לברר מה באמת עושה לי טוב. כך נתתי לעצמי את התזונה האידיאלית לי, את מבנה החיים הנכון ביותר עבורי ועוד כיוונונים והנחיות לאושר גדול יותר.

 

אחד הדברים שגיליתי בתוך מרחבי האור הפנימי הוא שחברת קוקה קולה צודקת – באמת כדאי לעשות את מה שעושה לי טוב, כי הטוב האמיתי אינו נפרד בשום צורה מהטוב האלוהי, ממשמעות החיים שהיא אושר צרוף ושמחה אינסופית.

שם הכותב: תמר ברוש
אודות הכותב: מדריכה להתפתחות אישית ורוחנית, מטפלת בתמציות ההארה ובתמציות פרחים, בוגרת לימודי משפטים, מנחה בכירה בשיטת 'האור הלבן', מנחה בטכניקת 'השאלה'. 
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
30/05/10 15:19
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©