שתף

הניקוי הפנימי שלכם / איה הוד

13.06.10

הקדמה
עייפים? סובלים מנשירת שיער? סוחבים עודף משקל? מרגישים כבדים? קיימת תשוקה עזה ובלתי נשלטת למתוקים? סובלים מבעיות עיכול או אי נוחות בבטן? קנדידה? פטרייה וגינאלית? - קראו היטב מאחר והמידע הזה הוא בשבילכם!

כולנו מחפשים איך להרגיש יותר נקיים מבחינה רגשית ונפשית, אך רובנו מזניחים את הניקיון הפיזיולוגי של הגוף המדהים הזה שלנו שמשרת אותנו שנים רבות (לרוב בנאמנות רבה עד שנמאס לו שאנחנו מזניחים אותו והוא מתחיל להתמרד) השאלה אותה אני מעלה היא למה לחכות שיקרה משהו כאשר אפשר למנוע אותו? או למה לחכות אם כבר קיימת בעיה כאשר אפשר לטפל בה?

מתי בפעם האחרונה הרגשתם בשיא האנרגיות והקלילות, מתי קפצתם מהמיטה בבוקר עירניים לחלוטין מבלי להתגרד ממנה ובקושי להתחיל את היום, נסו לחשוב איך זה ירגיש אם הבטן תעבוד כמו שצריך ללא אי הנוחות והנפיחות, או אם כאבי המחזור ייעלמו וכאבי הראש ישקטו, ואיך זה ירגיש לכם כאשר המחשבות יתבהרו והחיבור לגוף יהיה טוטאלי, כשהכל יעבוד כמו שצריך בהרמוניה ובקצב הנכון.

במאמר זה תוכלו לקרוא על תהליך הניקוי של הגוף מרעלים, בשביל מה צריך אותו, למי הוא מיועד, איך הוא מתבצע ומה מרגישים בסופו.

ניקוי פנימי מרעלים
המונח "ניקוי רעלים" אשר משמש אותנו אנשי הרפואה המשלימה, איננו מונח מדעי אך מבחינה מדעית כן ניתן למדוד אותו על ידי פעילות לימפתית וכבדית (מהמילה כבד), ושיפור בסימפטומים הקשורים לגוף גדוש רעלים.

ניקוי הגוף והכבד מרעלים מתבצע באמצעות מיצי ירקות ופירות ומזון בסיסי הכולל אורז וירקות מאוד מסויימים. ניקוי זה מסייע לגוף לפעול את פעולתו הטבעית לנטרול רעלנים ולייעל הפרשת רעלנים על ידי מערכות ואיברים האחראים על תהליכים אלו – למשל: הכבד, הכליות , העור ומערכת הלימפה. התהליך מסייע להפחית או להעלים תסמינים כגון כאבים שונים, רמת אנרגיה נמוכה, בעיות עיכול למיניהן, כולסטרול גבוה, יתר לחץ דם, סוכר גבוה, בעיות במפרקים, עודף משקל ועוד.

ניקוי הגוף מרעלים – למי מתאים?
הבעיות הנפוצות הבאות יזכו לטיפול מסור על ידי תהליך הניקוי הפנימי והיסודי הזה:
בעיות עיכול, עצירות, גזים, נפיחות, צרבות, קנדידה תשישות, עייפות, מתח וסטרס מרובים, עצבנות יתר ו"פתיל קצר", ירידה ברמות האנרגיה, שינה לא טובה ולא רציפה. מערכת חיסון חלשה והדבקות במחלות ויראליות לעיתים קרובות. מיגרנות, כאבי ראש ומחזור, כאבים/דלקות שרירים ומפרקים .קשיים בלימודים ויכולת ריכוז ירודה, ירידה בזיכרון ואף דיכאון. בעיות עוריות, פריחות, גירוי, אקזמות, פסוריאזיס, אורטיקריה, אלרגיות, עודף משקל ואף הזדקנות מוקדמת

במידה ואינכם מרוצים מהתזונה שלכם, או אם יש צורך להפחית את התשוקה למתוק, שוקולד וסוכר, במידה ואתם רוצים לעשות אתחול מחדש לכל המערכות ולהרגיש נפלא, להרגיש יותר רעננים, או אם קיים צורך בניקוי וזה בדיוק מה שחיפשתם– ניקוי רעלים מהגוף בשיטת איה הוד יכול להיות הפתרון האולטימטיבי לשם כך.

אז בואו נסכם – למי נמליץ על ניקוי כבד וגוף מרעלים:
במצבים של מתח, סטרס ודאגות הפוגעים בבריאות ומחלישים מאוד
אם מאסתם ממה שנכנס לכם לפה ואתם רוצים פעם אחת ולתמיד לעשות סדר ולשנות הרגלים לא בריאים.
הריון – מתכננת הריון? זה בדיוק הזמן להכין את הגוף בצורה הכי מדהימה שיש עם ניקוי פנימי כדי לקבל את ההריון המיוחל בצורה מופלאה וברגשה עילאית ובשיא הבריאות.
אחרי לידה והנקה – אין תקופה טובה מזו להחליט להעניק לעצמך את מתנת הניקוי.
עיכול - אי נוחות בבטן, כאבי בטן, נפיחות וגזים
מצבי אלרגיה
דלקות
כאבים
עודף משקל
צורך עז בממתקים, סוכרים, שוקולדים, פחמימות פשוטות
לשמר בריאות קיימת
למצבים של תשישות ועייפות, או תחושה שאינכם במיטבכם
לנגמלים מעישון הרוצים לנקות את הגוף
כל אחד שמרגיש שזה בדיוק מה שהוא זקוק לו ואין בעיה רפואית שתמנע ממנו את תהליך הניקוי

כל כמה זמן?
קיימים כמה סוגי ניקויים, הניקוי עליו אני מדברת נמשך כחודש ימים ויותר, קל מאוד ליישום מאחר ואינו כרוך בתחושות רעב (להפך!), ומביא בסופו של דבר לחזרה טבעית ובריאה לתזונה נכונה ושלמה אליה מגיעים באופן הדרגתי ככל שהתהליך מתקדם ומשלב בתוכו גם את חדוות המיצים וגם את המזון המזין ביותר שיש המאפשר התנקות ללא רעב.

כל אדם, גם הבריאים שבינינו, שחי חיים מודרניים, מומלץ לו אחת לשה לערוך ניקוי שכזה. אחרי הכל, חשיפה לרעלנים נעשית על בסיס יומיומי. מתנקים וממשיכים בשגרת היומיום ללא הפרעות . לא מעט אנשים מכירים תהליכי ניקוי קצרים של מספר ימים, ולרוב הבעייתיות היא חזרה להרגלים רעים בתום תקופת הניקוי. זאת בדיוק הסיבה בגינה אני ממליצה על ניקוי מעמיק השובר את מחסום ה- 21 יום ומסייע בכך לקבע את האכילה החדשה לכדי הרגל טוב ובריא. תוכנית ניקוי של 4 שבועות המאפשרת להמשיך לנהל אורח חיים רגיל ולא לעזוב את מקום העבודה היא תוכנית ידידותית המשתלבת נפלא בחיי היומיום שלכם והתוצאות מדהימות.

הניחו לגוף את האפשרות לרפא את עצמו
הניקוי הפנימי מרעלים מסייע להתחיל התחלה חדשה, רעננה ונקייה ביחסים שיש לנו עם הגוף. כאשר הגוף נמצא בשקט ובשלווה של הניקוי הוא מצליח לפנות זמן איכותי לתהליכי ריפוי והתחדשות.

איך הניקוי מתבצע?
הניקוי מתבסס, בין היתר, על דיאטת מיצים ומזון מוצק בסיסי ונייטרלי מכל בחינה ובכל רמה אפשרית, המאפשר למעיים את המנוחה הנדרשת .

לניקוי יש 3 שלבים:
שלב ההכנה של הגוף לניקוי (כשבוע ימים)
הניקוי עצמו (4 שבועות)
חזרה לשגרת אכילה מלאה ובריאה ושלמה

ניקוי וירידה במשקל
שאלת השאלות! רבים פונים אלי עם שאלה זו והתשובה היא חד משמעית: אחוז מאוד גבוה מהמתנקים אכן יורד במשקל. הממוצע נע בסביבות 3-5 ק"ג בחודש הניקוי, אך היו מקרים בהם חזיתי בירידה הרבה יותר משמעותית (הכל תלוי גם מאיזה משקל מתחילים והאם מדובר בגבר או אישה מן הסתם). מה שחשוב לדעת הוא, שהירידה במשקל מתונה, נכונה ובריאה, והחזרה לתזונה שלמה נעשית בהדרגה, כאשר המזון בזמן הניקוי הוא איכותי ביותר, טבעי, זמין, מלא ובריא ומכיל המון ויטמינים ומינרלים.

למי לא מתאים לעבור ניקוי רעלים?
נשים בהריון, חולי לב, אנשים הסובלים ממחלת כבד, מושתלים, וכל מצב שימצא כלא מתאים לאחר שיחה אישית איתי.

אז מה בתוכנית?
סדנת ניקוי רעלים נמשכת כ- 4 שבועות במסגרת הקבוצה, ומקנה כלים חשובים לכל משתתף להמשך הניקוי בביתו והמשך הדרך בחיי היומיום, עם אפשרות למעקב אישי ופגישות אחד על אחד. במהלך החודש יתקיימו 4 מפגשים. כל מפגש יכלול חומר לימודי - הרצאה ומעקב אחרי משתתפי הסדנה בזמן תקופת הניקוי תוך קבלת הנחיות להמשך התהליך עד למפגש הבא.

שם הכותב: איה הוד
אודות הכותב: איה הוד נטורופתית מוסמכת R.na, מספר רישום: N11457, חברה באגודה הישראלית לנטורופתיה ולתזונה טבעית.  מייסדת ומנהלת את קהילת 'ענף הרפואה המשלימה' באתר דמרקר-קפה, מנהלת פורום נטורופתיה באתר "אסימון", מנהלת פורום 'תרופות סבתא' בפורטל MSN- BeOk ומוציאה לאור של "נטורוטבע"- ירחון לנטורופתיה ורפואה טבעית.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©