שתף

על הילות ושדות - מדריך פשוט להבנה / יאיר גולוב

05.02.11

מהי הילה?

הילה היא מושג המתייחס לשדה או למבנה המקיף את גופנו הפיזי. בנצרות מצוירים הקדושים עם הילה מעל הראש , איורים אלו הופיעו עוד במצריים העתיקה וגם בכתבים סינים עתיקים. כיום המושג מקבל משמעות חדשה ומשמעותית.

אם נבחר להסתכל על עצמנו מבחוץ נביט בגוף העשוי עצמות , שרירים, מפרקים וכד'. בגוף מיליוני תאים היודעים בדיוק מה תפקידם. האם אנו יותר מאשר החומר המוצק שעינינו רואות?
שנים רבות מחקרים מדעיים רבים חוקרים את נושא ההילה או בשמה האחר "השדה האלקטרו-מגנטי". שדה זה נוצר ע"י הפעילות החשמלית שמתרחשת בכל תא ותא בגופנו ובמיוחד מסביב לראש וללב.

הוכחות מדעיות לקיומן של הילות
מחקר חשוב נעשה על ידי ד"ר ואלרי האנט פרופסור באוניברסיטת UCLA. במחקרה חיברה מכשירים המודדים תגובות פיזיולוגיות של ספורטאים. במבדק זה השתמשה במכשור מתקדם של נאס"א המודד ממרחק תדרים –את הפעילות החשמלית של השריר.

במהלך בדיקות אלה הופיעו תוצאות א-נורמאליות. בבדיקה תקינה תדרים מגיעים עד ל - 250 הרץ לשנייה בעוד שבבדיקות אלה הופיעו תדרים גבוהים בהרבה. תחילה חשבו שיש תקלה במכשור החדש של נאס"א, אך לאחר מבדקים נוספים הבינו כי לא מדבר בתקלה. ד"ר האנט המשיכה לחקור את הנושא והגיעה לבסוף למסקנה כי מדובר בהילה של האדם.

לאחר שהבינה זאת החליטה לזמן במיוחד 8 רואי הילות בעלי שם עולמי, כדי לראות האם יש התאמה בין המדידות שלה לבין מה שהם רואים ואכן הייתה התאמה. כאשר תיארו קושי בזרימה או עודף אנרגיה עם תדר ארצי-אדום המדידות הראו תוצאות תואמות. כתוצאה מכך בחרה להמשיך לפתח טכנולוגיה המודדת בצורה מדויקת את הילת האדם על מנת להשתמש בידע כדי לעזור לאנשים.

הוכח שהילות אינן מיתוס או מושג רוחני אלא חלק בלתי נפרד מכל אחד מקיומנו הפיזי המנטאלי והרגשי. כל אדם חי עם מערך אנרגטי פרטי הסובב את כל גופו במרחק של 40-100 ס"מ. בעקבות מחקרים אלו ואחרים נאסף מידע רחב בנושא הילות והשפעתן על היבטים רגשיים, פסיכולוגיים וביולוגיים שלנו.

איך פועלת ההילה?
הילות הן מראה או השתקפות לתכולת הגוף. איני מדבר רק על הגוף הפיזי אלא על האדם השלם: הידע שלו; האופן בו הוא בוחר לחשוב; ניסיון חייו; זיכרונות ורגשות. כל דבר שאנו חושבים, עושים וחווים יוצר תדר. לדוגמא - כאשר אדם כועס הוא חושב מחשבות של כעס. אלו מחשבות בתדר מסוים הגורמות פליטת חומרים במערכת העצבית שלו המגיעים לבלוטת הכליה ומפרישים אדרנלין, מה שגורם ללב לפעום מהר יותר. לאורך זמן מנגנון זה יכול לגרום ל "סטרס" המשפיע על בריאותנו.

עד כמה שזה נשמע מוזר, יש קשר ישיר בין המחשבות שלנו לגוף שלנו וכל שינוי מתבטא בהילה. בדיקות של ביו-פידבק מראות שגופנו מגיב באופן מדויק לכל סיטואציה שאנו חושבים עליה או מדמים את עצמנו בה. ההילה שלנו מכילה את סך כל המידע שבמוחנו, הזיכרון שלנו, המבנה הפיזי שלנו והמצב הפיסיולוגי והפסיכולוגי- רגשי שלנו.

צבעי ההילות
לכל הילה צבע או מספר צבעים. צבעי ההילה מורכבים מהספקטרום הידוע לנו: אדום- כתום- צהוב- ירוק- ורוד- כחול- סגול- לבן- זהב. כל צבע הוא תדר ומכיל מידע שונה.
בבדיקות מחקריות שנערכו בתחום,  אנשים שעסקו בעיקר בספורט הפגינו צבעים אדומים. מנהיגי דת ואנשים שעסקו בלמידה רוחנית כל חייהם הפיקו תדרים גבוהים בצבע לבן , מעל 75,000 הרץ בשנייה. זהו תדר שנחשב בלתי אפשרי אצל בני אדם!
לכל אחד מאיתנו חתימה, תדר או מנגינה ואנו מקרינים אותה אל העולם, זוהי ההילה שלנו.

יחס הסביבה וההילה שלנו

כמו כן ידוע שהילות הן דבר מרכזי השייך לא רק לעולמנו הפנימי אלא גם לאופן בו האנשים סביבנו מגיבים אלינו. בדיקות הוכיחו כי לאנשים שנחשבים כריזמטיים יש הילה גדולה יחסית. מעריכים כי זאת סיבה מרכזית ביכולתם למשוך אנשים אפילו בלי תקשורת מילולית. בנוסף ראו כי כאשר עוקבים אחרי התנהגות של שתי הילות, נוצר מפגש בו כל אחת מההילות מחליטה האם היא רוצה להתחבר להילה השנייה ולמידע שבה, או לא. יש אפשרות שמפגש זה שייך למנגנון המשיכה הפיזי והריגשי שלנו. הילות "מפלרטטות" זו עם זו כל הזמן ופוגשות עולמות שלמים.

האם יצא לכם להיכנס לחדר בו נמצא אדם שחשתם כלפיו דחייה מיידית ועזה בלי כל סיבה? כנראה חשתם בהילה שלו ובמידע שבה והמערכת שלכם הגיבה בדחייה. מכיוון שהילה מגיבה לכל דבר, היא יכולה להשתנות אינספור פעמים ביום, בהתאם למצב בו האדם נמצא. כאשר אנשים מודטים צבעי ההילה נוטים להתבהר ולהגיע לגוונים כחולים עד לבנים (בהתאם לסוג התדר בו המוח נמצא).
כאשר אדם חי חיים לחוצים ומזין עצמו בצורה לא נכונה ובתדרים "ארציים", צבעי ההילה שלו נוטים להשתנות לצבעים בתדר נמוך:  אדום, חום, כתום וכו'.

אמנם ההילה שלנו משתנה בכל סיטואציה, אך לכולנו צבעי בסיס קבועים. צבעי הבסיס שייכים להוויה הפנימית העמוקה שלנו, לזיכרונות העמוקים שלנו ולמחשבות העמוקות שלנו. צבעי הבסיס ניתנים לשינוי בעזרת עבודת מודעות עמוקה ורצון עז לשינוי והתפתחות. כאשר ההילה מופיעה בצבעים שאינם טבעיים ושאינם חיוניים, כמו שחור או אפור או צבעים חלשים, כנראה שהאדם חולה או נמצא בחוסר איזון משמעותי.

רואי הילות רואים את המחלה כצבע מיוחד או כקרע בהילה. בדרך כלל מחלה מופיעה בהילה ורק לאחר מכן בגוף הפיזי. קשר בין אדם לעצמו יכול לאפשר לו לדעת מראש שדבר מה לקוי או יוצא מאיזון. בסין אנשים הולכים לרופא לפני שהם חולים כדי לאזן את עצמם ולמנוע את התפתחות המחלה. התנהלות זו מתחילה לחדור גם לרפואה המערבית.

ההילה "מספרת" הכל עלינו.  איננו יכולים לשקר לגבי מי אנחנו, מה אנחנו חושבים ואיך אנחנו מרגישים. אדם רגיש שפיתח יכולת לחוש או לראות הילות, יכול לדעת עלינו יותר מאשר אנו עצמנו, זאת אם אנו עצמנו איננו מודעים לכך.

הילות ביום יום

מכיוון שכולנו איננו מודעים לנוכחות והשפעת ההילה שלנו, איננו מבינים את ההשלכות של תחום זה על חיינו המודרניים. בעולם המודרני גופנו, וביתר שאת - ההילה שלנו, נחשפת למאות ואלפי תדרים שאינם תואמים אותה: קרינה, אוכל מעובד, סיגריות, מוצרים אלקטרוניים וכו'. כאשר ההילה נמצאת במצב לא מאוזן הגוף שלנו מגיב מיד בחולשה, עצבנות, עייפות, דיכאון ובמקרים קיצוניים במחלה. אנו נהנים לבלות זמן בטבע מכיוון שבטבע יש תדרים התואמים את ההילה שלנו. האדמה משדרת תדרים מגנטיים, העצים ומים זורמים יוצרים יונים שליליים וכו'. כאשר ההילה במצב הרמוני קל לנו לעסוק בכל סוג של פעילות, להתרכז והכי חשוב אנו בריאים ומאושרים.

כלי לאבחון וריפוי גוף ונפש
הילות הן כלי חשוב לאבחון ולריפוי הגוף והנפש. אבחון ההילות נעשה על ידי מכשירים ייחודיים ועל ידי אנשים בעלי ראייה אינטואיטיבית המאפשרת להרגיש ולראות את צבעי ההילה. ריפוי ההילה נעשה על ידי השלמת הצבעים המתאימים לה ואיזון המבנה הכללי שלה. ניתן לעשות זאת באמצעות קריסטלים, צלילים, מדיטציות, וסוגי ריפוי שונים. כל אדם מסוגל ללמוד לראות תדרים אלו בעזרת תרגול נכון. אני מזמין כל אחד מכם להתנסות בחוויה זו, להתעניין ולהעמיק בנושאים השונים שהוזכרו במאמר זה.

הילות הן כלי חשוב למודעות המתפתחת של כל בני האדם. אני מאמין שידע זה יכול להביא לפתרון בעיות רבות ולהוות שער לתשובות בתחומים רבים ביניהם: תזונה, בריאות, כושר גופני, פיתוח מודעות פנימית ורוחנית והתחברות לעולמות שמעבר.   

שם הכותב: יאיר גולוב
אודות הכותב: עוסק בתחום הרוח, תקשור, ריפוי מגיל צעיר. מורה רשמי של תטא הילינג בעל תואר מסטר ומדעים. יאיר מלמד בארץ ובחו"ל קורסים רבים להעלאת מודעות ביניהם תטא הילינג,עבודה עם קריסטלים , הילות ועוד.
אימייל: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
13/02/11 15:47
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©