שתף

2012 - מימד תודעת הלב של האנושות

20.03.11

2012 נחשבת בעולם הרוחני כשנה של הכרעה, שנה של שינוי אישי ועולמי, בה ניכנס לעידן אנרגטי חדש, עידן של הכלה ואחדות. שיאו של התהליך ב 21.12.2012. בתרבויות רבות התייחסו למועד זה כקץ הימים. כיום, אנו מבינים יותר ויותר שזהו שער לשינוי רב מערכתי. שינוי אנרגטי שעתיד להשפיע על כלל מערכות החיים, מרמת ההוויה האישית אנושית, דרך עמים, מדינות, כדור הארץ והפלנטה כולה. למעשה אנו כבר נמצאים עמוק בתוכו של התהליך ההולך ומתעצם. והתופעות העוצמתיות, להן אנו עדים ברחבי הגלובוס, הן חלק מהביטוי לכך.

עלינו להבין שהשינוי קורה. הוא גדול מאיתנו ואנו יכולים רק להתמסר אליו ולציית לקול הלב המדבר את חוקי הקיום ביקום. אך מכיוון שלא פעם שינויים גדולים גורמים לפחד רב ולכיווץ, ככל שנבין ונהיה מוכנים יותר לשינוי, כך באפשרותנו להשתתף ולעזור לסובבים אותנו בתהליך הגדילה של כולנו, לקראת היותנו פועמים ביחד בתודעת האחד.

המחקר המדעי של תודעת האחד
ציפורה ויהודה אלפרין, מוותיקי החשיבה הרוחנית ויישומה, מדברים על התרבויות והמסורות העתיקות המזכירות לנו תמיד שאנו אחד, שאנו חלק מהפלנטה ומהשינויים הגיאולוגיים והאקלימיים ומכול הסובב אותנו. אך המין האנושי זקוק להוכחה מדעית שאנו באמת מחוברים זה לזה. המדע כיום מספק את ההוכחה. לדברי הארכיאולוג והגיאולוג, גרג בריידן, חוקר אתרים מקודשים לתרבויות, המדע חוקר כיום את ההנחה שרגשות, אנרגיה ותודעה מייצרים את המציאות.
חוקרי השדות המגנטיים בדקו את המדידות ואת ממצאי שני הלוויינים שמודדים את השדה המגנטי של כדור-הארץ, ואבחנו תנודות חזקות שמחוץ לטווח התנודה הרגיל, במועדים מסוימים מאוד, כמו למשל ב-11.9.2001 מיד לאחר שהמטוס הלם במגדלי התאומים. ברגע שבו כל העולם התמקד באסון התאומים, יצרו רגשות הלב, שנחוו על ידי האנושות, השפעות משמעותיות על השדה המגנטי של כדור-הארץ, כפי שנמדד במכשירים.

עוד אומרים ציפורה ויהודה אלפרין שבמשך 3,000 שנה התבסס המדע על ההנחות שהכול בעולמנו מורכב מתופעות נפרדות ושהווייתנו לא משפיעה על המתרחש מחוץ לגופינו. ברם, ברגע שכול העולם חווה זעזוע עמוק, המכשירים מדדו שינויים בשדה המגנטי. עובדה זו הובילה למחקרים חדשים: כאשר אנשים מתוודעים במועד מסוים ובוחרים להדגיש בזמן הזה מצב תודעה מסוים, זה משפיע על הכול ועל יחסנו לשדה המגנטי. כי כל אחד ואחד מאיתנו מחובר לשדה המגנטי.

וכשמספר רב של אנשים בוחרים להרגיש רגשות מאחדים של הלב, כמו סליחה והערכה, שמחה וחמלה, תודה ואהבה (הרגשות שהמסורות הרוחניות תמיד לימדו שיש לעוררם בתוכנו), כשחשים אותן בגופנו הדבר משפיע על כל הסביבה. התופעה משפיעה על הלב האנושי, שתועד כבעל אפקט השדה המגנטי-חשמלי, שהוא מאה פעם חזק יותר מהשדה של המוח לבדו.
עוד הם מדגישים, שמבחינת השדה המגנטי-חשמלי, לפי המדע הסוגיה החשובה היא שאם נצליח לשנות שדה מגנטי של אטום, למעשה נשנה את החומר שממנו מורכבים גופינו והעולם. כשאנו בוחרים את הרגשות שלנו, ומעדיפים לחוש תודה, הערכה ושמחה, זה יוצר את דפוסי השדה המגנטי-חשמלי של הלב שמשנה את המהות הקוואנטית שלו ומביא להתגלמות המודעת של המציאות. וסביב המרקמים האלו יתגבש היקום. עלינו מוטל להפוך להיות מה שאנו בוחרים, מתוך תודעת הלב.

שנת 2012 על פי תרבויות ומסורות רבות היא-היא פתח לכניסה לאותה תודעת הלב והאחדות של האנושות.


למה דווקא שנת 2012?
2012 – מסע הנשמה האישי והקולקטיבי מגיע לשיאו – לוחות המאיה.
2012 היא השנה בה מסתיימים לוחות המאיה. את חשיבותם בהבנת התהליך והתזמון מביאה גיליה טואג זלינגר, יועצת ללוחות המאיה, לדבריה: אנו נמצאים במרכז מימדי הזמן והמרחב. לתודעה יש מרחב- מקום, והוא מצוין בלוח שנה. לוחות השנה הם הסכם הקיים בכל תרבות.

לוח השנה בו משתמש רוב העולם היום קרוי- הלוח הגרגוריאני. הלוח הנוצרי. מכיוון שלוח זה מבוסס רק על עובדות פיזיקאליות – גשמיות, כמו סיבוב כדור- הארץ סביב השמש וגרמי שמיים, הוא מוביל בהכרח את התודעה שלנו רק בכיוון הצרכני, הגשמי. גשמיות זו - היא התודעה בה כל דבר ניתן לקנייה ומכירה, כולל אהבה.
לוח השנה הגרגוריאני שולט על התודעה ומנתב אותה. הוא מנתק את האדם מהחיבור לטבע, וגורם לאדם להיות תלוי בשעון ובלוח המנותק מן הטבע, מצב המחליש את האדם ומאפשר לקחת ממנו את כוחו ולשלוט בו.
לתרבות מאיה יש שני לוחות שנה: לוח הטזולקין - של 260 יום, ולוח הטון - האאב – של 360 יום אשר נחשב ללוח השנה השמיימי.
לדבריה, לוח השנה שלנו עוסק רק בסיבוב כדור הארץ סביב השמש  - כוכב קטן בתוך שביל החלב ולמעשה, קטן בכלל, בתוך הגלאקסיה מתוך מיליארדי גלאקסיות. לוח השנה של המאיה לעומתו, הוא לוח שנה קוסמי המכיל את כל הידע על היקום כולו ועל היווצרות הגלאקסיות כולן ובעצם- מאז המפץ הגדול!

9 מדרגות - העולמות התחתונים
גיליה טואג זלינגר מתארת את לוח המאיה - כמכיל 9 מדרגות הנקראות- 9 העולמות התחתונים. 9 מדרגות באבולוציה של התודעה (בריאת העולם):
המדרגה הראשונה- המדרגה התאית- החלה במפץ הגדול, לפני 16.4 מיליארד שנים. אז נוצרו גרמי השמיים. התפתחות ברמה הסלולארית, תאית. בו נוצרו התאים הראשונים. יצירת החומר.
המדרגה השנייה - מדרגת היונקים- החלה לפני 820 מליון שנים. התפתחות היונקים. הפרדה בין זכר ונקבה, יצירת חיים.
המדרגה השלישית - המדרגה משפחתית- התרחשה לפני 41 מיליון שנים. שלב ההתפתחות של ארגון על פי משפחות. הקופים. לפניהם היו הדינוזאורים שנכחדו.
המדרגה הרביעית- המדרגה השבטית- נמשך 2 מיליון שנים. זוהי תרבות עדן של ציידים לקטים. בני אדם. ראשית תקשורת מילולית. ניוון זנב הקוף שלנו ופיתוח המיינד- שכל ככלי להישרדות.
המדרגה החמישית - מדרגה תרבותית אזורית- נמשכה 102,000 שנים, הנפילה, הגירוש מעדן. פיתוח חקלאות.
המדרגה השישית- מדרגה לאומית - החלה לפני 3,115 שנה. ראשיתם של השפה הכתובה, העיור, הבניה והדתות. התפתחות תודעה אזרחית.
המדרגה השביעית- המדרגה הפלנטארית- החלה ב-1755. כל שלב נמשך 20 שנים - מה שקראנו לו דור. כולנו נולדנו במדרגה זו. כאן החלה התפתחות התעשייה, התודעה הגלובאלית. טכנולוגיות, חומרנות, דמוקרטיזציה.
המדרגה השמינית- מדרגה גלקטית- החלה ב- 1999 נמשכת 13 שנים. כל שלב נמשך בה שנה! אנו נמצאים בשלב האחרון של מדרגה זו! יש לנו פחות משנה עד תום השלב הזה, עד תום הלוח. אז אנו עולים למדרגה התשיעית. ארגון על פי גלאקסיות. איזון מחודש בין עולם המערב לעולם המזרח, פיתוח האינטואיציה, הטלפאתיה והתמרת דרך החיים החומרנית לרוחנית.
המדרגה התשיעית- באבולוציה של הבריאה. זה עכשיו! אנו קופצים למדרגה התשיעית, הגבוהה ביותר של התודעה האנושית - תודעת האחדות!
המדרגה האוניברסאלית- התחילה ב- 9 למרץ 2011! אין מחשבות מגבילות, הכל אפשרי! אין זמן! היא עורכת שנה! או 260 יום! בה כל שלב יהיה 20 יום! ואחר כך? אין זמן! ניתן לראות את התאוצה בזמן בכך שפעם קפיצה בתודעה נמשכה מיליארדי שנים והיום –שנה!!!
התודעה תתרחב כל-כך, שנוכל להכיל ידע אינסופי ועוצמות אינסופיות ויהיה בתוכנו, כמו גם בכדור הארץ- היפוך קטבים. אך מהו היפוך קטבים באדם? ההיפוך הוא בתודעה. מעבר מתודעת המיינד - השכל לתודעת הלב. המיינד שלנו אינו יכול להכיל בהגיונו יותר מ- 3 מימדים, ואילו הלב יוכל להבין את כל 13 המימדים שיפתחו לפניו!

המסע חזרה הביתה
לא במקרה העולם הרוחני, שוקק חיים ומציף אותנו בהיצע רחב של קורסים, סדנאות, כנסים ופסטיבלים. עכשיו ניתן להבין מדוע! כי את האבולוציה הזו עלינו לעבור במישור האישי שלנו, זהו מסע הנשמה שלנו! אנו חוזרים הביתה, אל תודעת האחדות.
חשוב לחגוג ולהתאחד בזמן זה - לא רק למען ההתעלות האישית הרוחנית של כל אחד מאיתנו, כי אם בכדי לסייע, בעזרת הכוונה שלנו, להרים את התדר של כדור הארץ ולהתאימו לגל החדש. ולשם כך צריך רק לחבור יחדיו באהבה!


שם הכותב: ציפורה ויהודה אלפרין, גיליה טואג זלינגר
אודות הכותב: ממנחי כנס: 2012 לקראת עידן אנרגטי חדש
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©