שתף

אהבה לבנה - התכנית לזוגיות ב 9 שבועות

31.12.11

כמה פעמים אמרת לעצמך איך לכולם יש זוגיות, מה איתי? כמה פעמים שאלת את עצמך איך יכול להיות שאף גבר לא מאוהב בי? אולי אפילו כבר לא מעט זמן?

הסיבה נעוצה בכך שאת נוהגת למשוך לחייך בידיעה או שלא, את המציאות שלך, על ידי כוח משיכה שפועל תמיד ובכל מקום. כך שהמציאות החיצונית שלך היא למעשה השתקפות של המציאות הפנימית שלך.
כח המשיכה מגיב לתדר שמופץ ממך, התדר הזה הוא תוצאה, הוא העוצמה והסוג של הרגש שאת נושאת.
כל אלו, הם נגזרת של מערכת ההפעלה שלך (המשקפיים דרכם את רואה את העולם), מערכת זו קרויה - מערכת האמונות שלך, ששוכנת לה אי שם בנבכי תת המודע שלך.

התדר הינו השפה שלך לעולם, המסר / ההצהרה אותה את מייצרת בכל מחשבה/ כוונה או רגש. התדר נשלח ממך לעולם ומביא לחייך אירועים דומים על ידי כח המשיכה.

כדי לייצר מציאות חדשה צריך לנקות כל מה שלא משרת אותך ולא הולם את מטרותייך: זכרון / חוויות שיצרו את מערכת האמונות שלך לאורך החיים ולעיתים גנטיות או מחיים קודמים.
לאחר החקירה והניקיון נחליף אמונות מגבילות שמונעות ממך להיות בזוגיות, לאמונות אחרות שתומכות בזוגיות.

מכיוון שאמונה חזקה פי כמה מהרצון, גם שאת רוצה בזוגיות, המציאות שלך תשקף את האמונות המגבילות.
כאשר אנו עובדות עם תת המודע, אנו מעלים למודעות מה ששוכב שם. כך, נפתח חיבור למקורות האנרגיה הבלתי נדלים שלך ושל העולם. הרעיון, הינו לגרום לתת המודע שלך לעבוד למענך, שכן תת המודע הינו צייתן מסור אין קץ להנחיותיו ובעזרתו תוכלי להשיג כל שתרצי.
זוהי דרך מופלאה לשינוי אמונות ודפוסים בתת המודע המעכבים את התפתחותך הזוגית והחלפתם באמונות מיטיבות המעצימות אותך, לנטרל פחדים ולהתקדם למקום שאת רוצה להיות בו, חבוקה על ידי בן זוגך.

פן נוסף, שישלים את תהליך יצירת המציאות הזוגית שלך יהיה שינוי התדר. גם התדר שלך נמצא בשליטתך, על ידי כניסה למצב רגשי תואם זוגיות תוכלי לחוות זוגיות.
למשל שחרור כל התנגדות, תיצור תחושת הקלה שיצור רגש תואם של הכל בסדר, מתוך אמון ובטחון ומשם להתחיל להעלות תדר, על ידי כניסה למצבים רגשים גבוהים של אהבה.

שימוש בדמיון הוא אחד הדרכים לייצר רגש תואם וכניסה לתדר זוגי, דרך נוספת היא על ידי עבודה עם מחשבות ועליה בסולם המחשבות שיקלו עלייך ויצרו את הרגש הנכון בהדרגה.
מה שחשוב בעיקר הוא המצב הרגשי שלך שנגזר ממערכת האמונות שלך בתת המודע שלך, שחרור וניקיון יסייעו גם הם בתחושת ההקלה שממנה תוכלי לטפס לרגשות גבוהים.

כך לא רק שתחווי זוגיות מעצימה אלא תתמלאי אהבה עצמית בטחון שמחה וכל חייך ישתנו בהתאמה. כשאת בתדרים גבוהים כל אירוע / אדם בתדר תואם יכנס אל חייך והתוצאות מופלאות.

אז איך מתחילים?
כדי להתחיל פשוט החליטי לא להתאמץ יותר, ולשחרר את אחיזת המשוטים בסירה שלך, הפסיקי לחתור ותני לזרם לקחת אותך, את תופתעי שכך תגיעי ליעדך מהר יותר מאשר חתרת בעוצמה וכח רב אליו כאשר הדרך הייתה מעלה הזרם ולא מורד הזרם. כמובן שיש עוד תובנות עמוקות ותכנים רבים שיגרמו לך להיות במקום הזה, של שחרור מוחלט ואהבה לעצמך... משם תגיע הזוגיות בדרך המהירה ביותר. זה עולם שלם ומופלא שלבחור בו כאורח חיים יוצר את חייך קלילים מהנים ומוגשמים.

החליטי ברגע זה שאת מרפה, ומחליטה להנות ולא מחפשת זוגיות-נכון תחושה מקלה, כבר? האמת לא משנה אלא הרגש שנוצר מתחושה זו ייצור כבר שינוי...

אנו , צוות "אהבה לבנה" מאמינים בשינוי קל ומהנה, בקלות נטולת מאמץ. כאשר עוסקים במגנוט אין מאמץ.
ולכן הדרך כל כך מהנה...

התכנית הייחודית "אהבה לבנה" עוסקת בעבודת אמונות והעלאת תדר- זו כל התורה. ותלמד אותך הסתכלות "מעל הנסיבות" כדי לייצר את המציאות הרצויה לך.
בתכנית תרפאי, תשני אמונות מגבילות, תוכלי לנטרל פחדים וליצור מציאות חדשה. את תהפכי למעין "מגנט" המושך את הבן זוג המיוחל שלך.. הנכון לך, לחיים מאושרים, משותפים.
וכמובן תדעי לעשות זאת בכל תחום.

תדעי לייצר את התוצאות המדויקות והנכונות לך, מתוך החיבור להוויה שלך באותנטיות מלאה. היותך כשלם בתוך הזוגיות המיוחלת. ותוכלי לחוות תוך זמן קצר את היותך שייכת, שלמה, מאוהבת, נאהבת, מוגשמת ושמחה,תגלי עולם של אהבה, אהבה עצמית. ואהבה זוגית.

מנחות התכנית, מומחיות במיגנוט ויצירת מציאות, מטפלות ומנטוריות מוסמכות, מלוות את הקורס באופן אישי על ידי שני מפגשים פרונטאלים וובינרים דו- שבועיים, כדי לבקר את התהליך, כך שנהיה איתך בקשר כל הזמן ונדע שאת אכן בדרך הנכונה.

לפרטים על התכנית המלאה - לחץ 


שם הכותב: לירז רון ולי אמיתי
אודות הכותב: לי אמיתי ולירז רון פבין- בעלים, ומנחות ב "אהבה לבנה".
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©