שתף

במעמקי הרחם שלך מסתתר עולם / יוליה אור לב

08.04.12

נשיות בימים קדומים

היו ימים הרחק בהיסטוריה, עליהם כמעט ולא מדברים או כותבים. ימים שנשכחו כמעט כאילו נמחקו מעל פני האדמה. נשים היו אז מנהיגות השבט, מרפאות עם עוצמה אדירה, הכוהנות החכמות איתן באו להתייעץ, מקבלות ההחלטות המהותיות והחשובות ביותר בקהילה. לא מתוך אגו, לא כי היינו יותר טובות או חכמות מגברים. היינו מנהיגות מתוך הרחם והלב, מחוברות לטבע, לאינטואיציה הפראית של היקום כולו. ערוץ ישיר לחוכמה של כל שישנו. מחוברות לעוצמת האלה החיה בכאן ועכשיו, מתבטאת דרכנו בגוף הנשי האנושי.

היינו יוצרות של עולם ויוצרות החיים על פני האדמה. מקרינות אהבה ועוצמה מתוך שקט וחיבור למי שאנחנו במהות העמוקה שלנו. מביאות את הפראות והטירוף שלנו בתוך טקסים, בחגיגות מקודשות. חוגגות את הטבע, את החיים עצמם. את הקיום שלנו על פני האדמה. מחוברות אחת לשניה בשבט, לבעלי החיים, לגברים שהיו בני ברית, שותפים לחגיגה האינסופית הזאת. מקבלות מהם ומעניקות להם אהבה ועוצמה, חולקות איתם אהבה ומיניות מקודשת. כל אחד בתפקידו ובייעודו הטבעי.

מים רבים עברו בנהר מאז ועד היום. שכחנו. התנתקנו, גברים ונשים כאחד, מהעוצמה הטבעית והמהותית שלנו. מהעוצמה האלוהית שבאה לידי ביטוי דרכנו כבני אדם בגוף אנושי חי. העוצמה הנקבית הקדומה, אותה אחת אליה היינו מחוברות בטבעיות בעידן המטריאכלי, מסתתרת כיום מתחת למחסומים רבים. מאחורי פחדים עצומים המשתקים אותה בתוכנו. הרבה שנים הסתרנו אותה בפנים. נשים רבות מסתובבות בעולם מנותקות ממנה ומעצמן במידה זו או אחרת. חלקנו נטשנו אותה לחלוטין. שנים של פחד וקיבעון בתוך מוסכמות שלא תואמות את מי שאנחנו באמת. שנים של שקט במקום בו האש בוערת מבפנים. שנים שהגיעו לסיומן.

העידן הזה, כאן ועכשיו, זה העידן שבו הכל משתנה. העוצמה הנקבית מבקשת לצאת החוצה מהמסתור שלה. מבקשת פשוט להיות. להתבטא דרכנו וליצור באמצעות כוח היצירה והאהבה הפועמת בנו עולם חדש. עולם שמתחיל בתוך כל אחת ואחד מאיתנו, מהדהד לחיים שלנו, מתרחב למעגלים הקרובים שלנו ואז לרחוקים יותר, גדל ומתפשט לעולם כולו.

נקודת ההתחלה היא תמיד בפנים, בתוכנו. אישה שמחוברת למקור הנביעה הפנימי שלה יוצרת עולם חדש בעצם היותה. הגיעו הימים להתחבר לעוצמה שלנו חזרה. פשוט להיזכר ולהיות אותה בימים האלה, בזמן הזה.

חיבור לנשיות כאן ועכשיו

אינסוף סודות מחכים להתגלות בפניך כאן ועכשיו. חוכמה אינסופית. עוצמה גדולה. אנרגיה בלתי ניתנת לתיאור שמורה בזיכרון שלך, ב-DNA בכל תא ותא בגופך המקודש. במעמקי הרחם, היכל הקדושה האינטואיטיבית שלך, בין חדרי הלב הנשי שלך.

עמוק בתוכך את יודעת את האיכות הזאת, ומבינה שאי אפשר להגדיר או לספר אותה. אפשר רק להיות היא עצמה. בדיוק כפי שאותך אי אפשר להגדיר ואי אפשר לספר. אפשר רק להיות את.
חמקמקה כמו מים שמנסים לאחוז בשתי ידיים. חופשייה ופראית. חסרת עכבות. בלתי ניתנת לשליטה. מתגלמת בתוך תוכך, במעמקי גופך האלוהי. בנשימתך. בעינייך הנוצצות. בשקט המסתורי שלך. בטירוף האינסופי שלך.

כשאת מחוברת אליה את הכי חיה בעולם. הכי חופשייה. הכי אוהבת לעצמך ולעולם. הכי יצירתית. הכי גועשת ומתרגשת. הכי שקטה. כשאת מתמסרת אליה במלוא הנוכחות שלך, מאפשרת לה להוביל, היא עושה בך קסמים ומאפשרת לקסמים להתבטא דרכך.

האם אי פעם נגעת בעוצמה הנקבית המהדהדת בך, בכך תא ותא שלך עד שזה גרם לך לרעוד? להתרגש בכזאת עוצמה כאילו את חווה כאן ועכשיו אורגזמה?

האם את יודעת את העוצמה הזאת גם בתוך השקט? זורמת בך בעדינות, בשלווה? ואת מרגישה שאת יכולה עכשיו הכל, פשוט הכל...?

האם את יוצרת ומממשת באמצעות העוצמה שאת כל מה שאת רוצה להיות, לראות ולחוות בחייך? סביבך? בעולם?

האם את מרגישה וחווה אותה בתוכך בכל בוקר כשאת פוקחת עיניים? בכל לילה כשאת הולכת לישון?

כשאת מחוברת לעוצמה שלך היא אינה תלויה בדבר. היא לא נעה ונדה, באה והולכת. היא לא מופיעה לרגעים ונעלמת. היא שלך תמיד. בכל רגע ורגע. בכל שנייה מהחיים שלך את יכולה לבחור להיות אותה עוצמה. להרגיש אותה. לחוות אותה. היא זמינה עבורך תמיד. גם אם נדמה לך שאין לך מושג על מה אני מדברת, יש בך מקום עמוק שיודע היטב. כל אישה ללא יוצא מן הכלל יודעת. עלינו רק להיזכר.

החיבור לעוצמה הנקבית אפשרי במגוון דרכים. החל במעגלי נשים, דרך עבודה עם הגוף והנשימה, תהליכים אנרגטיים המעוררים בך זיכרון קדום ומחברים אותך לנביעה הפנימית שלך, מיניות מקודשת ועוד. מצאי לך דרך שאת מתחברת אליה ונהנית ממנה וצאי למסע המרתק הזה. התחברי כל פעם עוד ועוד, עד שאותה עוצמה תהיה נוכחת בחייך, בגופך והווייתך בכל רגע ורגע. באהבה גדולה מאחות בשבט הנשי שלך.

שם הכותב: יוליה אור לב - תשוקת הלב
אודות הכותב: עושה קסמים עם נשים • מנחה טקסי חיבור לעוצמה הנקבית הפראית. • קורסים וסדנאות במעגל נשים - מנהיגות ומימוש עצמי מתוך תשוקה וחיבור לנשיות. • מפגשים אישיים עם נשים צעירות: - תהליך 'מימוש נשי' - בשילוב כלים עסקיים ואימון דרך תת המודע. - ריפוי וחיבור לעוצמה נקבית עתיקה - תהליכים אנרגטיים עוצמתיים. - תטא הילינג.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©