שתף

תהליך ניקוי יומי / עידו פרץ

29.07.12

בחיינו אנו יוצרים אנרגיות בחשיבה, רגשות ועוד. אנו מושפעים במידה זו או אחרת גם מאנרגיות של אחרים והמערכות שלנו עשויות לספוג ולשמור כמות גדולה מאוד של רישום אנרגטי בתוכה.
כאשר המערכות שלנו מטוהרות ומחוברות כראוי לאור ומוטענות באור והאנרגיה זורמת באופן נכון - נרגיש מאוזנים, רגועים ושמחים.

תהליך ניקוי זה הינו פנייה לבורא ולמלאכים לעזרה והוא מתבצע רק על פי הסכמתנו - לאחר שמבקשים את הבקשות אין צורך לעשות דבר - רק לשבת או לשכב במשך כ- 30 דקות ולאפשר לבורא ולמלאכים לבצע את עבודתם. אפשר בזמן הזה לעצום עיניים ולחוות או לראות טלויזיה או לדבר עם חברים או כל דבר אחר.

ברצוני לציין כי תהליך ניקוי זה לקוח מכמה מקורות ואינו "המצאה" שלי והמקורות יצוינו בסופו.

אסביר מעט על המערכות השונות לפני שאפרט את התהליך.

לכל אחד מאיתנו ישנם גופים אנרגטיים רבים בנוסף לגוף הפיזי אשר מתקיימים ברמות תדריות גבוהות יותר.

בתהליך זה נעבוד על 4 הגופים הנמוכים יותר שהם הגוף הפיזי, הגוף האתרי, הגוף הרגשי, והגוף השכלי.
אנשים בעלי יכולת ראייה גבוהה (ראייה "רוחנית") יכולים לראות את הגופים האנרגטיים.
הגופים מאורגנים באופן כזה שהם נמצאים כולם באותו מקום אך כל אחד ברמה תדרית שונה - כמו שקפים המונחים אחד על השני - ויש אינטראקציה ביניהם - לדוגמא, מחשבה מסוימת (בגוף השכלי) קשורה לרגש (בגוף הרגשי) וכשחושבים אותה הרגש עולה או להיפך.

הגוף האתרי מכיל בתוכו העתק אנרגטי מדויק של הגוף הפיזי כולל צורת האיברים השונים, המרידיאנים שמטפלים בהם ברפואה סינית ועוד. כל בעיה בגוף זה תקרין ותשפיע בסופו של דבר על הגוף הפיזי. הדבר נכון גם לגבי הגופים האחרים.

הגוף הרגשי - נמצא ברמה אחת מעל הגוף האתרי ומכיל בתוכו רגשות. פגיעה, פציעה או חוסר איזון בגוף זה יגרמו לבעיה רגשית. גוף זה מכונה גם הילד הפנימי - דפוסים מסוימים שהשתרשו בילדות רשומים בגוף זה.
הגוף השכלי - מכיל בתוכו תצורות מחשבה ואמונה שקשורות באופן הדוק לגוף הרגשי. דפוסי החשיבה שלנו נראים בגוף זה כאשר המחשבה נעה למעשה בתבניות קבועות לעיתים אשר מצויות בגוף זה.

הצ'קרות הינן מרכזי אנרגיה הנמצאים בכל אחד מהגופים אשר סופחים ומתמירים קולטים ומשדרים אנרגיות מהיקום - כל מרכז בטווח תדרים משלו ולכן כל צ'קרה מזוהה עם צבע שונה בהתאם לטווח התפקוד שלה.
הצ'קרות הראשיות הינן - שורש (באיזור חיץ בין הנקבים - פרינאום ), מין (באיזור הערווה), מקלעת השמש (מתחת לסרעפת), לב, גרון, ראש וכתר שיוצא מעל הראש. ישנן עוד צ'קרות רבות אך אין כאן המקום להרחיב.

רואים רוחניים מתארים את הצק'רות ככדורי אנרגיה אשר שולחים חרוט (וורטקס / קונוס) דרכו עוברות האנרגיות. חסימה בצ'קרות משפיעה על זרימת האנרגיה והתפקוד הקשור בצ'קרה - לדוגמא חסימה בצ'קרת הלב או המין תשפיע על רגשות, היכולת לקבל ולתת אהבה ועוד. חסימה בראש תשפיע על תהליכי חשיבה ואופן החשיבה. ישנם השפעות ביניים רבות בין הצ'קרות השונות וזהו יותר תיאור כללי של המצב ואין כאן המקום להרחיב.

המרידיאנים הינם ערוצי זרימת אנרגיה ההולכים לאורך הגוף ומספקים אנרגית כח חיים (צ'י) לאברי הגוף השונים. חסימה בהם תגרום לחוסר איזון.

ההילה שלנו הינה שדה ביואנרגטי המקיף את הגופים וכאשר שדה זה חלש, מלוכלך או לא מאוזן יכולה לדלוף אנרגיה חיונית ויכולות להיכנס השפעות שליליות מבחוץ. מאחר וזהו הרובד החיצוני ביותר הוא גם המושפע ביותר מהשפעות חיצונית.

חוט הכסף - זהו חוט רוחני הנמשך מהנשמה והרמות הגבוהות יותר של האור אל האדם הפרטי - וממנו נמשכת השפעה חיובית מהבורא לאדם.

חוט הקרקוע - נמשך מהאדם לאדמה ונותן קרקוע של אנרגיות רוחניות גבוהות, יציבות ואיזון נכונים.
"ליחה אנרגטית" - מצבור של לכלוך בהילה או בגופים.

ערוצי אנרגיה - ישנם ערוצים אנרגטיים המחברים בינינו לבין אנשים מקומות שונים. חלקם חיוביים וחלקם לא. דרך הערוצים זורמות השפעות שונות בכל מיני אופנים - מאהבה ואנרגיה חיובית ועד להשפעות שליליות ומחשבות שליליות. כאשר אנו חושבים על מישהו הרבה פעמים זה קשור לאותם ערוצים.

לכל אחד מאיתנו יש מלאך שומר אחד לפחות המלווה אותנו מלפני בואנו לכאן - הוא יכול להתערב רק אם מבקשים ונותנים לו רשות. כך גם לרובנו יש מדריכי אור - הם מדריכים רוחניים שתפקידם להדריך אותנו בדרך חיינו - והם יכולים להיות מי שנפטרו והשלימו את חוב גלגוליהם, ישויות אור שלא התגלמו בחומר, מלאכים ועוד. גם למדריכי האור אין רשות להתערב ללא הסכמתנו ובקשתנו.

העצמי העליון והנשמה - מבלי להיכנס לפרטים - זהו רובד רוחני הבא ישירות מאורו של הבורא - חלקו נמצא "למעלה" ברמות התדר הגבוהות בעולמות העליונים וחלקו נמצא "למטה" איתנו. הנשמה שלנו גם יכולה להדריך אותנו ולעזור לנו אך צריך הסכמה מצידנו לעזרתה.

סלילי DNA ו- DNA רוחני - כמו שה- DNA שלנו מכיל את התכניות ליצירת הגוף הפיזי כך ישנם סלילים המתקיימים ברמות תדריות גבוהות יותר. חיבורם והפעלתם מאפשרים גישה וביטוי של הרמות הגבוהות יותר של התודעה והנשמה.

הלהבה הסגולה - הינה אנרגיה גבוהה המשמשת לטיהור והתמרה של אנרגיות.

הגנות - אנו רוצים להשאיר בחוץ את האנרגיות השליליות ולהשאיר בפנים רק את הדברים הטובים - ממש כמו דלת או חלון שסוגרים כדי שלא יכנס אבק ולא אורחים בלתי קרואים.

תסמיני ניקיון - כאשר מבשלים עצם נפלטת שכבת קצף. מסלקים אותה וממשיכים לבשל ונפלט עוד פעם קצף, מסלקים וכן הלאה. בדומה לכך, תהליכי הניקיון אינם "זבנג וגמרנו" אלא תהליך מתמשך כאשר עם כל ניקוי שנעשה המערכת מבשילה לניקוי נוסף ולכן כדאי לבצע תהליך ניקוי זה על בסיס יום-יומי. יתכן ויורגשו חום, זרמים, כבדות, אי-נוחות זמנים, הצפה של רגשות או זכרונות לא נעימים ועוד. לא להיבהל -
זהו תהליך חיובי של התנקות וטיהור ובסיומו תחושו ללא ספק מועצמים - נקיים מוארים ושמחים יותר.

הבה ונתחיל :
פנו לעצמכם מרחב ללא הפרעות טלפונים וכו' בו תוכלו לבקש בקשות אלו בנחת ולשבת או לשכב כ- 30 דקות ללא הפרעה. זהו טיפול הילינג לכל דבר הניתן לכם בחינם (חסכתי לכם 200 או יותר ש"ח כאן :-) )
ניתן לאחר כל משפט בקשה להמתין כמה דקה או יותר ולשים לב לתחושות שעולות לאחר אמירתו אם יש.

גם אם לא מרגישים כלום דעו כי התהליך נעשה והוא מתבצע.

אמרו :
"שמע ישראל יהוה אלהינו יהוה אחד" ובלחש - "ברוך שם כבוד מלכותו לעולם ועד"

" אני קורא/ת לבורא, לנשמה ולעצמי העליון שלי, למלאכי הריפוי והטיהור הקדושים, למלאכי הלהבה הסגולה הקדושים, למלאך מיכאל, למדריכי האור שלי ולמלאך השומר שלי - לבוא ולעזור לי בתהליך הניקוי הזה."

"אני מבקש/ת עבורי חיבור מלא ומושלם מעתה ולתמיד - לבורא, לנשמה ולעצמי העליון שלי"

"אני מבקש/ת מהבורא ומהמלאך מיכאל ומהמלאך השומר שלי להגן עלי תמיד. אני מבקש/ת את ההתקנה וההפעלה המלאים של שריון האור, החרבות, מגינים וגביעים של המלאך מיכאל עבורי מעתה ולתמיד."

"אני מבקש/ת את ההתקנה וההפעלה המלאים של בועת ההגנה הטובה ביותר עבורי כעת."

"אני מבקש/ת את ההתקנה וההפעלה של כל הגנות אור הקדושה המתאימות עבורי ועבור הדירה, רכב, מקום עבודה וכו' כעת."

"אני מבקש/ת עבורי - טיהור, ריפוי, כונון וכיול, חיבור והפעלה נכונים וטיפול מלא עבור ה-DNA וסלילי ה- DNA האנרגטיים שלי."

"אני מבקש/ת ריפוי, טיהור, תיקון, חיבור הפעלה והרחבה נכונים של חוט הכסף וחוט הקרקוע, חיבור חוט הכסף לבורא ולנשמה ואלי, וחיבור חוטי הקרקוע ממני למרכז כדור הארץ. "

"אני מבקש/ת טיהור, ריפוי, כוונון וכיול, התאמה ואיזון, חיבור נכון, הטענה באור ובאהבה ובכל האנרגיות הטובות הנכונות עבורי של כל הגופים והמערכות המתאימים עבורי כעת - כולל אך לא מוגבל אל - הגוף הפיזי, הגוף האתרי, הגוף הרגשי והגוף השכלי. "

"אני מבקש/ת לטהר, לנקות, לכוונן, לפתוח ולהפעיל את המרידיאנים, הצ'קרות וערוצי הזרימה הפנימיים, ההיקפיים והחיצוניים שלי, ביטול כל קשרים ופיתולים לא נכונים מהם והסרת כל חסימות מהם ותיקון זרימה אנרגטית נכונה בערוצים ובצ'קרות."

" אני מבקש/ת הפעלה של זרימה אנרגטית נכונה בצ'קרות, בערוצי הזרימה ובחוט הכסף וחוט הקרקוע שלי."

" אני מבקש/ת ניקוי מפחדי ליבה וניקוי מלא מכל הפחדים בכל הרמות ובפרט הפחד מ... . אני מבקש/ת שבמקום הפחדים יוכנסו לתוכי אור ואהבה ותכנים והטבעות חיוביים לפי רצון הבורא."

"אני מבקש/ת הסרה של כל האמונות ומערכות האמונה ותצורות המחשבה שאינן לטובתי הגבוהה ביותר והחלפתם באמונות ותצורות מחשבה הטובות ביותר עבורי לפי רצון הבורא. (להרחבה בנושא זה כדאי לבדוק את שיטת ת'טא הילינג - המרחיבה מאוד על נושא האמונות בהן אנו אוחזים)

"אני מבקש/ת את ההתקנה וההפעלה המלאה והנכונה ביותר של הלהבה הסגולה להתמרה, טיהור, הגנה, הטענה והעלאת תדר עבורי באופן המושלם ביותר מעתה ולתמיד."

"אני מבקש/ת מהמלאך מיכאל לחתוך כל ערוצים אנרגטיים שאינם לטובתי הגבוהה ביותר ולמחוק אותם לגמרי. אני מבקש טיהור וריפוי מכל הנזקים וההשפעות השליליות שלהם עלי."

"אני מבקש/ת מהמלאך מיכאל לסלק כל לכלוכים ודברים שליליים, טפילים אנרגטיים וליחה אנרגטית מההילה ומהמערכות שלי.

"אני מבקש/ת לסתום כל חורים, סדקים ופרצות לא נכונים בהילה ובמערכות שלי"

"אני מבקש/ת ריפוי, טיהור ותיקון, כוונון וכיול, איזון והתאמה, הטענה באור ובאהבה ובצבעים המתאימים עבור ההילה שלי כעת."

"אני מבקש/ת ונותן כוונה שכל הטיפולים יבוצעו באופן הנכון והטוב ביותר עבורי, בסדר הנכון, לטובתי הגבוהה ביותר ובאופן טוב, נוח, נעים ובטוח לחלוטין עבורי."

תודה רבה לבורא ולשליחי האור שלו !

"שגר ושכח" (אופציונלי) -

"אני מבקש/ת לחזור על סדרת טיפולים זו בכל פעם שאלך לישון בחודש הקרוב"

מקורות -
מומלצים הספרים הנוספים שלה שלא יצאו בעברית -דיאן שטיין DIANE STEIN - "אנו המלאכים" -
Reliance on the light, Essential Energy Balancing I, II, III
The Complete Ascencion Manual - Dr. Joshua David Stone
ידי אור - ברברה אן- ברנן - תיאור מפורט על הגופים והצ'קרות עם תמונות מרהיבות
ריפוי של מלאכים - מרגלית אילון - המורה שלי להילינג ממנה למדתי רבות על עבודה עם מלאכים ועבודה אנרגטית
מסרים של המלאך מיכאל - מאת רונה הרמן - ניתן להשיג באתר הוצאת אהבה

שם הכותב: עידו פרץ
אודות הכותב: מתעסק עם הילינג מלאכים.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©