שתף

העיט בדרך להגשמת מטרות / שון אפרימה

28.10.12

טוטם העיט מאחד ביכולותיו, את הדרך להשקיף ממעל על התמונה המלאה ולהתמקד במטרה.

במעגל האינדיאני, העיט נמצא במזרח- מקום הזריחה, ההתעוררות וההתחדשות. העיט לא נתפס לפרטים הקטנים אלא פורש כנפיים ורואה את התמונה המלאה. אנשים עם סגולות העיט, מסוגלים להתרומם מעל היום-יום ואז כמו העיט המתביית על הטרף שלו ומשיג אותו במלוא העוצמה, כך גם האינדיאנים שהעיט הוא הטוטם שלהם - מתבייתים על המטרה שקבעו לעצמם ומשיגים אותה.

בטיפ הקודם למדנו בעזרת הדובה איך לחלום את החזון שלנו. לאחר שחלמתם את החלום שלכם - את נתיב האושר הייחודי לכם, הנה תרגיל שיעזור לכם לסגל לעצמכם את תכונות העיט:

דמיינו את עצמכם כעיט - מלך השמיים. כיצד אתם כעיט תופסים את תמונת חייכם?
רשמו על דף מהי התמונה הרחבה שלכם ומלאו אותה בתחומים החשובים לכם. ההישגים בתחום האישי, התמונה השלמה בתחום המשפחתי ובתחום החברתי. מהי התמונה הנפלאה שעליה אתם מתבייתים בתחום העסקי ואל תהססו להוסיף תחומים נוספים החשובים לכם, כמו תחביבים ופנאי, ספורט, תזונה ועוד.

אתם מוזמנים לשלוח אלי למייל את המטרה שהצבתם לעצמכם ואת התמונה הרחבה והשלמה שלכם להשגת המטרה בתחום העסקי והאישי. הכתיבה והשיתוף עם אנשים נוספים הם הצעד הראשון בדרך להצלחה.


שם הכותב: שון אפרימה
אודות הכותב: מעצימה אנשים, צוותים ועסקים דרך החכמה השבטית מעל 20 שנה. יועצת ומטפלת אישית וזוגית בקליניקה שלי בקדימה ( אזור השרון). מספרת סיפורים ומנחה קורסים וארועים אישיים יחודיים, ימי הולדת, מסיבות רווקות, ערבי נשים וחוגי בית) שהיתי בקרב שבטי האינדיאנים בארצות הברית והשתתפתי בטקסים מסורתיים בניו-מקסיקו, טקסס ודרום דקוטה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©