שתף

ברית השבט והאבות הקדומים / שון אפרימה

11.11.12

לילה, מדורת השבט בוערת ועוטפת בחומה הידידותי, ריצודי האש הכתומים ממלאים באנרגיה טובה. אתם מוקפים באנשים שבחרתם להיות עימם. אתם מרגישים את הביטחון בידיעה שהם לצידכם, שיש לכם עם מי להתייעץ או לשתף באירועי היום-יום, שיש מי שישמחו בהצלחותיכם וישמחו לשתף פעולה.

בהרבה מהטיפים דיברנו על האני, על חשיבות ההתחברות לכיוון השביעי וליכולות האישיות. אבל הלבד יכול גם להקשות את ההתמודדויות היום-יומיות.

השבט הקדום העניק חוויה של יחד, חוויה של תמיכה. האינדיאנים ידעו שצריך בני ברית כדי להצליח לאורך זמן. היום אנו קוראים לזה, קבוצות תמיכה, נטוורקינג, מעגלי עסקים ועוד. בדקו את המעגלים המקיפים אתכם, האם הם תומכים או מחלישים, נותנים או שואבים? שחררו את מי שמבקר, מי שדורש תשומת לב אין סופית והתקרבו לאלו הנמצאים שם בשבילכם, אלו שאתם מוכנים להיות שם בשבילם – אלו בני ברית שלכם.
הקימו את השבט שלכם, השקיעו בו – טפחו אותו.

טיפ מעשי: פתחו דף במחשב או במחברת, היעזרו ברשימות המייל שלכם, הפייסבוק ופעילויות בהן אתם משתתפים. התחילו לכתוב שמות של אלו שנחמד לכם להתייעץ איתם, אלו שכאשר אתם בחברתם – רעיונות חדשים עולים לראש ואנרגיה חמה ובריאה ממלאת אתכם. עכשיו, החליטו להגביר את הקשר עימם, קבעו שעה לפגישה על כוס קפה, שוחחו איתם בטלפון לעיתים קרובות יותר, העניקו להם גם מעצמכם.

לסיכום, התחברו לבני הברית שלכם, האנשים המחזקים והתומכים. חפשו את השבט שיקיף אתכם בחום, אהבה וקבלה. היעזרו באבות הקדומים להכוונה ולייעוץ, וגם אני כאן לצידכם בכל שאלה ובקשה.

שלכם,
שון

שם הכותב: שון אפרימה
אודות הכותב: מעצימה אנשים, צוותים ועסקים דרך החכמה השבטית מעל 20 שנה. יועצת ומטפלת אישית וזוגית בקליניקה שלי בקדימה ( אזור השרון). מספרת סיפורים ומנחה קורסים וארועים אישיים יחודיים, ימי הולדת, מסיבות רווקות, ערבי נשים וחוגי בית) שהיתי בקרב שבטי האינדיאנים בארצות הברית והשתתפתי בטקסים מסורתיים בניו-מקסיקו, טקסס ודרום דקוטה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©