שתף

לשדרג את האדם המיני שאנחנו / מיכל מעיין דון

23.12.12

לאחרונה סיימתי ללמוד בסמינר למטפלים ומנחים בריפוי מיני שמאני.

אני רואה היום, בבהירות רבה, איך ריפוי מלא ושלם של המיניות שלנו, הוא שער אדיר לשדרוג כל חוויית החיים שלנו. בגוף, ברגש, בתודעה ובאנרגיה.
היכולת להתמיר את האנרגיה הנמוכה ביותר הנוכחת בגוף שלנו, לאנרגיה של התעלות הגבוהה ביותר, מלמדת סוג של תנועה הפועלת על האדם בכל הווייתו. תנועה בסיסית של התמרה.


המיניות שלנו איננה "חיי המין" שלנו, היא הרבה מעבר לכך - היא החיבור שלנו לאדמה, הקשר שלנו עם עצמנו, הבסיס למערכות יחסים אינטימיות, הבריאות של הגוף, החופש של הרגש, המפגש שלנו עם "האחדות הגדולה", הביטחון העצמי... האנרגיה המינית שלנו מניעה ומזרימה את כל אלו.
המרפא השמאני - המיני יכול להניע את השדרוג הזה, בעדינות ובחכמה רבה, מתוך שיתוף פעולה עם כל כוחות הבריאה. זה יפה, זה מעצים את האדם שאנחנו.

יש הרבה סיבות שלכבודן כדאי יהיה לעצור לרגע, ולשדרג את המיניות שלנו.
א. כי אפשר...
ב. כדי לחדש ולרענן את הסיפוק, העונג והחשק. דרך התהליך אנחנו מגלים ומפעילים עוד ועוד אזורי גירוי ועצבוב שלא היו פעילים, המפעילים בנו עוד אזורי עונג. העונג לומד להתפזר בעוד אזורים ומרחבים בגוף, ברגש וברוח. ועוד... ועוד... תמיד יש עוד.
ג. כדי לרפא ולהחזיר לעצמנו את כל מה שלא קיבלנו כבר אלפי שנים – מיניות נטולת בושה, אשמה, שליטה, פחדים... כל אחד סוחב שם משהו, דווקא במקום שיכול להביא לנו המון מתיקות לחיים.
ד. כדי... לשפר את מערכת היחסים המשמעותית ביותר שיש לנו – זו עם עצמנו. אהבה עצמית בריאה ונוכחת בפשטות בחיים. כן, גם את זה המיניות שלנו יודעת ללמד אותנו.
ה. כדי לפגוש את העוצמה של התשוקה שלנו לחיים, ולפעול מתוכה. כל רגע, המונע על ידי תשוקה, המתווספת לכוחות הנעה נוספים שלנו, הוא רגע משודרג.
ו. כדי לפעול מתוך הכוח האדיר של החיים הזורם בנו. ככל שאנרגיית המיניות שלנו זורמת, ומשוחררת, כך מועצמים כל כוחות היצירה, הבריאות, היוזמה, הפוקוס, ההשראה... הכול נובע מאנרגיית חיים שזמינה לנו עוד ועוד ככל שהמין מפותח.
ז. דרך התפתחות מינית אנחנו לומדים "נוכחות", "מודעות", "תקשורת מדויקת ופשוטה", "יכולת להציב גבולות" ועוד ועוד.
ח. כדי להתחבר לאנרגיית בריאת מציאות שאין כמוה בעוצמתה... מנסיון!
ט. להתחיל ולנוע בנתיב המסקרן והמסעיר של התמרת אנרגיה, רגש ותודעה, לכדי התעלות... כן כן, נתיב להארה!
י. כדי לגלות שאתה אל... ואת אלה... ואת/ה גם אל... וגם אלה... והאלוהות השוכנת בנו נגישה ונוכחת בחיים, לא כ"רעיון" אלא כ"חוויה".
יא. כדי לשחרר תלות. כל תלות. וכל הצמדות.
יב. כדי לפגוש חברים חדשים לדרך מרתקת ומעניינת.
יג. חלק מאיתנו יודעים שהם יודעים איך לרפא את העולם והאנושות דרך מיניות. אז זה זמן טוב לצאת למסע המשמעותי הזה.

יש עוד ועוד סיבות, אלו "קפצו" לי היום. ספרו, מה עוד???

שם הכותב: מיכל מעיין דון
אודות הכותב: מנחה ומלמדת הנחיית מעגלי נשים, מורה רוחנית, מורה ב"נביעה" האקדמיה העברית של הרוח, מרפאה בריפוי שמאני מיני, מנחה את "מערת החשק" סדנאות להתפתחות מינית רוחנית. אשה. אמא.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©