שתף

המסע להר שאסטה - מקום של תדרים גבוהים / חני יזרעאלי-נוי

10.02.13

על פניו, הר שסטה שבארצות הברית הינו הר געש רדום המארח חובבי סקי בחורף ושחקני גולף ודייגים בקיץ. אלא שעל אף מראהו שובה הנפש והתמים, הוא הפך לאבן שואבת, מאחר ואנשי רוח רבים מייחסים לו יכולות ספירטואליות נדירות וגורסים כי אנשי למוריה עדיין מתגוררים בקרבו.

מעל פני השטח, הר שסטה שבקליפורניה, ארצות הברית, הינו הר געש מרהיב ביופיו המארח בין היתר בתקופת החורף חובבי סקי הגולשים להנאתם במדרונות ההר הצחים משלג לבן. אלא שלצד הנוף הקסום, אנשי רוח רבים גורסים כי באזור ההר כוחות רוחניים יוצאי דופן, והינו נחשב לאחד המקומות הספירטואלים הגדולים בעולם.

לטענתם, ניצולי יבשת למוריה, יבשת עתיקה שטבעה בים, עדיין מתגוררים מתחת להר ומצליחים לתקשר איתנו ולהדריך אותנו באמצעות יכולות רוחניות מפותחות.

בשנים האחרונות אנו עדים לפופולאריות הגוברת והולכת של מסעות וטיולים כגון מלכת המדבר, טיולי ג'יפים בגיאורגיה ומסעות למזרח הרחוק, אשר משלבים לצד החוויה התרבותית והנופים המרשימים, גם חוויה אישית התפתחותית עוצמתית.

על אף שמדובר בטיולים קבוצתיים, התהליך שכל אחד עובר הינו תהליך אישי. רוב השבים מהמסעות מדווחים על עילוי הנפש וחוויה שמשאירה חותם במבנה האישיותי.
בין אם במודע או לא, היציאה למסעות אלו באה ממקום של רצון לריפוי הנפש, העצמה והרחבה אנרגטית.

ההר המתנשא לגובה 4600 מטר הינו שער אנרגטי גלקטי שלאור גובהו ומימדיו המגנטיים מקבל אנרגיות יקומיות חשובות.
ההר ידוע בתכונות הטבע המגוונות שלו עם יערות נרחבים, מצוקים לטיפוס, מפלים ונהרות רועמים, אגמים פסטורליים, מעיינות חמים מינרלים, ופסגה מושלגת אדירת מימדים. אך המוניטין של הר שאסטה הוא בשילוב הייחודי של טבע עוצר נשימה עם כוחות מיסטיים ורוחניים המובילים את המבקרים להתפתחות אישית וטרנספורמציה רוחנית שאין דומה לה בעולם.

מה מצאתי בו? אפשר להגיד שזה סיפור אהבה לפי הכללים .. דייט ראשון, כימיה מיידית הידלקות, חיבור.. עוד פגישה ועוד.. וזהו יש חברות, יש אהבה!

הר שאסטה נחשב לאחד משבעת ההרים האנרגטיים ביותר בעולם, והוא משוייך ללמוריה, היבשת הנאורה והרוחנית שעברה מימד לפני 12,000 שנה והשאירה מורשת נאורה וידע גבוה ביותר !
ההר מהווה מוקד עלייה לרגל של מדריכים רוחניים, מורים ומתקשרים וגם אנשים הנמשכים לתדר מבלי להבין מה מושך אותם, מכל העולם.
ספרים ותיקשורים רבים התקבלו ונכתבו על קיומה של קהילה אור עתיקה מיבשת למוריה, ניצולי למוריה שהחליטו להעביר את גופם למימד אור גבוה ולהתגורר בתוך ההר בעיר טלוס ולא לצאת, עד שהאנושות תחזור להיות קהילה רוחנית נאורה. ישויות אור אלו מתקשרות עם המבקרים בהר, אנשי רוח שנמצאים במקום חשים בחיבור אנרגטי יוצא דופן.

להר שאסטה, ספינת האם רבת העוצמה, הגעתי פעמים רבות והרגשתי שחזרתי הביתה.
ספר שקראתי ב"מקרה" היה השליח ,שכוון להביא אותי להר.
ואכן הגעתי, נמשכתי כמו פרפר לאור, כמו כישוף.
אני מורה רוחנית ומלווה תהליכי צמיחה, שנים רבות נמצאת בדרך ,אך טלטלה כזו לא האמנתי שאעבור .

המסע להר הינו אישי מאד, רגשי במיוחד, מפתח רוחנית ומתאים לריפוי עצמי.
ההגעה להר שאסטה אינה קלה ולוקחת כיממה. 18 שעות טיסה לא כולל המתנה בין שתי הטיסות ועוד כמה שעות נסיעה ברכב עד שנוחתים בכפר שאסטה שלמרגלות ההר.

עם ההגעה להר לשאסטה התהליך ממשיך !
הוא מתחיל כמה חודשים קודם, בעת שהלב מקבל את הקריאה להגיע.
טרנספורמציה אמיתית נעשית במקום הלא המוכר ונוח. חלק מהחוויה הרוחנית נעוצה דווקא בקושי הפיסי האישי, כך הבנתי לאחר שחזרתי עוד כמה פעמים.

מרגע שמגיעים אין זמן למנוחה, העבודה הרוחנית מתחילה .
אולי הגוף מותש מהנסיעה, אך הנפש מתמלאת ומתרחבת ומפצה על העייפות.

כבר במדרונות ההר אני חשה בשדה המגנטי המיוחד.. התדר האנרגטי נמצא בכל.
זהו תדר מרחיב לב, מרחיב נשמה, מרחיב הילה, מרחיב מעגלים חשמליים.

הרגשת ריחוף והתעלות מלווה את שהותי, אני בהתרוממות רוח ונפש, מרגישה תדרים גבוהים, מרגישה תחושות מדהימות של אהבה וחיבור לעצמי . תהליכים נעשים בכל חלק שלו, מאפשרים לנפש להתנסות בגילויים. האור והתדר נספגים בגוף ויש להם השפעה נרחבת. המערכת העצבית עובדת בקליטה גבוהה, בעיקר באזורי קליטה מובהקים כמו העור, הריאות, האף והעיניים. מערכת העיכול מצמצמת דרישות, אני ישנה הרבה פחות, הגוף מאותת לתדר קל ומזין. הדרישה למתוק יורדת, האור צריך מעברים נקיים בכל איבר ואיבר בכדי להיספג.

בהרבה מהמקומות בהר ניתן לדמיין שנכנסים לעיר האור טלוס אשר מתחת להר.
מערות סודיות, דלתות משורטטות וחצובות בקווי מתאר בשיפולי ההר, בורות עמוקים, מפלים תמירים, תנודת רוח במערבולות, כולם יוצרים תחושה של כמה מימדים, של משהו שנמצא מעבר לקרקע שדורכים עליה.

אני מוצפת באור אדיר, בצחות האויר, טעינה של המצברים האנרגטיים.
הזמן מאבד משמעות..
ככל שעולים לכיוון פסגתו הגבוהה החושים מתחדדים והיראות נושמות חמצן מעושר בתדרי מימד חמש!
החניכות האנרגטיות באזור הן רבות. המקומות למדיטציה הם רבים - לצלילי הנהר, בקרחת יער עם עצים מסודרים במבנים גיאומטרים שקשה להאמין שזה מקרי, מעבדה אנרגטית שמסוגלת לקלוט גם את מה שאינו נראה ונשמע.
הקליטה היא בפולסים נסתרים ואני מתחילה לערער את היסודות של איך ראיתי, ואיך ידעתי, כי כל חיי הוכנתי להכלת החוויה מרוממת הנפש הזו שעברתי.

הר שאסטה הינו מקום שעוזר לאנשים להתרחב ולהגדיל את החזון של איך החיים שלהם יכולים להיות. הוא מאפשר לנשמה הגבוהה להיזכר מי הייתה, הוא מאפשר לזיכרונות הרדומים להיפתח .

זו הדרך לטלטל ולשבור את ההרגלים והמוסכמות. כמסע לגילוי והעצמה, כתהליך לריפוי הנפש, זו חוויה ענקית. גם אם עברתי מסעות נפשיים ורוחניים רבים, הר שאסטה ממלא אותי בדיוק במה שאני זקוקה לו. האור והתדרים שנספגים חוזרים איתי לארץ, איתם גם הנחיתה וההבנה איפה הייתי - באיזה גובה של תדרים..
וזה לוקח זמן ..
מתנות רבות קיבלתי -
הרוח של ההר מדרבנת לשינוי. הקהילה הלמוריאנית שחיה באורח חיים הרמוני ושליו, מבקשת שהאנושות תפתח ליבה אל אותם חוקי הרוח אותם הם מקיימים.

הקבלה הרגשית מתרחבת, חווית החיים נראות בעיניים אחרות, יכולות התיקשור מתעצמות, יכולות הריפוי מתרחבות.
מסרי שפע ואור חיוביים שנספגו נטמעים בתת המודע והופכים יותר מאוחר תמריץ להתפתחות.

הפכתי למתקשרת של מועצת ה-12 שמנהיגה הוא הכהן הגדול אדמה, קיבלתי שליחות של הרטטת קוד "אור למוריה" , מפיצה את תדר למוריה ומלמדת אנשים להתחבר לתודעת למוריה הטהורה, על מנת להעשיר את הייעוד שלהם.

מרגישה כל העת עטופה בשדה מגנטי שמזכיר לי את חיי מזמנים אחרים.

בקיץ אני יוצאת שוב למסע קבוצתי להר שאסטה.

שם הכותב: חני יזרעאלי-נוי
אודות הכותב: חני יזרעאלי- נוי *תרפיסטית הוליסטית, יועצת זוגית ,מתקשרת ומנחת קבוצות *טיפול במצבי משבר וטראומה, בתחום האישי הזוגי והמקצועי . *יעוץ רוחני ותקשור אישי ,בעניני פרנסה בריאות ,וייעוד . טיפול תדרי "טלוס הילינג" * קורס חניכה ותקשור לתדר ותודעת למוריה *ניהול קבוצת" אור למוריה " והנחית קבוצתית של תהליכים לטרנספורמציה והתעלות . * ארגון והדרכה מסע רוחני להר שאסטה *ערבי תקשור ומדיטציה בשילוב שירה תקשור של אדמה הכהן הגדול ,סנט ג'רמן ,סרפיס ביי . מקודשת ,בחיבור לאנרגית הר שאסטה .
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©