שתף

ריפוי האנרגיה המינית / שושנה דונאיה

14.04.13

המאסטר העילאי מטטרון מברך אתכם, ברוכים אתם ברוכים ואהובים.
הבוראה העליונה הקדומה מברכת אתכם, האור האלוהי הקדום.
מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא. הבורא העליון מברך אותנו.
אורות גבוהים מברכים אותנו, יורדים אלינו היום. המלך הקדום יאוריה.

יש צורך להסביר את התהליך שהפריד בין בני הזוג המקוריים:

ערוצים מאוד גבוהים מיקומים מרוחקים נפתחים להביא אליכם את אנרגית הריפוי, לרפא ולשחרר את אותו התדר שהפריד בגלגולים הראשונים בין בני הזוג האנרגטיים.
הנפרדות נוצרה כחלק מהתהליך של ישויות הכוכבים שביקשו לשלוט בבני האדם. הדרך שלהם ליצור שליטה הייתה להפריד בין בני הזוג האנרגטיים.
(בני הזוג האנרגטיים היו גבר ואשה שבאו מאותו מקום בנשמה. כל אחד מהם מאותו מקום בנשמה התאומה.)

כשבני זוג קוסמיים, אנרגטיים, התחברו יחד באהבה נוצר חיבור מאוד עמוק לאנרגיית הבורא. החיבור שלהם שמר על התדרים של בני האדם הראשונים.
מתוך הרצון של ישויות הכוכבים לשלוט בהם, הם מצאו דרך כיצד לעשות זאת, הם התחילו להטמיע בישויות לפני הלידה, בזמן ההפריה, אחרי ההפריה ובזרע, פחדים. פחד מנוכחות המשלים האנרגטי, פחד מאהבה, פחד מהחיבור לבורא, פחד ממיניות.. הפחדים האלה שהוטמעו בבני האדם בטרם נכנסו לגוף בישות וגם בגוף עצמו, הפכו להיות תדר שהפריד בין בני הזוג האנרגטיים. והם החלו להתרחק.

בני אדם שהם יצורים חברתיים ויש בהם הצורך ליצור בית ומשפחה, לקיים יחסי מין וגם צורך כלכלי, החלו להתחברו לבני זוג אחרים, שאינם בני זוג נשמתיים. החלה להווצר מערכת יחסים קארמתית, כשבני הזוג פגעו זה בזה ונפרדו מתוך כעס, מתוך טינה ומתוך שנאה. בני הזוג הקארמתיים המשיכו להפגש בגלגולים כדי לעשות את התיקון, כדי לרפא את הקארמה. הם המשיכו להפגש כבני זוג, כהורים, כאחים, כחברים כדי ליצור את השינוי..להגיע לסליחה ולאהבה.

הזוגיות האנרגטית הפכה להיות כמעין חלום רחוק לאנושות, משהו שקיים בגן עדן.
גם כשבני זוג נפגשו בגלגולים, בדרך כלל, לא יכלו להכיל זה את זה. בגלל הפחדים נוצר נתק. האנרגיה המינית הייתה האנרגיה שחיברה בין בני הזוג, שיצרה את החיבור ויצרה ספירלה ענקית של אור שחיבר אותם לבורא.
כשהגבר התאחד עם בת הזוג האנרגטית שלו, הוא התחבר לבורא, וזה הזכיר לו את המהות הקדמונה שלו, זה הזכיר לו את מי שהוא.הוא הרגיש מאושר.
כשבני הזוג המקוריים התרחקו זה מזו, הגבר זיהה את המיניות כגורם המחבר לבורא. הוא לא הבין שהקשר הנישמתי עם האישה שאיתו היא שיצרה את החיבור לבורא.
ולכן גברים חיפשו את הקשר המיני עם נשים רבות, מתוך תקוה שדרכן הם יחוו שוב את אותו רגע מאושר שזכרו. הם החלו להשתמש באנרגיה המינית לצורך שליטה.
האנרגיה המינית הפכה להיות חולה. השימוש בה הפך להיות שימוש של צרכים.

המדיטציה:
האנרגיה היורדת היום צבעה סגול עם זהב עם גוונים של ורוד תכלת וארגמן. היא יורדת כספירלה. היא יורדת אליכם, היא נכנסת אליכם דרך המוח האחורי. האנרגיה הזאת מקורה בבורא העליון, הוא מביא אלינו היום את היכולת לעשות את השינוי, את היכולת לרפא את הקשר שלנו עם עצמינו, עם הזוגיות שלנו ועם הבורא!

האנרגיה היורדת אלינו נכנסת דרך המוח האחורי. בתוך המוח האחורי היא מתחילה לפתוח כמו חוטים חוטים , פותחת ערוצים עד שהיא מגיעה לנקודה מאוד עמוקה,
הנקודה הזו צבעה שחור והיא חודרת מהמוח האחורי עד ללב. מאין ערוץ של חלל שחור. זהו הנתק.

הכנסו לתוך החלל השחור. הרגישו אותו. החלל הזה הוא פחד, בקשו לדעת מהו מפחד? פחד ממה? נשאל את הפחד הזה למה באת לחיים שלי? מה אני צריכה ללמוד על עצמי ברמה הגבוהה? נבדוק האם אני מסכימ/ה למה שהפחד רוצה ללמד אותי?
האם יש בנו הסכמה ?
אם כן, האנרגיה הסגולה, זהובה עם התכלת הלבן והארגמן נכנסת כמו ספירלה לתוך החלל הזה ומתחילה לרפא אותו. יוצרת את החיבור מחדש, את האהבה.
יוצרת את הקבלה, את ההסכמה להיות מי שאנחנו... וממלאה את כל החלל הזה, מגיעה לצאקרת הלב ומתחילה לפתוח אותה..

נפתח פרח בצבע זהב עם לבן, אנרגיה מאוד רכה של קבלה, אנרגיה של אהבה ושל שמחה מהחיבור המחודש שלנו.
תנו לאנרגיה הזו להיספג לכם בכל הגוף תנו לה לזרום לכל האיברים לכל התאים לכל הדי אן איי....נשמע קול שופר, המלאך אוריאל תוקע בשופר, מביא אלינו את הקריאה,
מביא אלינו את האהבה. מביא אלינו את הידיעה שהגיע הזמן,הגיע הזמן לאהוב באמת, הגיע הזמן הכיל את עצמינו,הגיע הזמן לאהוב את עצמינו עד הסוף ללא שיפוט וללא ביקורת.

כשאנחנו בתוך השלמות הזאת אנחנו מזמינים אלינו את אותה ישות קדמונה, העצמי של בני הזוג אנרגטי הראשון שלנו, את אותו אחד שאיתו בנינו את האהבה השלמה,
את החיבור השלם. האנרגיה הסגולה ,זהובה ותכלת ולבן, יורדת אליו ומרפאה את אותו חלל שהוא מהמוח האחורי אל תוך הלב. את אותו נתק שלא אפשר לנו להיות יחד.

ונזמן את כל הישויות שחלקן היום בגוף , וחלקן לא,שהן הנשמה התאומה שלנו את אותם אנשים שהם מאותו חלק משלים ונאפשר לאנרגיה הזאת לחלחל אליהם ולרפא אותם. למלא את החלל , למלא את החסר, למלא את הנתק.

הריפוי היורד הוא רב, האמינו בכך יקריי, אפשרו לעצמכם לקבל את האור הזה, אפשרו לעצמיכם להאמין באהבה.
אנחנו רואים את כל חלקי הנשמה, אותם חלקים מאותו מקום בנשמה, החלק הזכרי והניקבי והנשמה התאומה. ואנחנו עומדים במעגל של אור של הבורא העליון
עם הרכות והאהבה. הריפוי ממלא את כולנו.
נשלח את האנרגיה הרכה הזאת למציאות הפיזית האישית שלנו, מי שבלי בן זוג לזמן את האנרגיה הנשמתית הזאת להביא אליכם, ליצור שוב את האהבה
ליצור שוב את החיבור ליצור את הגן עדן שקיים אצלינ בלב.
אם אנחנו בתוך זוגיות, ורוצים בבני הזוג הקיימים, נאמץ אותם אלינו כדי שהם יקבלו את הזוגיות האנרגטית, את האהבה, נגיד להם שאנחנו רוצים ומאפשרים וזה מתגשם כאן ועכשיו.
ושלח את האנרגיה הזאת לכל בני המשפחה לילדים להורים לאחים לחברים לכל בני האדם שאנחנו מבקשים לתת לו מהאהבה הזאת מהחמלה מהסליחה.

אנחנו פותחים את הידיים, וממשיכים לשלוח את האנרגיה הזאת., במעגל,לתת מודע הפרטי שלנו. לתת מודע הקולקטיבי של הנשמות אנו שולחים את האנרגיה המרפאה, לכל אותם אירועים שהשתמשנו באנרגיה המינית בדרך הלא נכונה, את אותם אירועים שהשתמשו באנרגיה המינית נגדינו בדרך לא נכונה, האור מרפא את התת מודע, משחרר אותו והופך אותו לאהבה.
עד שנראה את המעגל שלנו כולו מלא באור, אור הבורא העליון עם הרכות, אהבה בלתי מותנית. אנחנו מרגישים את הסליחה. ניתן לאור הזה להיות בתוך הלב עם הסליחה, סליחה לעצמינו שחווינו זאת, סליחה לאחרים שחוו זאת.

כשאנחנו מסיימים אנחנו רואים את הנשמות מעגלים מעגלים כמו מעגל גדול, מעגל של נשמות וכלנו עומדים עם בני הזוג האנרגטיים שלנו עם האחים לנשמה ומתחילים לשלוח את האנרגייה הזאת לכל האנשים, אנרגיה של סליחה, חמלה ריפוי.

ואנחנו מרגישים שקרן אור זהב יורדת אלינו דרך קודקוד הראש אל צאקרת הלב, ומצאקרת הלב יוצאות החוצה קרני אור . אנחנו שולחים את קרני האור האלה לכל בני האדם אשר סובלים מאלימות, לגברים, לנשים, לילדים. חלק מהקרן חודר אליהם למוח הימני ומהמוח הימני למודע , מזכירים להם שהם אור, שהם אהבה, שיש בהם עוצמה, שיש בהם כוח ואנחנו מציתים את האור בתוכם.
אנחנו רואים אותן יוצאים מתוך שדה הקורבנות שלהם.

האור מתחיל למלא את כל הקארמות ולאפשר את ריפוי התת מודע מכל הזכרונות של המלחמות , של מעשי האונס, הרצח והאלימות, בזמן שלום ובזמן מלחמה.
אנחנו רואים את האנשים מתיישרים, העיניים נפקחות להן, עיניים של תבונה עיניים של מודעות, עיניים של חום, עיניים של נשמה. הם נעשים מודעים, הם מתעוררים, הם מבינים שהם אינם קורבן, שהם אינם חלשים, שיש בהם כוח.

אנחנו שולחים את האור הזה לכל אישה, ילד, ילדה, כל בחור, כל בחורה, כל אישה שסבלה מאלימות או סובלת אנחנו מזכירים לה שהיא לא לבד, אנחנו כולנו אחד, ואנחנו איתכם. נראה את התמונה משתנה...

אנו ניקח נשימה עמוקה ונודה למלאכים לבורא לבוראה הקדומה על כל האהבה שאנחנו מקבלים , אנחנו ניקח נשימה עמוקה ונדמיין שורשים מכפות הרגליים לאדמה כאילו אנחנו עץ.

וממני באהבה,
שושנה דונאיה
כל הזכויות שמורות©

שם הכותב: שושנה דונאיה
אודות הכותב: מורה רוחנית, הילרית, מתקשרת, מאסטר רייקי, קרונה סייקם, אמנית, מנהלת "הרמוניה באהבה" - מרכז רוחני הוליסטי. ב 15השנים האחרונות פיתחתי שיטות טיפוליות ייחודיות: חיבור לנשמה, חיבור לזוגיות, חיבור לבורא, חיבור לשפע. בשיטות טיפוליות אלו אני מאבחנת ומרפאה חסימות עתיקות, שגורמות לאדם להרגיש תקוע בנושאים שונים. הריפוי נעשה בעזרת תקשור והילינג אנרגיית הריפוי של הבריאה החדשה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©