שתף

ליקוי ירח מלא פנומברה / white feather

13.10.13

גלו כיצד הדרך הטובה לזרום עם ליקוי הירח הקרב אלינו
החל מה- 16-17 לאוקטובר 2013 אנחנו נרגיש את האנרגיה משתנה כאשר אנו פוסעים אנרגטית להתחבר לתחילתו של " תהליך ליקוי" שמתחיל ב-18-19 לאוקטובר (תלוי איפה אתה בעולם) ומסתיים ב-3-4 לנובמבר
בליקוי החמה השנתי.
במאמר זה אני רוצה לציין את ההקשר האבולוציוני של ליקוי הירח באוקטובר וכיצד ניתן לעשות בו שימוש באופן מודע לצמיחה שלך.

בנוגע לליקויים ולמה הם משפיעים עלינו כל כך?

ליקוי ירח מתרחש בכל פעם שכדור הארץ עובר בין השמש והירח בזוית המדויקת וחוסם את אור השמש מפני הגעה לירח. ליקוי ירח פנומברה אומר שההתיישרות היא מחוץ לזוית זו ולכן ישנה האפלה רק בקצה הירח ובכל זאת זה מספיק כדי להאיץ את הכוונות שלנו. ליקויי ירח תמיד יוצרים חוסר יציבות סביבתית וזמן של פעילות קדחתנית, שבדך כלל יוצרים חרדה פנימית, חלומות גדולים ולעיתים תובנות עמוקות!


חוסר היציבות בזמן ליקוי קורה מכיוון שישנם שינויים בשדה האלקטרו מגנטי שמשפיעים עלינו מבחינה נפשית ונוירולוגית, ומאוד חשוב ליצור טקסים ובאופן מודע להתחבר לאנרגיות אלו.

כל ליקוי בירח מלא הוא עוצמתי ונועד לשנות את חיינו, לעיתים קרובות באופן בלתי צפוי.

מידע על ה- 18-19 לאוקטובר ואיך להתנהל בזרימה עם התדרים החדשים?

במהלך ירח זה הירח ממוקם בקבוצת הכוכבים של מזל טלה - המביא תקופה של צמיחה מהירה ואנרגיה צעירה, תוססת המוקדשת לגילוי עצמי.

בעוד השמש ממוקמת בקבוצת הכוכבים של מזל מאזניים- המדברת על זרימה ומבקשת את השותפות השווה והמודעת, וכמו כן את האיזון שמתבקש מהמאזניים ורצון לקיים את האמת האישית שלך.

הליקוי הזה תומך בנו להמשיך עם הצמיחה המואצת שלנו, ובו בעת לשמור על האיזון דרך החיבור לילד הפנימי , לאנרגיה והתשוקה של הנערות שלנו תוך שאנו ממשיכים את המחוייבות שלנו לתהליך של גילוי עצמי.

ירח מלא זה גם תומך בנו להתחבר אל הלוחם הפנימי. להיות מי שאנחנו להיראות ולהשמיע את האמת האותנטית שלנו בנוגע למה שקורה בעולם שלנו כעת, הוא נותן לנו את הכוח והרצון להיות למיגדלור של שינוי ותומך בנו למקד את האנרגיה שלנו ולהיות בוראים שותפים ולתמוך בסדר הקוסמי של החיים, לחלום ולזרוע את המציאות החדשה בעולמינו!

האתגר המאוד מעניין בליקוי זה הוא שעם השמש במאזניים אנו מתבקשים להחזיק באמת שלנו, להיות מובילי הדרך החדשה, באופן שמאפשר הסכמה וקונצנזוס ליצירת שותפויות הרמוניות ועבודת צוות מעצימה. המסר העמוק תומך בחיבור לתדר של מימד חמש, בו אנו נחיה בתודעת אחדות ברמת העצמי הגבוה שלנו, כל אחד עם האמת שלו וביחד עם האמת המשותפת!

ליקוי הירח גם בא להדגיש שיש דרכים שונות לגרום לחיים שלנו לזרום ולא לפעול כאילו יש רק דרך אחת להגשמה. ישנן אמונות שלא יכולות להחזיק מעמד בנסיבות שונות, והדבר דורש גמישות והסכמה לשאול שאלות. זה המקום להחליף את סימן הקריאה בסימן שאלה, מה שפותח לנו אפשרויות רבות, אמנם יוצר בלבול לחלקינו, אבל משחרר את רובנו מחשיבה נוקשה ושיפוטיות.

כאשר צילו של כדור הארץ חוצה את הירח , עלינו לזכור שזהו איחוד של כוחות מנוגדים שיוצרים חיים: שמש וירח , אור וחושך, זכר ונקבה, וכו'.

היו מודעים כי ליקוי זה במזל טלה יכול לאתגר את היחסים ולדחוף אותם קדימה אל אינטראקציה מאוזנת והרמונית יותר בתהליך של התבוננות וראייה של מה שצריך לשנות.

הליקוי הזה אמור לשחרר את המיינד שלנו ויעלה רגשות חזקים על פני השטח. זוהי הזדמנות עבורינו ללכת עם האמת שלנו בשלום עם הסביבה, לכבד את דעותיהם של האחרים ולהסכים לא להסכים.

הירח המלא במזל האש טלה (ישירות ואימפולסיביות) משקף את האור של השמש במזל האוויר מאזניים (מערכת יחסים והרמוניה) הירח -מסמל את העבר את תת המודע והרגשות. השמש -מסמלת את ההווה, מודעות, דימוי עצמי וביטוי.

ירח מלא זהו זמן עוצמתי ליצירת התחלות חדשות בחיים בידיעה כי כשאתה עובד למען הפוטנציאל הגבוה של נשמתך... אתה פועל למען טובת הכלל. טלה מייצג את 'הרגש' של "הכל אפשרי..." והאנרגיות של המאזניים יאפשרו לנו לאמץ את תחושת השלום והאחדות כאן על כדור הארץ.

מה מיוחד בירח המלא הזה?
בירח מלא זה, אנחנו נחווה גם ליקוי ירח פנומברה. במצב זה כדור הארץ חוסם את קרני השמש מלהגיע אל הירח רק חלקית ולא באופן מלא, ולכן רק חלקו מוצל וחלקו האחר עדיין מואר. בעת שהירח, המסמל את העבר, מוחשך בחלקו, הוא מאפשר לנו אנרגטית לשחרר חלק מהעבר שלנו כיוון שהוא שיקוף של הפנימיות שלנו. החלק המואר על די השמש המסמלת את ההווה מאפשר לנו להתחבר לרגע בנוכחות, ועל ידי תהליך השחרור להיות בבחירה מלאה שאינה נוצרת על ידי התניות העבר.

 

היבט ליקוי הירח למעשה מתמקד בעבודה עצמית פנימית ובלהאיר את עצמינו מבפנים. זה יעורר בנו השראה, בירח המלא ובליקוי הקרוב, לפתוח את המתנות שלנו לרמות גבוהות יותר של תדרים ולעגן אותם ברמה הארצית.

זה הזמן לקחת בעלות ולהכיר באלוהות שבנו... ולהקרין את האור שלנו מבפנים. זה הזמן לגרוע (כמו ליקוי החמה) כל דבר שעלול לעצור אותנו ולהביא את מלוא הפוטנציאל שלנו למימוש בחיים אילו.

אז כיצד תוכל לתמוך בעצמך בתהליך זה?

1. היו מודעים לתהליך האבולוציוני שדיברנו עליו והתבוננו ברגש כיצד אתם חווים את התהליכים הללו בחייכם ואיך אתם צועדים קדימה באתגרי החיים ושומרים על איזון וביטוי האמת האותנטית שלכם.

2. קחו זמן להתחבר באופן טקסי עם אנרגיה זו בזמן הליקוי, על מנת לוודא שאתם פתוחים לקבל את התדרים ולהתמירם. אתם יכולים לעשות זאת לבד בחצות (שיא הליקוי  מתרחש בחצות בין ה-18/10 ל-19/10 זמן ישראל) או להתחבר לטקס עם עוד אנשים.

דרך אחת לעשות זאת היא להפעיל את גוף האור ולזמן את התדרים אלינו באופן מודע בתהליך של שחרור מהעבר בליווי צלילים ותדרים מרפאים שיתמכו בחניכה שלכם.

 

הצטרפו אלינו לטקס העצמה וחיבור לתדרים השמיימים בכפר סגול לחצו בלינק האתר לעמוד האירוע ללא תשלום!

אנחנו מצפים בקוצר רוח למסע המשותף שלנו יחד לעבודה אנרגטית שתעצים אתכם וגם ועל ידי החיבור שלנו לשדה הבריאה תתמוך בכדור הארץ ובאנושות כולה

באהבה
ו'איט פדר

שם הכותב: ו'איט פדר
אודות הכותב: ו'איט פדר –מרפאה, מוסיקאית, מלמדת בארץ ובעולם, מנחה ומייסדת את "היזכרות" -הצעד הבא שלך... סופש של ריפוי בתדרים ושינוי תדר.ו- WCH- הכשרת מטפלים במים עם טכלונולוגיית גוף האור הקול וקערות הקריסטל. מטפלת במים עם קערות הקריסטל, הילינג ושירת תדרים. הקימה הרכב מוסיקאלי בשם '':sound & spirit project'' ויוצרת מוסיקה מרפאה, הוציאה דיסק הנקרא "שפת הנשמה" . חברה בארגון העולמי למרפאים בקול - SHA
אימייל: whitefeather.is[email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©