שתף

איך לגלות מה הייתי בגלגול הקודם

23.11.13

כיום המון אנשים מעוניינים לברר איך לגלות מה הייתי בגלגול הקודם, מדובר בנטייה ובסקרנות טבעית מאד עבור כל מי שמחזיק באמונה שאכן קיימים גלגולי חיים.

 

כיצד לגלות מה היינו בגלגול קודם?
מי מביניכם היה תחרותי מאד בגלגול קודם? מי היה הילד הסקרן שתמיד ביקש לחקור עוד ועוד ומי היה הבליין הטיפוסי? מעוניינים לדעת איך לגלות מה הייתי בגלגול הקודם? היכנסו עוד עתה לפורטל נומיינד ותיהנו ממידע מקיף ומקצועי בתחום הנומרולוגיה ועוד נושאים רבים בנושא הרוחני. אנו בפורטל נומיינד מאפשרים לכם כיום לקחת חלק בכמה מהפעילויות והסדנאות המובחרות ביותר בעולם הרוחני, ולשפר את איכות החיים והתפקוד ברמה הפיזית והנפשית כאחד.

נומרולוגיה כאמצעי מחקר לגלגולי הנפש
הנומרולוגיה הינה אמצעי נהדר שיאפשר לכם לברר מה הייתם בגלגול הקודם. בחיינו כידוע ישנן תופעות לא ממש ברורות שמהוות למעשה מעין חורים שחורים. כך למשל נראה תמוה לחלוטין שילד בן ארבע או שלוש כבר יודע לנגן ללא דופי בפסנתר, מאיפה הכישרון הייחודי הזה הגיע? כיצד אנשים יכולים לעתים לדבר בשפה עתיקה, וזאת מבלי שחיו באזור שבו מדברים ולומדים את אותה השפה? רק דרך חקר של גלגול הנשמה ניתן להעניק מענה הולם לשאלות אלו ועוד רבות נוספות.

חישוב תאריך הלידה
בכתה שלפניכם נסייע לכם לברר מה הייתם בגלגול הקודם על ידי מספרים. כל גלגול נושא במטרה אחת והיא להגיע לשיפור או לאיזון. הפרה המייצגת את הגלגול הקודם נדרשת לחישוב מסוים לפי תאריך הלידה, באופן של סכום הספרות המרכיבות את תאריך הלידה. לדוגמא מי שנולד ב- 24 לחודש ייגש למספר 6, 2+4. נתחיל במספר 1, הלא הוא האגואיסט. כל מי שנולד ביום מספר 1, 10, 19, ו- 28 בחודש, היה בעבר שקוע מאד בעצמו עד לכדי מצב של אגואיזם מושלם, דאגה עצמית יתרה, ריכוז בלעדי בשאיפות והגשמת הרצונות האישיים דרך היעדר התחשבות בזולת.

מי שנולד ב- 2, 11, ו- 29 לחודש, היה בעברו מאד תלוי בסביבתו הקרובה. אנשים אלו לא ידעו כיצד להסתדר לבד ואישיותם הייתה משתנה תדירות לפי האנשים שסבבו אותם. מעוניינים לדעת עוד? היכנסו עוד עתה לפורטל נומיינד וגלו את עצמכם מחדש.

שם הכותב: כתיבת מומחים
אודות הכותב: "כתיבת מומחים" נוסדה בשנת 2007 על ידי עפר שקרון, מהנדס תוכנה במקצועו, אשר חיבתו הגדולה לתחום התוכן והכתיבה, הובילה אותו להקמת מערך כותבים מנוסים ומוכשרים, הפועלים מדי יום לצרכי אספקת תוכן איכותי ומקורי למגוון נרחב של חברות
אימייל: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©