שתף

אנטומיה אינטואיטיבית רון פז

23.11.13

להלן מידע מפורט אודות הקורס אנטומיה אינטואיטיבית, אחד מהבולטים במסגרת התחום של תטא הילינג, כאשר רון פז (נראיין ג'יוטי) נחשב כיום לאחד מהקרובים ביותר למייסדת השיטה, ויאנה סטייבל מאוהיו.

מהי טכניקת תטא הילינג לפי רון פז?

ראשית נסביר בקצרה אודות הטכניקה שנקראת תטא הילינג. מדובר בשיטה שנועדה להתמקד באינטואיציה הטבעית של האדם ובכוח המחשבה. רון פז מסביר שבאמצעות טכניקת מדיטציה קצרה אנו מסוגלים לשנות את גלי המוח לגלים מסוג תטא, כאשר ברגיל, גלי בטא הם הדומיננטיים. ישנם חמישה גלים שמתפקדים כל הזמן אך לא באותה הדומיננטיות, השאלה היא אלו גלים הם הדומיננטיים במיוחד, ועל מנת להיות עדים לריפוי נפשי ופיזי עלינו לעשות שימוש בטכניקת תטא.

מהם גלי תטא?

כדי להבין מהי אנטומיה אינטואיטיבית רון פז, יש צורך תחילה להסביר את עקרונות השיטה תטא הילינג. פורטל נומיינד מעניק לכם הזדמנות נהדרת להיחשף למידה הרלבנטי והמפורט ביותר בתחום האמור. היכנסו עוד עתה והחילו ללול את דרככם החדשה לקראת חיים ברמה אחרת לחלוטין. אנטומיה אינטואיטיבית רון פז כוללת לא מעט הישגים ויתרונות, על מנת להבינם כאמור יש צורך לבאר תחילה מהם גלי תטא שעומדים בבסיס השיטה של תטא הילינג.

מהם מצבי השיטה השונים?

רגע לפני השינה ובמצב חלימה מופיעים גלי תטא. אנו לומדים באופן מודע למעשה כיצד להיכנס למצב חלימה. אדם שפועל לפי שיטת התטא הילינג מחזיק במקביל שני מצבים: הראשון הינו שמירה על ערנות בכל הנוגע להתרחשויות שמסביבו ובמילים אחרות: "מציאות", והמצב השני שמופיע במקביל ולא במקום, הינו מעין החזקה במצב החלימה שהינו מצב התטא, במהלכו נפתח תת המודע. רון פז מציין שבזמן שתת המודע פתוח, ניתן ליצור במישור התודעתי את מה שברצוננו לראות, מדובר באמונות שמעצבות את החיים שלנו.

קורס אנטומיה אינטואיטיבית רון פז יסייע לנו להשתחרר מכמה אמונות מעכבות שליוו אותנו במשך כל שלבי חיינו. שחרור זה יאפשר לנו לחיות בצורה מאוזנת יותר דרך הבנת החיבור אשר נרקם בין הגוף לרבות אבריו השונים לבין הנפש הטומנת בחובה עולם שלם של רגשות ואמונות.

שם הכותב: כתיבת מומחים
אודות הכותב: "כתיבת מומחים" נוסדה בשנת 2007 על ידי עפר שקרון, מהנדס תוכנה במקצועו, אשר חיבתו הגדולה לתחום התוכן והכתיבה, הובילה אותו להקמת מערך כותבים מנוסים ומוכשרים, הפועלים מדי יום לצרכי אספקת תוכן איכותי ומקורי למגוון נרחב של חברות
אימייל: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©