שתף

אסטרולוגיה שבועית מזל עקרב

23.11.13

להלן תקציר מורחב אודות הפרופיל של מזל עקרב, בו תוכלו לאתר כמה מן התכונות המאפיינות אתכם, ילידי מזל עקרב, בצורה המובהקת ביותר.

 

פורטל נומיינד לאנשים שחושבים קצת מעבר


מעוניינים לברר מהי אסטרולוגיה שבועית מזל עקרב? תמיד חלמתם לדעת מה צופן לכם העתיד הקרוב? היכנסו עוד עתה לפורטל נומיינד, הפורטל המוביל בתחום הרוחני, מאפשר לכלל הגולשים ליהנות ממבחר עצום של סדנאות, פעילויות, פסטיבלים ועוד אירועים שונים ורבים בתחומים שונים מגוונים. אנו מציעים לכם עוד היום לקחת חלק אקטיבי וממשי בעולם המופשט והרוחני. לא מדובר פה בסתירה אלא בישום יעיל של תיאוריות מוכחות על ידי מומחים בעולם האלטרנטיבי רוחני.


אז מי אתם ילידי עקרב?


אסטרולוגיה שבועית מזל עקרב מיועדת לעקרבים שביניכם שתמיד מעידים על צד מתורי ונעלם מן העין. על אנשים אלו נאמר, שהשתיקה יפה להם. הם אוהבים ריגושים חדשים ובמקביל יספגו לא מעט סיפוק מעצבים מתוחים מאד. ילידי עקרב אם כן הם מאד רגשניים, רומאנטיים,מסתוריים, ניחנו בכוח משיכה חזק במיוחד, בחוכמת חיים, עומק, כושר התחדשות מתמיד ותחכום מאין כמותו. החשיבה של טיפוסים אלו היא יסודית, עמוקה מסתורית ונועזת. יש להם כושר ביטוי עוצמתי לצד כושר שכנוע ובכללי הם ילכו עם עצמם עד הסוף.


אלו דברים אוהבים ילידי מזל עקרב?


ילידי עקרב מתאפיינים בסגנון מאד כריזמטי ודרמטי של דיבור, יחד עם זאת מומלץ להתייחס ביתר תשומת לב לכל המסרים הסמויים שקרוב לוודאי יועברו על ידי טיפוסים אלו. הדבר שעושה להם טוב, בצורה המובהקת ביותר הינו אהבה לרבות כל הדברים שקשורים בה, פרפרים בבטן, מבטים מסתוריים, מחוות רומנטיות, לחישות ורמזים. כאשר הם חשים משועממים, הם יעדיפו להשתעשע בכתיבת מחזות מהסוג הבלשי, וישחקו במשחקי תפקידים עם חבריהם. כמובן שהסוף יירקם במקביל להתפתחות העלילה ולא יהיה ידוע מראש.


ילידי עקרב הם אנשים מסתוריים מאד, והדבר בא לידי ביטוי גם באופן בו הם פותרים בעיות, כך שהם לא ימנעו מהתמודדות עם קשיים ויסירו מכשולים בצורה סמויה אשר מוכרת היטב אך ורק להם.

שם הכותב: כתיבת מומחים
אודות הכותב: "כתיבת מומחים" נוסדה בשנת 2007 על ידי עפר שקרון, מהנדס תוכנה במקצועו, אשר חיבתו הגדולה לתחום התוכן והכתיבה, הובילה אותו להקמת מערך כותבים מנוסים ומוכשרים, הפועלים מדי יום לצרכי אספקת תוכן איכותי ומקורי למגוון נרחב של חברות
אימייל: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©