שתף

אסטרולוגיה שבועית מזל שור

23.11.13

בואו לגלות מה צופן לכם העתיד ומהי אסטרולוגיה שבועית מזל שור. להלן פרופיל מלא של ילידי מזל שור.

 

פורטל נומיינד לאנשים שחושבים מחוץ לקופסא


פורטל נומיינד נחשב כיום לאחד מהמובילים בתחומי ומציע לכם ליהנות משפע של מידע ואינפורמציה בעולם האסטרולוגיה. מחפשים אחר תחזית אסטרולוגיה שבועית מזל שור? אנו שמחים לבשר לכם שהגעתם למקום הנכון בזמן הנכון, פורטל נומיינד מעמיד לשירותכם את מיטב המומחים בתחום האסטרולוגיה שישמחו לגלות לכם מספר דברים שמעולם לא ידעתם על עצמכם. היכנסו עוד עתה והתחילו לחוות עולם שלם ומסתורי.


אז מי אתם בני מזל שור?


ילידי מזל שור הם אנשים יציבים מאד וסבלנים שפועלים בדרך כלל על פי השעון הפנימי האישי שלהם. לא ממש יועיל להלחיץ אותם בשל כך, אדרבא מומלץ להימנע מלגעת בחפציהם האישיים. מעבר לתכונה הבולטת של בני מזל שור, הלא היא עיקשות, ישנה עוד שורה ארוכה של תכונות וקווי אופי משותפים המאפיינים את ילידי שור. ראשית מדובר באנשים שפשוט אוהבים לחיות טוב ובעלי זיקה עזה לתחום האומנותי והאסתטי. יש להם כושר סבלנות בלתי רגיל, יציבות והתמדה.


כיצד ילידי שור חושבים ומדברים?


אנשים אלו ניחנו בחשיבה מאד מעשית ושקולה. הם יתלבטו ממושכת לפי כל הליך של קבלת החלטה, אולם החל מרגע קבלת ההחלטה, לא יהיה כמעט שום סיכוי להזיז אותם ימינה שמאלה. במילים אחרות קשה מאד לשנות או להשפיע על דעתם של ילידי שור מהרגע בו הם גיבשו לעצמם דעה ביחס לנושא מסוים. יש להם סגנון דיבור מחושב מאד והם יעדיפו לחיות לפי המוטו הבא :" אין טעם למהר משום שדבר איננו בוער". בילויים בסטייל מסבים להם אושר וסיפוק רב, ואם ישנה בריכה קטנה ובפרט מחוממת אזי שמחתם מעצימה שבעתיים.


תחביבים וכישורים


כאשר הם מתחילים להרגיש שעמום הם יפנו למלאכת הפיסול או הציור. מעבר לכך הם ניחנו בכישרון גדול לעיצוב בכלל ובפרט עיצוב תכשיטים. לסיכום, אם אתם מוצאים את עצמכם משועממים וחסרי כל מעש, אנו ממליצים לכם להסתכל רגע על הבית ולתכנן אותו מחדש.

שם הכותב: כתיבת מומחים
אודות הכותב: "כתיבת מומחים" נוסדה בשנת 2007 על ידי עפר שקרון, מהנדס תוכנה במקצועו, אשר חיבתו הגדולה לתחום התוכן והכתיבה, הובילה אותו להקמת מערך כותבים מנוסים ומוכשרים, הפועלים מדי יום לצרכי אספקת תוכן איכותי ומקורי למגוון נרחב של חברות
אימייל: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©