שתף

אסטרולוגיה שבועית קרני צור

23.11.13

אנו שמחים להציג בפניכם, קהל הקוראים, תחזית אסטרולוגיה שבועית קרני צור שאולי תסייע לכם להבין דבר או שניים על עצמכם.

 

פורטל נומיינד לאנשים שמחפשים מסתורין


פורטל נומיינד מאגד בתוכו שפע של מאמרים וכתבות בתחום האסטרולוגיה שנכתבו ונערכו על ידי מומחים בתחום. כמה מהכתבות מתייחסות לתחזיות אסטרולוגיה שבועית קרני צור ויעניקו לכם הזדמנות נהדרת להציץ אל עולם הכוכבים המופלא ולהבין בצורה טובה יותר מהי ההשפעה של אלו על אישיותנו ומהלך חיינו. היכנסו עוד עתה לפורטל נומיינד והתחילו במסע האישי שלכם.


אסטרולוגיה שבועית קרני צור- פתיח


גרמי השמיים השונים הינם בעלי השפעה על חלקים מסוימים באישיותנו. כך למשל, וונוס נושאת בהשפעה מרכזית על הפן הרגשי שלנו, מרקיורי על החשיבה, מארס משפיע על המרץ וכך הלאה. במשך שנים ארוכות הכוכבים היו מאד צמודים האחד לשני וביניהם ניתן היה להבחין בשמש, וונוס, מארס ומרקיורי ובהתאם לכך בני האדם נהגו לפעול כמקשה אחד כלומר לצד כל חלקי האישיות השונים. כעת אנו מגלים שנפתח פער בין הכוכבים ואי לכך גם בין חלקי האישיות השונים שמצויים בנו.


חלקי האישיות שלנו, הכוכבים ומה שביניהם


כך למשל אנו מתייחסים לרגש כאלמנט נפרד מן השכל והמחשבה, לעשייה כנפרדת מן הרגש ומצויה בספירה אחרת וכיוצא בזה. בשעה בה חלקים שונים באישיות פועלים בנפרד, כלומר כל אחד בזירה נבדלת, הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בהתנהלות מפוזרת. יחד עם זאת היתרון המרכזי של מצב מן הסוג האמור, יכול להתבטא בכך שכל אחד מחלקי האישיות למעשה פועל בצורה עצמאית, ועל אף שלעתים אנו חשים ברע או לחלופין בטוב, אותן המחלקות עדיין ממשיכות לתפקד כראוי, כאילו יש להן חיים משל עצמן.


כך למשל המחשבה עדיים ממשיכה לתפקד כהלכה גם בזמן בו אנו חשים בלחצים ומתחים גבוהים במסגרת העבודה. יש לציין שהפרדה זו בין הכוכבים, ובין המחלקות השונות והרבות שמאפיינות את אישיותו של כל אדם, משקפת דברים שונים ונבדלים. החסרונות או היתרונות מאידך מופיעים אצל אנשים כאלה ולא אחרים בהתאם למזל בו הם נולדו

שם הכותב: כתיבת מומחים
אודות הכותב: "כתיבת מומחים" נוסדה בשנת 2007 על ידי עפר שקרון, מהנדס תוכנה במקצועו, אשר חיבתו הגדולה לתחום התוכן והכתיבה, הובילה אותו להקמת מערך כותבים מנוסים ומוכשרים, הפועלים מדי יום לצרכי אספקת תוכן איכותי ומקורי למגוון נרחב של חברות
אימייל: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©