שתף

גבר מזל דלי הורוסקופ יומי

23.11.13

מעוניינים לגלות מה צופן לכם העתיד הקרוב, אלו קווי אפיון משותפים אתם חולקים עם בני המזל שלכם? כל זאת ועוד בכתבה שלפניכם.


פורטל נומיינד- לשלב בין הצד הרוחני למעשי


פורטל נומיינד נמצא כאן לשירותכם היכנסו עוד עתה וגלו תחזיות אסטרולוגיות של גבר מזל דלי הורוסקופ יומי. בנוסף באתר תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פעילויות, סדנאות, פסטיבלים ועוד אירועים רבים בתחום הרוחני. אז אם גם אתם חשבתם שאין לעשייה פרקטית שום נגיעה לעולם הרוחני, אנו נאלצים לבשר לכם שטעות גדולה נפלה בחלקכם. פורטל נומיינד, המוביל מסוגו מעניק לכם הזדמנות נהדרת לשלב בין הצד המעשי לרוחני על ידי השתתפות בסדנאות מרתקות בנושאים מגוונים.


על הגברים שנולדו במזל דלי


בשורות הבאת נציג לפניכם תחזית אסטרולוגית של גבר מזל דלי הורוסקופ יומי ונתמקד דווקא בפרופיל של ילידי מזל דלי. אז מי ומה אתם ילידי דלי מקהל המין הגברי..ביחס לשאר הטיפוסים בגלגל המזלות, ילידי מזל דלי נחשבים למקוריים ולחדשנים ביותר. הם מקבלים סיפוק מהשתתפות בוויכוחים, ולעולם לא יהססו לעמוד על שלהם. אנשים אלו פורצים כל פעם מחדש, בצורה יוצאת מגדר הרגיל את גבולות ההיגיון והדמיון, לרבות כל מה שקשור למיטה..


כיצד מסתדר דלי עם דלי?


ילידי מזל דלי יחד יכולים ליצור רומן מקורי מאד, משגע, יוצא דופן ומדהים. עבור מי מביניכם שעדיין מחפש את עצמו מדובר בפיתרון אידיאלי. לא ממש ברור איזה צד יותר חזק ודומיננטי בקרב אנשים אלו, השכל או הרגש, וזאת לאור העובדה שמדובר בטיפוסים לא צפויים בעליל. כך למשל אם תאמר ליליד מזל דלי לפעול על פי הרגש, קרוב לוודאי שהוא יבחר לפעול על פי השכל ולהיפך. רצוי להתחיל עם ילידי מזל דלי בצורה מקורית ומפתיעה, על כן יש לפנות אליהם בשעה בה הם לא מוכנים לכך ולהעניק להם תחושה שצפויה להם הפתעה..


כאשר הדלי מאוהב הוא יתחיל בביצועים מרשימים ומקוריים, שללא ספק יגרמו לצד השני ליפול מרגליו ולהתמוגג מיופי ופאר.


שם הכותב: כתיבת מומחים
אודות הכותב: "כתיבת מומחים" נוסדה בשנת 2007 על ידי עפר שקרון, מהנדס תוכנה במקצועו, אשר חיבתו הגדולה לתחום התוכן והכתיבה, הובילה אותו להקמת מערך כותבים מנוסים ומוכשרים, הפועלים מדי יום לצרכי אספקת תוכן איכותי ומקורי למגוון נרחב של חברות
אימייל: [email protected]

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©