שתף

ריפוי וניקוי הקארמה מול בעלי החיים / שושנה דונאיה

08.12.13

המאסטר חנוך מברך אותנו, הבוראה העליונה הקדומה, הבורא העליון מברכים אותנו.
מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא, האור האלוהי הקדום.

נפתחים לפנינו שערי שמיים. יורדים אלינו אלי הדולפינים ואלי הליויתנים.
הם מביאים עימם אנרגיה מאוד עוצמתית בצבע זהב וורוד, הם באים לעזור לנו לרפא את הקארמה שבין בני האדם לבין עולם החי.

 הם מורידים למרכז המעגל קריסטל ענק בצבע זהבהב עם ורוד שהקצה שלו האחד נוגע במים העמוקים של אמא אדמה והקצה שלו השני חשוף כאן לפנינו. דרך הקריסטל הם מתחילים להוריד את האנרגיה הזאת . הם יוצרים חיבור מהקריסטל ללב של כל אחד מאיתנו. להתחבר לחמלה, לסליחה.

 נמצאים סביבנו אלי הדולפינים והליויתנים, הם באים להזכיר לנו שהם באו לכאן לכדור כדי לשמור עלינו, כדי לשמור על אמא אדמה מפני השליטה המוחלטת של יישויות הכוכבים.

 הם מתחילים לשלוח דרך הקריסטל את האנרגיה הזהובה וורודה לכל תתי המודע שלנו שמחוברים אחד לשני , לכל אותם זכרונות מהגלגולים הראשונים שבהם השתמשנו בכח, בידע כדי להעצים את האגו וליצור שליטה. האנרגיה נשלחת לתוך תת המודע הקולקטיבי, לרפא את תקופת אטלנטיס שבה נעשו ניסויים, חלקם אכזריים מאוד בגופות של בעלי חיים ובגופות של בני אדם גם.

 המאסטר מטטרון יורד ומניח את ידיו על הקריסטל לשלוח את הריפוי אל תוך תת המודע. ידע רב יורד, דלת גדולה נפתחת לאנושות. האנרגיה שיורדת מרפאה את הזיכרון האישי של כל אחד מאיתנו מאותה תקופה ומהתקופות שאחרי ומתפשטת הלאה.

 אנחנו נראה את עצמינו באמפיתיאטרון ענק שמולינו נמצאים כל החיות שהיו בתיבת נוח ועוד כל סוגי בעלי חיים שבכדור. כולל הדולפינים והליויתנים שבהם פגעו ופוגעים עדיין בני האדם ואנחנו כמייצגים של האנושות, אנחנו עומדים מולם ואנחנו רואים את כל חוטי הקארמה הקושרים אותנו אליהם ואנחנו מבקשים מהמאסטר מטטרון לנקות את הקארמה בשם האנושות, לרפא כל קשר שאינו על פי רצון האל.

מהאינסוף יורדת קרן לייזר עצומה
 שחותכת את כל חוטי הקארמה ביננו לבין כל בעלי החיים מכל הסוגים , בכל הגלגולים, בכל הגדלים, בכל המקומות, בים, במים, ביבשה, באויר (ציפורים?) הקרן לייזר אור יורדת וחותכת את כל חוטי הקארמה שולחת ריפוי לכל החוטים אצל כל בעלי החיים , שולחת ריפוי אצלנו.

אור הבורא יורד בצבע זהוב וורוד ממלא את כל המרחב בינינו ובינם, עוטף אותם ועוטף אותנו. אנחנו לוקחים את הקריסטל שקיבלנו ע"י רייקי עכשיו ומטעינים אותו אצלינו בחמלה, בבקשה, בסליחה. אם אנחנו באופן אישי פגענו משך כל הגילגולים בבעלי החיים, אנחנו מטעינים את הקריסטל הזה שבנו בכל בקשת הסליחה, בכל בקשת החמלה וההבנה שהם באו להיות איתנו כאן בכדור ושותפים כחברים.

אנחנו שולחים את הקריסטל הזה אליהם ואנחנו מבקשים סליחה על כל מה שפגענו במודע ושלא במודע בגלגול הזה ובגלגולים אחרים, אנחנו מבקשים סליחה בשם כל האנושות על כל מה שהיא פגעה בהם במודע ושלא במודע בגלגול הזה ובכל הגלגולים. אנחנו סולחים להם אם נפגענו דרכם במודע ושלא במודע בגלגול הזה ובכל הגלגולים.

אנחנו מודים להם על היותם כאן ועל היותנו איתם. אנחנו פותחים את הידיים ושולחים את האנרגיה הזהובה וורודה לכל בעלי החיים בכדור, אנחנו מזמינים את האלים שלהם להגן עליהם. אנחנו נשלח לכל בני האדם שעוסקים הם במזון דרך החי להיות בחמלה, נשלח אליהם את האנרגיה הזהובה וורודה לתוך צ'קרת הלב שלהם להעיר אותם לאהבה, להעיר אותם לחמלה, להעיר אותם לידע הפנימי, להיות מי שהם.

 המלך שלמה יורד אלינו, הוא שם את ידו על הלב שלנו, להזכיר לנו את שפת החיות, את הידע הפנימי הקדום שהיה חלק מאיתנו. הוא מברך אותנו על התהליך, כל ההתכווננות שלנו, כל האנרגיה נשארת טעונה בתוך הקריסטל הגדול שימשיך להדהד עם העבודה שנעשתה אל תוך תת המודע הקולקטיבי.

הבוראה העליונה מברכת אותנו, הבורא מברך אותנו, מלכות האור מברכת אותנו ואימרו א מ ן !
תודה 

שם הכותב: שושנה דונאיה
אודות הכותב: שמי שושנה דונאיה, מורה רוחנית, הילרית, מתקשרת, מאסטר רייקי, קרונה סייקם, אמנית, מנהלת "הרמוניה באהבה" - מרכז רוחני הוליסטי. ב 15השנים האחרונות פיתחתי שיטות טיפוליות ייחודיות: חיבור לנשמה, חיבור לזוגיות, חיבור לבורא, חיבור לשפע בשיטות טיפוליות אלו אני מאבחנת ומרפאה חסימות עתיקות, שגורמות לאדם להרגיש תקוע בנושאים שונים. הריפוי נעשה בעזרת תקשור והילינג אנרגיית הריפוי של הבריאה החדשה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©