שתף

קוביית מטטרון / White feather

15.12.13

קוביית מטטרון הינה צורה גיאומטרית מקודשת וסמל שיוצר את המפה של הבריאה המייצגת את השדה האינסופי של כל הקיים, את מפה זו הוקירו המיסטיקנים והתרבויות הקדומות מזמנים קדומים, ממש כמו עץ החיים שהינו מפת בריאה גם קוביית מטטרון היא מפת בריאה איתה עבדו בלמוריה ובאטלנטיס העתיקות.

 

לפני 13 ביליון שנה, במשך מה שיוחס על כדור הארץ ל'מפץ הגדול', המקור (אלוהים, אינטליגנציה אינסופית) ילד את היקום/ים וסמל זה של קוביית המטטרון מסביר לידה זו ואת ההתרחבות האינסופית בשדה של הבריאה לכל הכיוונים של זמן ומרחב.
אנרגיית המקור, יצרה דרך השדה של קוביית מטטרון, את השדה הפוטנציאלי של הבריאה- שדה של רטט בתדר גבוה ששלח גלים או אדוות דרך הבריאה ויצר במשך הזמן צבע, ואז צליל ולבסוף ברמת התדר הנמוך יותר יצר את החומר הפיזי. כך שהשדה של אנרגיית המקור (המיוצגת על ידי קוביית מטטרון) התפשט דרך כל הרבדים וכל ההיבטים של הבריאה, כאשר הניצוץ המקורי של האהבה של המקור התרחב לכל הכיוונים של זמן ומרחב.

 אלוהים הוא גלי האנרגיה, אלוהים הוא הצבע, אלוהים הוא הצליל ואלוהים הוא החומר הפיזי (חשוב לציין כי החומר לו אנו קוראים ה 'חומר הפיזי' גם הוא אנרגיה, אין בעצם דבר כזה חומר, יש אנרגיה דחוסה יותר המתגשמת כחומר) ואלוהים הוא שדה האהבה כולו- אנרגיית רוטטת אחת של אנרגיית אהבה שיצרה את העולם שלנו.

אורו של המקור מתרחב באופן אינסופי דרך קוביית מטטרון על ידי אחד או יותר מיסודות הבריאה- אדמה, אש, אוויר, מים שחוברים יחדיו דרך היסוד האחרון- הרוח.

 יקומים, מערכות שמש, כוכבים, אנשים, צמחים, חיות, הדנא, האטומים, החלקיקים התת אטומים לפיכך גם האנרגייה והחלל בין כל חומר נוצר מאחד או יותר מיסודות הבריאה.

כשאנחנו מסתכלים על קובית מטטרון באופן שטוח היא נראית כך:

 אך כשאנחנו מתבוננים עליה כתלת מימד היא בעצם מרכבה כפולה שהיא גם גוף האור שלנו כאשר היא מופעלת:

 

 


על מהי המרכבה תוכלו לקרוא בלינק המצורף

קוביית מטטרון מורכבת מ-13 ספרות המוחזקות ביחד על ידי קווים אנרגטיים מנקודה מרכזית של כל ספרה, כלומר כל מה שאתה רואה כעיגול בציור הינו מעגל אנרגטי הנמצא בתנועה ויוצר מרכז אנרגטי הנקרא ספרה.

 


הספרות (עגולות) של קוביית מטטרון מייצגות את הנשיות בעוד הקווים הישרים מייצגים את הגברי. כלומר קוביית מטטרון מייצגת את החיבור בין הקוטביות של הגברי והנשי אשר יוצרות יחדיו את שדה האחדות של האחד האינסופי או כל הקיים.
אלו המאפיינים הכלליים כיצד 13 הספרות של קוביית המטטרון מיוצגות דרך כל ההיבטים של חיינו, אם זה בגוף, בנפש או ברוח.

13 המרכזים האנרגטיים שלנו
13 הספרות של קוביית מטטרון מייצגות את 13 המרכזים האנרגטיים שלנו היוצרים ביחד את החוויה שלנו של החיים בגלקסיה/ היקום שלנו. תוכלו לראות זאת בתמונה למטה (13 המרכזים האנרגטיים של קוביית מטטרון).
לכל אורך היקום שלנו (ויקומים אחרים) ישנם 13 מרכזים אנרגטיים של הוויה והתנסות שמתגשמים דרך קוביית מטטרון.
בהגיענו אל היקום שלנו, נשמתנו נולדה דרך השער הקוסמי (המרכז האנרגטי ה-13- הליבה של היקום שלנו), ואז נולדה דרך השער האוניברסאלי (המרכז האנרגטי ה-12-סיריוס).
ואז דרך שער סטאר (כוכבי)- (המרכז האנרגטי ה-11- הפליאדות) על מנת להיוולד לרטט מימד 5
ככדור אור- הנקרא כוכב הנשמה (המרכז האנרגטי ה-10)


המרכז האנרגטי של כוכב הנשמה הינו העצמי הגבוה שלך, המהות של 'אני הנני'
ברמת כוכב הנשמה, אתה ניצוץ/ פרקטל של אנרגיית המקור, כלומר אתה כל חמשת היסודות (אדמה, אש, אוויר ומים) המתחברים לאחד דרך הרוח.
אבל ברמה הפיזית כל היסודות הם נפרדים על מנת שנשמתך תוכל לחוות את ההתנסות הפיזית כאן על כדור הארץ. על מנת שהנשמה תוכל להריח, לטעום, לנגוע, לשמוע, לראות ולחוות מציאות פיזית.
וכך כוכב הנשמה שלנו מקרין את הדמות ההולוגרפית שלנו (שדה ההילה- יהלום תלת מימדי)
שיוצר את הגוף הפיזי דרך הפרדת היסודות, ובכך יוצר את הצ'אקרות- מרכזי האנרגיה הבסיסיים (מה-9 עד ה-3 , עפ"י התמונה המצורפת של כל 13 המרכזים)

שדה ההילה שלנו, הנקרא שדה המטריקס שלך או הגוף הקריסטלי, אז מעוגן לאדמה דרך המרכז האנרגטי השני- כוכב האדמה שלנו.
ואז כוכב האדמה שלנו מעוגן אל לב האדמה, אל המרכז האנרגטי הראשון בתוך ליבת הלב של האדמה הנקרא שער האדמה. שער האדמה הינו המראה והשיקוף של השער הקוסמי שמעלינו-'כמו למעלה כך למטה'
יש לנו את הפוטנציאל באופן מודע להתחבר אל כל אחד מ-13 המרכזים האנרגטיים של ההתנסות ביקום שלנו (כלומר אל קוביית המטטרון) על מנת להכיל ולחבק את מלוא הפוטנציאל של נשמתנו ולהיות השינוי שאנו רוצים לראות בעולמינו.
בתמונה המצורפת אתם יכולים לראות את גוף האור שלנו, את השערים שדרכם ירדנו אל העולם הפיזי ואת 13 הצ'אקרות שלנו המייצגות את 13 הספרות של קוביית מטטרון, כיוון ש'כמו למעלה כך למטה', כלומר אנו שיקוף של הבריאה כולה.

 לחצו על הלינק וקבלו מתנה- שלוש מדיטציות להעלאת התדר ולחיבור לרבדים עמוקים של הוויתכם   

 

© כל הזכויות שמורות לכפר סגול - center Spirit & Sound
אין לעשות שימוש בחומר המופיע בדף זה ללא אישור בכתב מבעלי זכויות היוצרים

שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר –מרפאה, מוסיקאית ומנחה , מרפאה בתדרים- קול וקערות הקריסטל בשיטה שקיבלה ופיתחה, להעיר את הגוף הקריסטלי על מנת להכיל עוד אור ולהפעיל עוד חלקי פוטנציאל ב- DNA. יוצרת תהליכי מודעות עוצמתיים לשינוי התודעה, היזכרות- הצעד הבא שלך... ו- מסע 21, תהליך אינטרנטי של 21 ימים לשינוי דפוסים המלווה בשיעורים, מדיטציות וצלילים ותדרים מרפאים . ו'איט מטפלת ומלמדת במרכז שהקימה Sound & Spirit center בכפר סגול, ייסדה הרכב מוסיקאלי בשם- sound & spirit project ליצירת מוסיקה מרפאה הוציאה דיסק שנקרא "שפת הנשמה",מתקשרת דרך שירה, חברה בארגון המרפאים בקול העולמיSHA , . מייסדת את פסטיבל סגול וכפר סגול, יוזמת את היום הבינלאומי לריפוי בקול וצליל בישראל.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©