שתף

תקשור הבורא, הבוראה העליונים לשנת 2014 / שושנה דונאיה

22.12.13

 ילדי היקרים,
הבורא העליון הקדום מברך אותנו, הבוראה העליונה הקדומה, השפע העילאי, המלכות העליונה, המלאך מיכאל.
 שנה נפלאה עומדת בפתח, שנה של התגשמות החלומות, שנה של הגשמה והתבוננות מחודשת על החיים. הבריאה העליונה מביאה אליכם את הקודים והצפנים העיליים, הפנימיים לבריאת העולם החדש שלכם. קודים אלה מתעוררים היום להיות פעילים וזמינים בשבילכם. קודים של בריאה, קודים של הפעלה. הפעלת התדרים הפנימיים, שיחרור המסך.

הבורא מברך אותנו באהבתו הרבה אלינו. מלווה אותנו בכל גלגולינו, ומשפיע עלינו מטובו. הניצוץ האלוהי בתוכנו מתעורר מתרדמתו, לפתוח בנו את הידע הקדום המוטמע בתוכנו, ידע שיש בו את היכולת ליצור ולברוא.

משתחררת קליפה עתיקה מעל הד.נ.א שלנו קליפה שיש בה תוכנה עתיקה, תוכנה מגבילה, תוכנה שמטרתה היתה לשמור עלינו קטנים ומוגבלים. קליפה זו משתחררת, בימים אלה, מורידה מעלינו מסך, שהגביל את היכולת שלנו להיות מי שאנחנו.

היכולת האינטואיטיבית תעלה לרמות מאד גבוהות. ההשפעה של שיחרור זה יתגלה בימים אלה, הרבה מראות יתגלו לפניכם, המסך יעלה ויגלה לכם תמונות שיש בהן גילויים עמוקים, שינויים עצומים בתוך מרחב הכדור. שינויים שהם מהuוים את תחילת הבריאה החדשה.

כדור הארץ החדש יתגלה בפניכם כשהוא בנוי מימד בתוך מימד. חיבור של המימדים ה-3 , ה-4, וה-5. מעיינות חדשים יתגלו, מחצבים חדשים יתגלו, שינויים במדינות שיש בהן משטרים שתלטניים, המשטר יתפרק, תעלה מדינה חדשה שתהווה מדינה מובילה בתחום המדיניות העולמית, שתhתן את האות להיות אחראים זה לזה. האחריות הקולקטיבית כלפי אוכלוסיות חלשות תגדל, יפתחו מקורות פרנסה חדשים לאוכלוסיות אלה.

שנים עשר השבטים יתגלו מחדש, משפחות רוחניות תתאחדנה שוב. אנשים יגלו את הצופן הקדום של השבטים העתיקים לצורך בניה מחדש של המדינה כמערך מתוכנן אנרגטי התומך זה בזה.
ההרמוניה היקומית מתגבשת מחדש, דברים משתנים במרחב הרוחני החיצוני לאנושות. היכולת להביא את ההרמוניה שוב ולהשפיע עליה מתחדשת בעולם האנושי.

הבוראה הקדומה מברכת אתכם, ילדי היקרים, ברוכים אתם ברוכים ואהובים.
הסכמות עליונות יגיעו אליכם להתגשמות בפיזי, סדרי עולם ישתנו בקרוב, הסכמות עליונות שיתבטאו בדרך חדשה ברמה הפיזית.
עד כה הסכמות עילאיות הגיעו לידי ביטוי בפיזי לאחר זמן רב, היה עליהן לרדת מימדים רבים עד להגשמה ומבחינתכם זה לקח זמן. היום ההסכמה שתיווצר תתגשם מיד ברמה הפיזית.
השינוי יהיה מיידי.

עליכם להסכים ולהיות מודעים להסכמותיכם, מכיון שגם הסכמות ואמונות שליליות תתגשמנה במהירות. ההסכמה לעשות שינוי היא ההסכמה החשובה שכתגובת שרשרת יפתחו כל הנושאים שדרוש בהם שינוי.
אנרגיית ריפוי ייחודית לריפוי הדאגה וחוסר השמחה - היא אנרגייה בשם יורודיאדה.
בקשו אותה והזמינו אותה אליכם, שלחו אותה למחשבותיכם הדואגות, הרבו את השמחה בגוף הפיזי, הרגשי והמנטלי.

שלושת המלאכים של אברהם מתגלים היום לאנשים, מביאים אליהם את הבחירה מחדש, אנשים שנמצאים בשלב של מחלה קשה, מקבלים בחירה חדשה ויכולת להרפא ולהישאר בעולם הפיזי. מתנות גדולות ועצומות תרדנה אליכם ילדי. הגיע הזמן להיות מי שאתם. הרמת המסך החלה. גלו את עצמכם באהבה, מבורכים הינכם ילדי , מבורכים ואהובים.
המלאך מיכאל מברך אתכם, הבורא הקדום, הבוראה העליונה הקדומה, מלאכי השרת, השפע העילאי, המלכות העליונה.

וממני באהבה,
שושנה דונאיה 

שם הכותב: שושנה דונאיה
אודות הכותב: שמי שושנה דונאיה, מורה רוחנית, הילרית, מתקשרת, מאסטר רייקי, קרונה סייקם, אמנית, מנהלת "הרמוניה באהבה" - מרכז רוחני הוליסטי. ב 15השנים האחרונות פיתחתי שיטות טיפוליות ייחודיות: חיבור לנשמה, חיבור לזוגיות, חיבור לבורא, חיבור לשפע בשיטות טיפוליות אלו אני מאבחנת ומרפאה חסימות עתיקות, שגורמות לאדם להרגיש תקוע בנושאים שונים. הריפוי נעשה בעזרת תקשור והילינג אנרגיית הריפוי של הבריאה החדשה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©