שתף

להפיג את הבדידות בעזרת פרחים / רבקה יעקב

11.09.16

איך להתמודד עם תחושת הבדידות שלך בעולם על ידי שימוש בכוחות הריפוי של הפרחים.

אנחנו מסתובבים בעולם בתחושה של בדידות. לעיתים, גם כשאנחנו חיים בתוך זוגיות, כהורים לילדים או נמצאים בחברה כל הזמן. בסיכומו של יום, אנחנו מרגישים בודדים, ולבד עם כל הנטל של העולם על כתפינו.

אבל איך זה יתכן שגם כשאנחנו מוקפים באנשים אנחנו מרגישים לבד. ועוד יותר כשקורה משהו ויש שם הרבה אנשים לתמוך בנו, אנחנו עדיין מרגישים בודדים במערכה?

התשובה היא פשוטה. אנחנו מתביישים במה שעובר עלינו, סוגרים את לבנו ומתכנסים בתוך העולם הפנימי שלנו מתוך תחושה שאם אין אני לי, מי לי.

אנחנו מתביישים לשתף את הרגשות והתחושות שלנו, שלא נפגע באחרים, או שיחשבו חלילה שאנחנו חלשים. אנחנו מתקשים לראות שאנשים באמת רוצים לעזור לנו ולתמוך בנו וחושבים שכל מה שעובר עלינו, הוא רק שלנו ואסור לדבר על זה בקול רם.

אבל תחושת הבדידות שלנו היא בעצם אשלייה, משום שיש מסביבנו אינספור יישויות ואנשים שנמצאים שם תמיד, מחכים לעזור, לכוון, ולנחם. עלינו רק להסכים לראות זאת.

פרחים הם ישויות שכאלו. אלו הם ישויות אור שמחברות בין האלוהי לארצי. הם מרכזים בתוכם אנרגיית ריפוי עצומה של אמא אדמה, יחד עם אנרגיית שמים, כוכבים ושמש. והם פה כדי לתמוך בנו.

כשאנחנו מכניסים הביתה פרחים, אנחנו נחשפים לאנרגייה טהורה של אהבה ללא תנאי, יופי, אסתטיקה ועדנה.

הם מפזרים רכות, אור וחמלה ומאפשרים לנו לפתוח את הלב ולהרגיש. לנשום עמוק ולהתחבר לידיעה שאנחנו אף פעם לא לבד. הם מרפאים את נשמתינו ומשקיטים מחשבות טורדניות שגורמות לנו להאמין שאנחנו לבד.

הם מאפשרים לנו לראות את העולם מתוך נקודת מבט שונה, להסיט את הפרספקטיבה ולהבין שהכאב שאנו חשים, הוא לא רק שלנו. ואם רק נסכים לשתף ולתת לאחרים להכנס לחיינו נגלה שהכאב שלנו הוא גם כאב של אחרים, וביחד קל יותר ותחושת הבדידות כבר לא קיימת.

כדי להפיק את המירב מכוחות הריפוי של הפרחים מומלץ להכניס הביתה פרחים חיים, לחזק אותם כתמונה תלויה בבית,ולזמן את האנרגייה הפנימית של אותו הפרח לחייכם.

פרחים מצוינים לתהליך הם:

רקפות, המביאות אנרגייה של חברות, תמיכה וקשר חזק ואמיץ של ביחד. הרקפות פורחות בתקופה שבה רוב הפרחים נכנסים לתרדמת חורף ובכך היא משדרת מסר של אופטימיות ונותנת תקווה לעתיד לבוא.

צבעונים, מפיצים אנרגיית הכלה. צורת הגביע שלהם מעידה על יכולת הכלה, ותמיכה. הם נמצאים שם כמו כתף תומכת של חבר טוב, מציעים נחמה ואהבה שעוטפת כמו שמיכה רכה בלי לבקש דבר בתמורה.

סיגליות מעניקות חמימות ותחושה של הגנה. הם כמו אמא אוהבת שדואגת לילדיה שכלום לא יפגע בהם. בתקופה העתיקה היו משתמשים בסיגליות לטהר מחשבות שליליות, ואנרגיה נמוכה מתוך סביבת הבית. הן תומכות ומסייעות בעיקר בתקופה שבה אתם מרגישים מבולבלים ואבודים ועוזרות להתחבר לידיעה הפנימית ולתחושה שאתם מוגנים.

לסיכום, בכל פעם שאתם מרגישים בודדים, או מתמודדים עם משהו לבד, הסכימו להכניס לחייכם יותר פרחים, להנות ולהעזר בכוחות הריפוי הקסומים שלהם. לאפשר להם לפתוח את לבכם ולהרגיש שאתם אף פעם לא לבד.
  
שם הכותב: רבקה יעקב
אודות הכותב: מומחית לטיפול באנרגיית פרחים המסייעת לאנשים לפרוח מבפנים ולחיות מתוך עוצמה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©