שתף

התעוררות תור הזהב / איילת סגל

29.12.13


שער ה-21/12/2013- התעוררות תור הזהב


מתעוררים לתוך זוהר של תודעת הלב של האנושות – מסתכלים על האירועים, חוויות אנרגטיות של 12 החודשים האחרונים .
מאז השער הקוסמי העצום שנפתח ב-21/12/2012, שנה של אתגרים שנה של אירועים וחוויות. ומה הלאה?
השער נ...פתח, קרני אור בעלות תדרי אור ממימדים גבוהים, שוטפים את פלנטה ארץ, גאיה מתמירה את עצמה, גאיה מתעלה. אתם חשים את רעידות האדמה, השינויים האקלימיים , כלכליים, מגלים ממצאים הרומזים על עבר היסטורי מפואר של האנושות..

אתם ערים מתבוננים ושואלים היכן נקודת ההארה שלי?
הנכם נתמכים על ידי המועצה הגלקטית אשר שולחת את חיילי האור לתמיכה מלאה באנושות. האנושות החדשה.
רואים את מלחמת האור בחושך, והאור מאיץ את תהליך הטיהור במקומות החשוכים ביותר. ארגונים רבים מועדים, אין מקום לחוסר יושרה ואמת.
האור מרחיב את לבבות האנוש, מגיע ומאיר את הניצוץ האלוהי בכל הרבדים של האנושות.
מה הלאה?

שנת 2014- שנת בגרות רוחנית
זמן נפלא, להיכנס פנימה ל"cocoon" לשאול את השאלות.
מה השתנה בשבילך ב-2013? היכן הפגנת שינוי אמיתי, לעצמך או לקולקטיב האנושי מאז דצמבר 21 שנה שעברה?
כיצד רואה אתה את שנת 2014? מה אתה יוצר, מרגיש, מתכנן..?

אלו ימי עידן הזהב, ימים בהם אנו חשים את להבת התחייה שוטפת כל תא אטום ואלקטרון, האם אתם יודעים להזין את כל גופכם בלהבה זו, האם אתם יודעים להצית את הניצוץ האלוהי בהווייתכם, באנושיותכם...?

ימי עידן הזהב הם ימי הבחירה, בחירה מתוך בגרות רוחנית, בחירה מתוך אחריות, התמסרות אל עשרת הדברות אשר מהדהדות בדי.אן. אי, בתוככם.
ומתוך הגשמת הלכות המימד החמישי, תצמחו אל תודעת האור וההגשמה, של ימי גן העדן!

ומחר כאשר היממה מתארכת, מחר עם האור אשר נכנס, נשמו את קרני האור מהשמש המרכזית, נשמו את קרני האור בכל תאי גופנו ונבחר.

החגיגות ממשיכות, בני טלוס, וערי האור בפלנטה ארץ, פותחות שעריהן, העניקו לכם את מרחב האין זמן, העניקו לעצמכם את מרחב הרב מימדי, ובקרו אותנו במימד החמישי.
שאלו את אשר ברצונכם לדעת, העזו לצאת אל מעבר לזמן למרחב ולתבונה האנושית אשר חוסמת אתכם במוכר, ומתקבל. שנו את דפוסי החשיבה שלכם, ותגלו את דרך קיום האלכימאי, הרב מימדי, האלוהי. עוד בימים אלו.
מלווים אתכם, תומכים וקשובים במסע אל עבר ההתעלות.
מועצת ה-12 , טלוס.
(תוקשר על ידי איילת סגל, 21/12/2013)

פרידה , בימי עידן הזהב.
ברוכים הבאים כאן אדמה הכהן הגדול מטלוס, מברך אתכם יקרים על שהנכם.
השינוי מתרחש אל מול עיניכם אתם חשים את השינוי, בכל הרבדים, חשים בחושי המימד השלישי, וחשים בחושי המימד החמישי .

בעודכם רואים את בני האנוש אשר בוחרים לעזוב את הפלנטה, פעמים רבות הנכם נפרדים מאותו אדם אהוב, בדמיונכם הנכם רואים אותו מגשים את החלומות אשר רצה בהם בעודו בחיים, אהובים עם הפרידה מגופכם הפיזי הנכם הוויית אור שמימית , הנכם חוברים אל שרוול האור אשר מעלה אתכם מעלה אל המימדים הגבוהים, השניים עשר ויותר, ושם הנכם פוגשים באדוני האור, אשר נפגשים עמכם להתבוננות ולמידה. לעיתים חלקכם חוזרים לאחר מסע מפרך בגופכם הפיזי.

על גוף האור לעבור התחדשות והטענה ולכן יש תקופת מעבר והתבוננות המצריכה זמן שאינו קיים במימדים הגבוהים, יתכן שהנשמה תסיים שלב זה במהירות, לאחר ההבנה אילו שיעורים סיימה ועם אילו שיעורים עליה להתבונן ולחוות שוב. לעתיים תקופת ההתבוננות הינה ארוכה עד מאוד.

חלק מגוף האור בימים הראשונים של הפרידה מהמימד הארצי, נוכח עם בני המשפחה ועם האהובים אשר חווים פרידה ותקופת אבל.

גוף האור הינו רחב ומפוצל לשנים עשרה מימדים מקבילים, אשר חלקם אף ביקומים רחוקים. גוף האור אשר סיים את מסעו בפלנטה ארץ נושא תדר מסוים, לכן אינו בעל היכולת לחבור אל יתר הגופים, אך האני הגבוה מזהה את סיום התהליך במימד השלישי, ובעל הידע כי גוף האור הנוכחי חובר בחזרה אל מקור הנשמה אל מרכז הנשמה.

גוף האור לרוב לאחר הפרידה מהגוף הפיסי, נושא את תצורתו של הגוף הפיסי במימדים הגבוהים, החותם האנרגטי עדיין קיים, ורק לאחר תקופה של בנייה מחודשת והתחברו אל מרכז הנשמה, תצורת גוף האור מתרחבת ומקבלת תצורה אחרת אשר איננה נושאת את חותם הגוף הפיזי.

בעיר האור טלוס, אנו בעלי גופי אור עם חותם למוריאני , אשר גופנו דומה לגופי האנוש, כפי שנברא בימי בראשית על ידי אחינו הפליאדים. אווריריים וגבוהים עד מאוד. גופינו בעלי יכולת לשנות תצורה אנרגטית ואינם דחוסים, ולכן היכולת לשנות תצורה נעשית בקלות מרבית. כל גוף האור בנוי מחלקיקי פרוטונים ואלקטרונים אשר מואצים במהרה, סיבובם המהיר הוא אשר יוצר את הקלות, התהודה אשר מרכיבה את הגופים.

במפגשנו עמכם, עלינו להאט את תדירות האצת מרכיבי האור על מנת שתוכלו לחבור את התדר ולבצע עבודה משותפת.
עבודתכם המסורה עם האור מבצעת טיהור ופתיחת מרכזי האור בגופי האור שלכם, פתיחה זו מאפשרת לאנרגיית החיים אשר מגיעה מהשמש המרכזית לנוע בחופשיות בכל תאי האור ולהחיות אותם, להאיץ ובכך ליצור את המעבר מהמימד השלישי לחמישי ואף לשמיני.

כאשר חלקכם נפרדים מגופכם הפיזי, רוב בני האנוש עולים בשרוול האור, אך מרכזי האור החסומים, גופי האור השבורים או אלו אשר בעלי טפילים שהתלוו אליכם תקופת חיים, עוברים תהליך רב לטיהור של גופי האור. לכן לעיתים הדבר מאוד מקשה על הוויית האור לחזור לפלנטה ולתמוך בבני המשפחה אשר במימד השלישי. הדבר מונע תקשורת זורמת בין בני האנוש במימד השלישי, להוויית האור החסומה במימד החמישי.

לרוב הוויות אור אלו נשלחות לתקופת היטהרות. הן בונות מחדש את צפני מרכיבי האור ותהודן האישי, וממשיכות בלמידה והטמעה במימדים הגבוהים. גוף האור נמצא בחיבור מתמיד עם אותן נשמות אשר נותרו בדחיסות מימד שלישי, ובעלות היכולת להוריד את תהודתן על מנת שיוכלו לתמוך באותה משפחת נשמות.

בני אור אהובים, תקופה נפלאה זו הינה תקופת תפר בין הישן לחדש, בעוד הישן עוזב, אנרגיה חדשה נכנסת ואלו הם בני האור הנפלאים אשר מגיעים כבני העידן הזהב.
ילדים אלו, הינם פתוחים ומגיעים טהורים, נשמות עתיקות אשר זוכרות את בחירתן ושליחותן כאן עלי אדמות.

קבלו אותם בברכה, והעניקו להם את התמיכה אשר לה הם זקוקים, אהבה.
האכילו אותם במזון מפרי אמא אדמה, ואל תדכאו אותם בחומרים כימיים אשר מדכאים אותם ואוטמים אותם מהמימדים הגבוהים אליהם הם מחוברים.
ילדים אלו הנם בעלי היכולת הגבוהה לנוע בין הממדים, ילדים אלו רואים את אהוביהם אשר בחרו לעזוב, הם רואים את הווייתם ובעלי היכולת לתקשר עם העולמות שמעבר.

ילדי עידן הזהב, הם ילדי האור הזהובים אשר הגיעו לבנות את תדר הפלנטה החדשה, הם אשר יגשימו את החיים במימד החמישי.
המערכות שלכם משתנות בימים אלו על מנת לתמוך בהם, להכין את הפלנטה בשבילם!

ילדים אלו מבקרים בעיר האור טלוס באופן חופשי, ילדים אלו קוראים את מחשבותיכם, ילדים אלו בעלי היכולת לשנות את השדה האנרגטי בסביבתכם. לכן לעיתים כאשר אתם במצב ירוד, והנה הם לידכם אתם נטענים מהאור הבונה את גופי האור הזחיחים ואתם מתמלאים.

התדר הישן של הפלנטה מפנה את מקומו לתדר החדש של פלנטה ארץ, על כן הפלנטה משתנה:
זמן – תזונה- כלכלה- תקשורת – בחירה.

חושו בלבכם את השינוי , חושו בלבכם את הבחירה, והגשימו את חזונכם עם האהבה.
מברך אני אתכם בני האור, בני הפלנטה. אדמה

(תוקשר על ידי איילת סגל – טלוס ישראל 28/12/2014)  

שם הכותב: איילת סגל
אודות הכותב: בעלת תואר שני בחינוך נציגת ארגון טלוס ישראל מתקשרת את הכהן הגדול אדמה והמאסטרים של האחווה הלבנה
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©