שתף

המתנה השמימית למין האנושי / אורנה בן-שושן

29.12.13

אם מישהו היה מספר לכם על אמצעי מחולל קסם, שבו הייתם יכולים להשתמש יום יום, כדי לשנות את חייכם לטובה, מה הייתם עושים?

תורת הקבלה חושפת בפנינו סודות קוסמיים רבים, ביניהם, 72 צירופי אותיות עוצמתיים– ע"ב שמות השם. צירופי האותיות המקודשים הללו מהווים קשר ישיר בין העולם הרוחני והעולם הגשמי. כל אחד מצירופי האותיות האלה פותח ערוץ אשר מחבר אותנו אל השפע היקומי האין-סופי. מדובר כאן בכלי עוצמתי שבכוחו לחולל שינויים ממשיים בחייכם, אם תשתמשו בו בדרך הנכונה, ותתמידו בכך.

מה הם "ע"ב (72) שמות השם"?
כפי שכולנו יודעים, ספר התנ"ך הוא הרבה יותר מאשר מסמך דתי-היסטורי. למעשה, יש בו מאגר עצום של ידע מוצפן בצורת נבואות, מסרים, ציון מקומות ושמות שונים.

"72 שמות השם" מוצפנים בספר שמות, פרק י"ד, בפסוקים המתארים את סיפור קריעת ים סוף. הסיפור התנ"כי הזה מציג את כוחו העצום של האל, את יכולתו לחולל ניסים ונפלאות עבור עמו הנבחר. בפסוקים יט' כ' ו- כא' נמצא אחד מהיהלומים היקרים ביותר של הקבלה:

“ויסע מלאך האלהים ההלך לפני מחנה ישראל וילך מאחריהם ויסע עמוד הענן מפניהם ויעמד מאחריהם."
"ויבא בין מחנה מצרים ובין מחנה ישראל ויהי הענן והחשך ויאר את הלילה ולא קרב זה אל זה כל הלילה":
"ויט משה את ידו על הים ויולך י-ה-ו-ה את הים ברוח קדים עזה כל הלילה וישם את הים לחרבה ויבקעו המים."

שלושת הפסוקים הללו מכילים 72 אותיות כל אחד. כאשר נכתבים כל הפסוקים ברצף, ובתוכם פסוק כ' בסדר אותיות מהופך, ונקראים מלמעלה למטה, אנו פוגשים ב-72 צירופים בעלי 3 אותיות כל אחד: ו.ה.ו, י.ל.י, ס.י.ט, וכן הלאה. אלה הם "ע"ב שמות השם" המקודשים, שכל אחד מהם מורכב משלוש אותיות.

לפי תורת הקבלה, ביכולתו של כל אחד מצירופי האותיות האלו למשוך תדר אנרגטי הייחודי לו, ולפיכך, אפשר ליישם אותם בכל אירוע נתון בחיי האדם.


בכך זכה המין האנושי בכלי קישור עוצמתי אשר יכול לעזור לכל מי שרוצה בכך, להתחבר למקור הרוחני אשר מזין את נשמתו.

את העבודה עם 72 שמות השם ניתן ליישם באופן יום-יומי לשיפור ותיקון של מצבים ואירועים הצצים בחיינו. אנו יכולים ליצור בעזרתם הגנה מפני סכנות, להתגבר על אתגרים, אנרגיות שליליות, צרות בלתי צפויות, להתגבר על מחלות בגוף או בנפש, נוכל לבנות בעזרתם ביטחון עצמי, לפתוח את הערוצים לשפע חומרי, למצוא אהבה, לפתח כוחות רוחניים, ליצור כלים להעברת ידע, להתחבר את הצד הנשגב שבנו, לקבל העצמה, ולהסיר את המחסומים אשר מונעים מאיתנו מלחיות את חיינו ולמלא את ייעוד הנשמה.

72 שמות השם יעזרו לנו ביצירת שינויים ברמה הרוחנית, ומשם ישפיעו על רמות הקיום הנוספות שלנו – הרמה המנטלית, הרגשית והגופנית. יש ביכולתם ליצור שינויים מרחיקי לכת ב-DNA הרוחני שלנו אם נטמיע אותם ב"מערכת הקיומית" שלנו.

איך ניישם את 72 השמות בחיינו הגשמיים?
את "72 שמות השם" אנו פוגשים לא מעט בסביבתנו: רבים מכם בוודאי מכירים את תכשיטי הקבלה הנושאים את צירופי האותיות של "72 שמות השם". חלקכם נתקלו בקמעות קבליים המכילים אותן, ואת תפילת "72 השמות" המכילה פסוקים בני שלוש מילים כל אחד, אשר בהם מקודדים 72 השמות.

בבואנו ליישם את 72 השמות, עלינו לזכור שכל משבר או פרשת דרכים בחיינו (וכל מצב שכביכול נכפה עלינו מבחוץ) הוא דבר שנשמתנו בחרה שנתנסה בו לפני שנכנסנו לחיים האלה.

אם אתם סובלים מבעיה מתמשכת, הדבר הנכון ביותר הוא לפתור אותה מהשורש– המקור הרוחני שלה. רוב מה שקורה בחיינו מתחיל ברמת הנשמה, גם אירועים שכביכול "נחתו" עלינו מגורמים חיצוניים, ולכאורה, אין לנו שום שליטה עליהם.

אירועי החיים שאותם אנו שופטים כ"רעים" כביכול, הגיעו אלינו מתוך בחירת הנשמה ותורמים להתנסות שלנו בחיים הגשמיים. כל האתגרים שאנו מתמודדים איתם מעצימים את צמיחתנו הרוחנית וההתגלות המחודשת שלנו, שזו מטרת בואנו לכאן. כאשר תיפתר בעיה מסויימת במישור הרוחני, וניצור שינוי בסיבה הפנימית אשר יצרה אותה, הסימפטומים החיצוניים יפתרו מאליהם.

כאמור – לכל תחום בחיים יש את צירוף האותיות המתאים לו ביותר, אשר יעזור להתמודד ולפתור כל אתגר. כאשר נטמיע צירוף אותיות מסויים בתודעה שלנו, ונתמיד בכך לאורך זמן, נוכל לראות שינויים לטובה.

יישום צירופי האותיות, צריך להיעשות מתוך היכרות עם סגולותיהם, ואמונה בכוחם. זה יכול להיעשות במספר דרכים:
ויזואליזציה – הדמיה דרך העין השלישית בעזרת מדיטציה,
מיקום של שלושת האותיות לאורך הגוף (בעין השלישית, במקלעת השמש ובאזור הרגליים),
כתיבת צירוף האותיות על פיסת נייר ונשיאתה אתכם כל הזמן,
כתיבת צירוף האותיות על הגוף עצמו, (בדרך כלל על מפרק היד) ועוד שיטות נוספות.

 לדוגמה:
-אם אתם סובלים מדימוי עצמי נמוך, ביישנות, נטייה להסתתר בגלל פחד מתהליך החיים, תבוסתנות וראיית עולם פסימית, יש להטמיע את הצירוף מ.נ.ד. השם המקודש הזה יעזור לכם להיפטר מפחדים וחששות, להתגבר על ביישנות, להפוך חושך לאור, מדבר לגן פורח, ולגבור על קשיים ומכשולים.

-אם אתם כורעים תחת נטל החיים, האנרגיות שלכם נמוכות, מרגישים ריקנות, אובדן שמחה והתלהבות, יש להטמיע את צירוף האותיות ע.מ.ם– בעזרתו תעוררו מחדש את ההתלהבות, החוזק הרוחני, מסירות לדרככם וייעודכם, השראה, הזנה משורש הנשמה והפגת הריקנות.

-למזל טוב בפרנסה, קריירה מצליחה והכנסה כספית, הטמיעו את צירוף האותיות ס.א.ל– זהו צירוף שיביא לכם שפע ושגשוג, מזל טוב, עושר וברכה. הוא יעזור להסיר מחסומים כלכליים, ישפר את הפרנסה והסרת חובות.

-למשיכת אהבה וזוגיות אל תוך חייכם, ושמירה על מערכות יחסים טובות, הטמיעו את צירוף האותיות ש.א.ה - צירוף זה יעודד את מציאת הזיווג האידיאלי - בן הזוג המושלם, יקדם מערכות יחסים לקראת נישואין, חברויות חדשות, ומערכות יחסים שייטיבו אתכם. הוא יעודד את פיתוח הדמיון, צמיחה רוחנית, שותפויות עסקיות טובות והתקדמות משותפת אל המטרה.

לפניכם שלבי העבודה הפנימית עם 72 שמות השם:
שבו במקום שקט, עצמו את העיניים, נשמו עמוק והירגעו למספר שניות.
דמיינו את צירוף האותיות שבחרתם מוקרן על מסך גדול וזורח באורות צבעוניים אל מול העין השלישית.
דמיינו איך לאט לאט מתקרבות אליכם האותיות, מתערבלות בספירלה וחודרות פנימה אל תוך הראש דרך העין השלישית.
נשמו עמוק ושימו לב להרגשתכם כרגע.

הטמעה לאורך הגוף:
דמיינו את צירוף האותיות מסתדר בטור אנכי לאורך הגוף:
האות הראשונה על המצח, באזור העין השלישית
האות השניה במקלעת השמש
האות השלישית – בכפות הרגליים.
לאחר שהאותיות מסודרות לאורך הגוף, נסדר אותן גם לרוחבו: (בקו ישר עם מקלעת השמש)
האות הראשונה – על פנים המרפק הימני
האות האמצעית – כפי שהיתה- במקלעת השמש
האות השלישית – בפנים המרפק השמאלי

דמיינו עכשיו את גופכם עם צירופי האותיות מסודרים לאורך ולרוחב. נשמו עמוק ושימו לב להרגשתכם.
מניסיוני אני יכולה להעיד, כי אנשים שביצעו את התהליך הזה בסדנאות שהעברתי, יצאו מתרגיל ההדמייה הזה מחוזקים ומועצמים, בהרגשה אופטימית, ועם ידיעה שנוצר שינוי מהותי לטובה מתוך מקום פנימי, אמיתי ועמוק בתוכם.

במהלך יצירת קלפי "72 השמות", ביליתי מספר חודשים אינטנסיביים בחברת צירופי האותיות הקסומים הללו. התהליך הפנימי שעברתי בתקופה הזו היה משמעותי ביותר, והייתי אומרת כי יצאתי מהצד השני של התהליך כאדם חדש.

מנקודת השקפתי - העבודה עם "72 שמות השם" היא פרקטיקה רוחנית, ולא רק דתית.
לאחר יצירת הקלפים קיבלתי לא מעט שיחות נאצה טלפוניות מאנשים שחשבו שאסור היה לי להשתמש בצירופי האותיות הללו ליצירת קלפים לייעוץ רוחני, שבזאת אני מחללת את קדושתם, ושאסור לאף אחד להשתמש בהם למטרות אישיות/ אנוכיות. לאחר דברי הביקורת האלה, תהיתי לשם מה נמצאו 72 השמות ונעשו נגישים לכל, אם לא להעלאת התדר האישי והכללי? לשם מה ניתנו לנו האוצרות האלה אם לא נלמד ליישם אותנו בחיינו הגשמיים ולהתחבר לרוח?

יחד עם זאת, יש לגשת לעיסוק ב-72 השמות מתוך תחושת כבוד וקדושה, ולא להשתמש בהם ללא סיבה משמעותית. מטרתם של צירופי האותיות היא בריאת מציאות חדשה, יצירת תדר חדש, והתאמת התדר האנושי לתדר כוחות הבריאה/ יצירה. אם אינכם מרגישים בטוחים לעסוק בהם, אל תעשו זאת ללא מורה או מדריך.

מאחלת לכולנו שנלמד לגייס את כוחות הרוח ליצירת מציאות חדשה וטובה בעולם החומר, ושנזכה לריפוי וצמיחה, אושר ושמחה.  

(כל המעוניין בקבלת רשימה מסודרת עם תכונותיהם של כל 72 השמות, מוזמן ליצור קשר עם כותבת המאמר הזה). 

שם הכותב: אורנה בן-שושן
אודות הכותב: אורנה בן-שושן, ציירת ישראלית מקורית, יוצרת אמנות חזיונית(Visionary art) בעלת מאפיינים מטאפיסיים. עיסוקה המתמשך במיסטיקה ותורת הנסתר הביא אותה ללימוד תורת הקבלה ופילוסופיות אלטרנטיביות. היא מפיצה את הידע המגוון שצברה בכתיבת מאמרים המתפרסמים במגאזינים וכתבי עת בשפות שונות ברחבי העולם, לצד עבודותיה. אתר "תובנות הקבלה" של אורנה מציע מוצרים שונים להנחיה עצמית ומתנות קסומות ברוח הקבלה. המוצרים האיכותיים, ביניהם “קלפי 72 השמות”, משלבים את ציוריה המטאפיסיים עם סמלים מיסטיים. באתר תוכלו להירשם ולהתחבר אלהמערכת הקבלית לייעוץ אישי וחיזוי המוגשת כשירות חינמי לגולשים
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©