שתף

תקשור: בן הזוג הקוסמי / שושנה דונאיה

05.01.14
הבוראה הקדומה מברכת אותנו, ברוכים אתם ברוכים ואהובים. המאסטר חנוך מברך אותנו, האור האלוהי הקדום, מלך מלכי המלכים הקדוש ברוך הוא, בריאה עליונה מברכת אותנו, אורות גבוהים.

האמינו יקריי ביכולותיכם לבשו עוזכם בגדי תפארתיכם כי רק טוב נכון לכם.
הסכמה עילאית שלכם נעשתה לברוא את עולמכם בתדר חדש. תדר של אהבה, תדר של שמחה. יורדים בימים אלה ריבואות של מלאכים ושרפים, ישויות אור מיקומים אחרים, להביא אליכם את האנרגיה, את הידע, את היכולת הנישמתית שלכם להתחבר למהות הזו השלמה.

השמעת ה"שמע ישראל" חיונית מאוד בימים אלה, הקפידו להתחבר לתדר הזה על מנת ליצור את השינוי בדרך מהירה וקלה יותר. אם האמהות מברכת אותנו, אתם מקבלים היום מתת, מתנה יקרת ערך אבן קריסטל בצבע זהוב, צהבהב בהיר שמקורה בגן עדן הקדום. להביא אליכם את האנרגיה של הזוגיות הקוסמית.

אתם מקבלים את האבן הזאת הקריסטלית לתוך מח הבטן שלכם. זוהי אבן בעלת איכויות מאוד קדומות שמאפשרת למח הבטן, לתאים, לד.נ.א. להזכר באותו קוד עתיק שלכם לזוגיות הקוסמית. היכולת להתחבר מחדש עם בן הזוג האנרגטי מרמת הנשמה, להביא אותו אליכם וליצור שוב אותו קשר שבעמקי לבבכם שאתם יודעים ומכירים בו.

דברים נפתחים, בימים אלה יווצר סינכרון אנרגטי של מפגשים בין בני הזוג האנרגטיים, הקוסמיים, תאומי נשמה. כוחות היקום והעולם הרוחני פועלים במרץ רב ליצור את הסינכרון הזה.

הנשמות כאילו נותנות ידיים זה לזו כדי להביא את המפגש הזה לידי מימוש. אנרגיית אהבה יורדת אליכם על מנת להאיר את בני הזוג האנרגטי. על מנת להביא אותם למפגש שייצור את האלוהות בתוכם.

השמיעה העליונה מברכת אתכם, דרך חדשה נפתחת לאנושות, דרך חדשה נפתחת לאלוהות. החיבור בינהם הוא שייצור תנועה של התחברות, כאילו נוצרת תנועה כמו צנטרפוגה, גורמת להתמרכז למרכז. לוקחת את התדר והאנרגיה, את כל בני הזוג פנימה.

"הם שרים לנו, בקיץ הזה תלבשי לבן". בקיץ הזה יבוא החלום לידי מימוש.
הקיץ הזה תפתח הדלת לאהבה העילאית.

מבקשים מאיתנו להתכונן לזה, כי מי שיוצר זו האנרגיה הנשית, הניקבית. כאילו להיות כל הזמן מוכנות למפגש, לאהוב את עצמינו, לבשם את עצמינו, להתלבש כאילו אנחנו מכינות את עצמינו למפגש הזה. עצם ההתכווננות שלנו תביא את זה. לא לפחד, דברים ישנים יפלו מעליכם כמו קליפות שקופות וייעלמו.

דרך חדשה נפתחת לכם, דלת חדשה נפתחת לאנושות, דרך חדשה נפתחת לאלוהות.
ואמרו א מ ן .

מברכים אותנו עם המון אהבה
הבוראה הקדומה
המאסטר חנוך
הבורא העליון
תודה :) 

שם הכותב: שושנה דונאיה
אודות הכותב: שמי שושנה דונאיה, מורה רוחנית, הילרית, מתקשרת, מאסטר רייקי, קרונה סייקם, אמנית, מנהלת "הרמוניה באהבה" - מרכז רוחני הוליסטי. ב 15השנים האחרונות פיתחתי שיטות טיפוליות ייחודיות: חיבור לנשמה, חיבור לזוגיות, חיבור לבורא, חיבור לשפע בשיטות טיפוליות אלו אני מאבחנת ומרפאה חסימות עתיקות, שגורמות לאדם להרגיש תקוע בנושאים שונים. הריפוי נעשה בעזרת תקשור והילינג אנרגיית הריפוי של הבריאה החדשה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן
שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©