שתף

לרפא את העולם עם צלילים / White feather

05.06.16

הרעיון של שימוש בצליל "לרפא" את העולם נשמע לכם מוזר? השימוש של ריפוי בצלילים הוא למעשה הריפוי העתיק ביותר והתוצאות שלו מדהימות!!!

ישנם מחקרים רבים העומדים מאחורי מידע זה, אך בעיקר החוויה היא מה שעושה את ההבדל, אם אי פעם חוויתם שינוי של תחושות רק על ידי הקשבה למוסיקה שאתם אוהבים, חוויתם הצצה קטנה אל העולם של הריפוי בצלילים.

אם נחזור אחורה בזמן, נוכל לגלות שבבסיס תורות רוחניות רבות ותרבויות עתיקות, כולם ידעו שצליל היה הכוח היוצר של הבריאה.

אפשר לקרוא זאת בוודות ההודיות העתיקות כי "העולם הוא צליל" ובספר התורה, שימו לב כתוב כי "ויאמר אלוהים ויהי אור והיה אור", אלוהים אמר, כלומר הוא השמיע צליל.

בתרבויות רבות, החיים והיקום נוצרו על ידי בורא שיצר את הבריאה דרך צליל.
במדע החדש הנקרא הפיזיקה הקוואנטית גילו מה שמורים גדולים בהיסטוריה ידעו עידנים... "היקום הוא מוסיקה" הפיזיקה הקוונטית מוכיחה כי "כל הקיים בעולמינו רוטט"

בשנות ה-60 ד"ר הנס הני מדען שוויצרי חקר כיצד הצליל משפיע על החומר. הוא לקח פלטת מתכת, שפך עליה חול והשמיע צלילים איזוטרים. החול הסתדר בצורות יפהפיות של מנדלות. לתורה זו הוא קרא קימטיקה.

כיום יש מספיק הוכחות כי צליל הינו כוח עצום שיכול להניע חומר ולהשפיע על התדר שבו הוא רוטט ממבנה מולקולרי ועד לד.נ.א שלנו.
לצליל יש יכולת לשנות את המודעות שלנו, את גלי המוח, לאזן את המרכזים האנרגטיים שלנו, לשמח אותנו ובכלל להפעיל בנו רגשות... וכך לשנות לנו את התדר שבו אנו נמצאים.

בתרבויות הקדומות ידעו שישנו שדה אנרגטי המחבר את כל הקיים, שדה לו קוראים בשמות רבים, אלוהים, שדה הבריאה.. אותו מקור שיצר את העולם וקיים בכל אחד מאיתנו.

אנחנו כמו גל באוקיינוס, בתוכנו כל הקיים וביחד אנחנו יוצרים את הים...
כישויות רוחניות שירדו אל המימד הפיזי, החלק הראשון שמאפשר לנו את החוויה הפיזית הוא העיגון של גוף האור שלנו לאדמה, לה אנו קוראים אמא אדמה או גאיה , שזהו שם יווני עתיק שמתאר את אנרגיית כדור הארץ.

אנשים רבים המחוברים לאמא אדמה, חווים קשר עמוק ובלתי אמצעי שאותו ניתן לחוש באופן עמוק כאשר אנו בקרבה לטבע, וכיוון שאנו מחוברים בתחתית גוף האור שלנו, מתחת לכפות הרגליים, אל הצ'אקרה הראשונה של גוף האור שלנו הנקראת 'כוכב האדמה' , אנו מחוברים ממנה אל ה'גריד' או לרשת האנרגטית המקיפה את כדור הארץ ומחברת כל אדם או יצור חי אחד לשני וללב אמא אדמה, ולכן כאשר אנו משנים תדר או שולחים כוונה לריפוי, אנו יכולים להשפיע על כדור הארץ וגם על כל האנושות.

כוח הצליל יכול להעצים את כוחנו לתמוך באמא אדמה, במעבר התדרים שמתקיים בתקופה זו, זהו לא רק רעיון רוחני עליו דיברו תרבויות רבות , אלא, מוכח כעת מדעית על ידי נאס"א, כי כדור הארץ שלנו לאחר שנים רבות רטט ברטט 7.8 הרץ ורק בעשרים שנה האחרונות התדר עלה ל-20 הרץ וזה על פי בדיקה הנקראת "הדהוד שומאן" .

אז מדוע צליל מעצים את ההשפעה של התפילה והמדיטציה? שאלה טובה.
צליל מעצים את כוח התפילה ולכן המון מהתפילות הקיימות היום ובעבר הרחוק היו על ידי שירה, קחו לדוגמא את בית המקדש, בבית המקדש היה שבט שתפקידו היה לשיר, שבט הלוויים, הם שמרו על התדר הגבוה של בית המקדש על ידי שירי תפילה וכוונה.

העם הטיבטי שהעבודה הרוחנית שלו מושתתת על צ'אנטינג או שירת מנטרות, כל הטקסים החשובים בתרבויות העתיקות השתמשו בצלילים, טקסים שמאניים, לידה, פרידה, יציאה למלחמה, זימון גשם, בחירת שם לילוד ועוד ועוד...

בנוסף, הצליל ממקד את האנרגיה על ידי הכוונה שלנו ומאוד יעיל כיוון שהוא חוצה את המחשבה שלנו ומשקיט אותה, על מנת שנוכל להתמקד בתפילה.

מעבר לכך, הצליל מהדהד מתוכנו לכן, הוא מרטיט באופן עוצמתי יותר את החלקים הפנימיים בגופינו, משנה לנו את התדר מבפנים, ובכך מכוון אותנו לתדר שביקשנו להתכוון אליו וחשוב לומר שלא משנה איפה אנחנו נמצאים בחיים כעת כאינדיבידואלים, הצליל פשוט מחבר אותנו למקור שלנו, בקלות.

מתוך החיבור למקור בתוכנו אנו יכולים לחוות כי הריפוי כבר קיים, השלום כבר קיים ואנחנו לא ממשיכים לחפש אותו, אנו לומדים להתחבר לאותו חלק של הבריאה בתוכנו ולומדים להפעיל אותו על ידי הפעלת הרגשות שלנו באופן פעיל ועל פי בחירה.

רגש הוא תדר, וצלילים משפיעים על הרגשות שלנו. בנוסף, שימו לב כי שדה הבריאה, האנרגיה המחברת את כל הבריאה ומגיבה לתדרים שאנו שולחים אינו פועל באופן אישי.
הוא קורא את התדר או המסר שלנו ומחזיר לחיינו תדר זהה לזה ששלחנו, כך שאם אנחנו נתפלל עבור שלום, אנחנו אומרים במאמר עומק כי אין לנו שלום וזה התדר ששדה הבריאה מקבל.

בעבודה שלנו עם הצליל, אנו מתחברים אל המקור האלוהי שבנו מעבר לאגו ולנפרדות, מעבר לאמונות שאספנו שאומרות ששלום לא אפשרי..

אלברט איינשטיין אמר "אי אפשר לפתור בעיה עם רמת המודעות שיצרה אותה" ולכן אנו מתבקשים לחצות אל מימד עמוק יותר בתוכנו על מנת להתחבר לקריאה הפנימית, לקול המקור שבתוכנו ולפעול משם בעזרת הצלילים ועל ידי שינוי התדר.

כשאנו מתפללים עם כוונה של חמלה ואהבה ומשמיעים את הצליל "אה", ישנו תדר חזק שאנו מפעילים בשדה האנרגטי שלנו וביחד כקבוצה בשדה של האנושות ושל כדור הארץ.
הצליל "אה" הוא אחת מההברות הקדושות ויוצר את התדר של האחדות ושל האהבה
זהו צליל אוניברסאלי המחובר אל צ'אקרת הלב שלנו.

בחיינו אנו מסתובבים בתדר מסויים, למשל, אם אתה מתמקד במחשבות חיוביות אתה משדר תדר חיובי ואז באופן טבעי אתה יוצר תדר חוזר, הבחירה החופשית היא, שאנחנו יכולים להתמקד בכל דבר, בכל רגע ויש לנו את האפשרות להתמקד בכל מה שאנחנו רוצים לשדר אל העולם ברגע שאנו עושים זאת אנו יוצרים מציאות שתואמת לתדר ששידרנו.

באותו אופן, אנו פועלים בשימוש בצליל וכוונה, אנו שולחים ריפוי ואהבה, למשהו שלכאורה נמצא מחוץ לנו, אך למעשה, אמא אדמה היא חלק ממי שאנחנו, וכשאנו מתחברים למקור בתוכנו אנו מאפשרים לאדמה לחוות זאת גם כן.

אחת לשנה מתאספים עשרות אלפי אנשים מכל העולם להתכוונן ביחד להפעיל למען הריפוי של אמא אדמה באירוע שנקרא היום הבינלאומי לריפוי בקול וצליל שייסד בארה"ב ג'ונתן גולדמן, ובישראל אני ייסדתי אותו לפני ארבע שנים בכפר סגול.

היום הבינלאומי לריפוי בקול וצליל גדל מאוד מאז שנוסד ויצר עניין רב בפרוייקט תודעה שחקר את ההשפעה של יום זה ב-2009 ומתחת תוכלו לראות את הטבלה בה רואים את המחקר.

למאמר של ג'ונתן גולדמן על מחקר זה.

 

 


שימו לב לגרף העלייה בתדרים של השדה האלקטרומגנטי של כדור הארץ בתאריך התרגול ב- 14/2/2009 , המחקר נמדד על פי "הדהוד שומאן"

כשאנו מבינים את כוח הצליל לשינוי, אנו מבינים שאירוע מסוג זה יכול להיות מפתח לתמיכה בהתפתחות האבולוציונית של האדם והאדמה.

ביחד יש לנו את הכוח ליצור שינוי תדר לא רק ברמה האישית , אלא, גם ברמה הגלובאלית.

תצטרפו אלינו ב-14/2 בשעה 12:00 בכפר סגול להשמיע ביחד את הצליל "אה" להעיר את החמלה ואהבה בעולמנו ולחוות יום קסום מלא צלילים ותדרים מרפאים
השתתפות ללא תשלום! בהרשמה בלבד  

שם הכותב: White feather
אודות הכותב: ו'איט פדר , מוסיקאית ומטפלת, מתמחה בריפוי בתדרים וצלילים מרפאים. עוסקית בעולם הרוח מעל 18 שנה ופורצת דרך בתחום זה בישראל. בעבר ייסדה את הפסטיבל הרוחני הראשון והגדול בארץ - פסטיבל סגול. בשנים האחרונות הקימה את כפר סגול - מרכז רוחני, אקולוגי וטבעוני ואת Sound & Spirit center - מרכז בינלאומי לריפוי בתדרים וצלילים בכפר. מנחה סדנאות ומופיעה בישראל ובעולם. מפתחת מסע אינטרנטי בשם "מסע 21" לשינוי תדר (מתורגם כעת לשתי שפות נוספות)
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©