שתף

תקשור המלאך מיכאל, אלמנט המים והאויר, קול הנשמה / שושנה דונאיה

26.01.14

ילדי היקרים, מבורכים אתם, ברוכים תהיו. המלכות העליונה מברכת אתכם, אור הבריאה הבראשיתית החדשה.המלאך מיכאל מברך אתכם.

נשמע קול קורא לאהוב, קול קורא להיות. הקול הוא קול הנשמה העילאית שלכם, קול האהבה.
המשמעות של השבוע הזה הוא להאמין ביכולת האלוהית שלכם, כי בצלמו ובדמותו נוצרתם. משמעות האלוהות בתוככם היא היכולת אותה קיבלתם מהבורא, היכולת לברוא. יכולת הבריאה שלכם היא החיבור למקור. החיבור למהות העליונה שלכם.

מסעות שבהם הבאתם על עצמכם חוויות שהיו לא קלות עבורכם גרמו לכם להאמין במוגבלות שלכם, בחוסר היכולת שלכם להשפיע על המציאות שלכם. קיבלתם את האמונה המוגבלת שהמציאות היא נתון קבוע ושבה אתם אמורים לשרוד.
אין הדברים כפי שהם נראים, יוצרי המציאות הם אתם. ברגע בו תסכימו להכיר בכוחכם זה , אתם תיצרו מהפך רב משמעי בכל המבנה של התודעה שלכם.
תפתח לפניכם דלת חדשה שיש בה הסכמה, ואמון בתהליך החיים שלכם. תפתח דלת דרכה אתם תביאו אליכם את הידע והחוכמה כיצד להביא אליכם את אשר אתם שואפים אליו.

השבוע הזה הבא עליכם לטובה הוא שבוע שיש בו אלמנטים בעלי השפעה על התודעה העילאית שלכם. אלמנטים אלו הם בעלי יכולת השפעה על הדרך בה תפעלו בעולם הפיזי שלכם.
יש בשבוע הזה שני אלמנטים, אלמנט המים ואלמנט האוויר. שניהם הם דרך של הנשמה לחוות את עצמה.

השאיפה היא היכולת לנשום לתוככם את האנרגיה היצירתית וליצור את אשר אתם מבקשים ליצור. האויר, האור, האנרגיה הם אלה אשר מביאים אליכם את הכוח.
דרך האוויר , הנשימה, הגוף חווה את הנשמה מביא אותה לתוכו, נטען ומתמלא אנרגיה. האוויר הוא גם התדר של המחשבה.

מלאו מחשבותיכם אור, האירו אותן באהבה כי מחשבותיכם יוצרות .כאשר המחשבה הנמצאת בתוך ההילה היא מחשבה המבטאת את פחדיכם היא ממגנטת אליכם את אשר אתם יראים ממנו.
המחשבה החיובית היא תדר של בריאה, נוצר המון אור דרך השליטה במחשבה שלכם. האמינו ילדי בעצמכם ורפאו את חייכם בעזרת מחשבה של אור. האור הוא תדר המנקה מתוך הילתכם את הפחד.

כאשר אתם נושמים, אתם שואפים את האויר, שהוא האור עם הי', האור עם האנרגיה האלוהית. דרך הנשימה אתם שואפים את האנרגיה ליצירה של "השאיפה "שלכם.
התמקדו במטרה שלכם כאשר אתם נושמים אותה לתוככם מוקפת באור, האור הכחול העילאי.
התמידו בדרך ותיווכחו בשינוי הפנימי המהותי הנוצר בכם ובחייכם.

מלמדים אתם את עצמכם לדעת. מלמדים אתם את עצמכם להיות. הקיבולת האישית שלכם הולכת וגדלה, היכולת שלכם להכיל את האור. מידת האור העובר דרככם היא המידה בה אתם מאפשרים לעצמכם לקבל. המהות העליונה שלכם היא האהבה.

האנרגיה החדשה המביאה אליכם את הזרימה האלוהית היא אנרגיה של מים, אנרגיה שיש בה רכות אך גם עוצמה. אתם תחוו דרכים חדשות של התעלות. דרכים בהם תוכלו ללמוד כיצד לשנות דפוסים ישנים ולהתמיר אותם לדרך חדשה ואוהבת יותר. תמצאו את עצמכם מוותרים יותר, מתפשרים, משנים דרך התנהלות, דרך תגובה.

השינוי שיווצר כתוצאה משינוי דפוס ההתנהגות שלכם יגרום לשינוי בכל המרחב האישי שלכם. תקבלו תגובות מלאות אהדה, אנשים ישמחו לוותר לכם גם. מידת השינוי כמידת המודעות שלכם.

הרבו בשתייה בשבוע הזה, המים הם דרך של הגוף לנטרל אנרגיות שליליות מתוך התודעה שלכם, שתו מים והרבה. תנו לגוף לשטוף ולהישטף במים. המים משנים תדרים בתוך הגוף, המים מביאים אליכם תדר חדש ובהיר יותר לתוך המרחב הפיזי שלכם.

זכרו תמיד, אתם אהובים ללא גבול.
אהבה היא הכוח החזק ביקום, האמינו בה.
באהבה, המלאך מיכאל.


שם הכותב: שושנה דונאיה
אודות הכותב: שמי שושנה דונאיה, מורה רוחנית, הילרית, מתקשרת, מאסטר רייקי, קרונה סייקם, אמנית, מנהלת "הרמוניה באהבה" - מרכז רוחני הוליסטי. ב 15השנים האחרונות פיתחתי שיטות טיפוליות ייחודיות: חיבור לנשמה, חיבור לזוגיות, חיבור לבורא, חיבור לשפע בשיטות טיפוליות אלו אני מאבחנת ומרפאה חסימות עתיקות, שגורמות לאדם להרגיש תקוע בנושאים שונים. הריפוי נעשה בעזרת תקשור והילינג אנרגיית הריפוי של הבריאה החדשה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©