שתף

קצת על הרפואה החדשה חלק א' / עידן סער

02.02.14

מאמר זה מראה בקצרה חלק מהתגליות של "הרפואה החדשה" (בשמה המלא German New Medicine או בקיצור GNM), אותה גילה לפני יותר מ-30 שנה רופא גרמני בשם ד"ר האמר, אשר חלה בסרטן מספר חודשים לאחר מותו הטראגי של בנו הבכור.

תגליות אלה הן ברובן מהפכניות ביותר ביחס למה שמקובל כיום ברפואה המערבית המודרנית, וגם ביחס למה שמקובל בחלק גדול מהרפואות המשלימות.
בגלל קוצר היריעה מוצג כאן הנושא על קצה המזלג בלבד ולכן חשוב לא לגבש עליו דעה לפני שלומדים זאת בצורה יותר מעמיקה.

מה גורם להתפתחותן של מחלות?
מסתבר שבתכנות המקורי של כל אדם חדש המגיח לאוויר העולם, ישנן מספר תוכניות מגירה ביולוגיות, אשר מופעלות במקרי חרום, ותפקידן לעזור לנו להתמודד עם מקרי חירום אלה בהתאם לסדרי העדיפויות של המתכנת.
מקרי חירום אלה הם דברים אשר מתפרשים אצלנו במודע או שלא במודע כטראומות, או בשפת הרפואה החדשה כ-"קונפליקטים ביולוגיים".

לדוגמא:
אישה חווה טראומה של מות בנה.
אם זה נחווה בתת-המודע כטראומה (קונפליקט) של אובדן, צפוי להתפתח אצלה גידול בשחלות, שמטרתו להגביר את כושר ייצור האסטרוגן בשחלות, וזאת כדי להפוך את האישה ליותר אטרקטיבית, כך שתוכל להיכנס מהר ככל האפשר להריון, כדי להביא ילד חדש, כפיצוי על הילד שאבד.
ברגע שהאישה התגברה על הטראומה (פתרה את הקונפליקט), אין יותר צורך בגידול שהתפתח בשחלות, והגוף דואג לפרק את הגידול בדרכים טבעיות, אם אנחנו לא מפריעים לו.

אם מות הבן נחווה בתת המודע של האישה כטראומה של פרידה, תופעל תוכנית ביולוגית אחרת, אשר מטרתה היא לאפשר ריקון מהיר ככל האפשר של צינורות החלב בשדי אותה אישה, מאחר ואין יותר צורך בחלב זה.
מבחינה פיזיולוגית מתרחש תהליך של אובדן תאים בדפנות הפנימיים של צינורות החלב, כדי להרחיב את הקוטר הפנימי של הצינורות, כך ששאריות החלב תוכלנה לצאת החוצה מהר יותר.
המציאות מראה שתהליך זה יכול לקרות בכל מצב שנחווה ע"י האישה כקונפליקט של פרידה, גם אם הפרידה היא מאדם מבוגר או מחיית מחמד אהובה.
ברגע שהקונפליקט נפתר, מתחיל תהליך שיקום של אותן רקמות שנפגעו בצינורות החלב. כאשר הגוף משקם רקמות שהיה בהן אובדן של תאים (כמו למשל במקרה של שפשוף או פצע חיצוני), הוא מייצר בתהליך מזורז כמות עודפת של תאים, ורק לאחר השלמת תהליך השיקום, מפרק הגוף את התאים העודפים שאין בהם צורך. הגידול העודף של תאים אלה בתהליך השיקום מאובחן במקרים רבים כסרטן בצינורות החלב, שהוא סרטן השד הנפוץ ביותר.

מהי מחלה?
מהדוגמאות הנ"ל ניתן לראות שכל מחלה, כולל סרטן, היא למעשה ביטוי של תוכנית ביולוגית אשר הופעלה כדי לעזור לנו להתמודד עם קונפליקט כלשהו, כאשר הקונפליקט היה מספיק חזק כדי להפעיל את אותה תוכנית ביולוגית.

מה קובע איזו מחלה תתפתח?
מה שקובע איזו תוכנית ביולוגית (מחלה) תופעל הוא לא האירוע עצמו, אלא כיצד מתפרש או נחווה אותו אירוע בתת המודע שלנו. יכול להיות מצב בו אנשים רבים נמצאים באותו אירוע, וכל אחד מהם חווה זאת בצורה שונה.

דבר נוסף שחשוב להבין הוא, שאירוע מסויים יכול לגרום לנו ליותר מקונפליקט אחד, כלומר, ליותר ממחלה אחת.

כיצד ניתן להוכיח את הקשר בין הקונפליקט להתפתחות המחלה?
זוהי אחת התגליות היפות והמשמעותיות ביותר, שמהווה אבן יסוד ברפואה החדשה.
לאחר שד"ר האמר החלים מסרטן האשכים בו חלה, הוא החל לחקור את מחלות הסרטן. בהיותו אדם צעיר ועד אז גם בריא, הוא העריך שהגורם היחידי האפשרי למחלת הסרטן בה לקה הייתה הטראומה הקשורה לאובדן בנו. הוא החל לתחקר את כל חולי הסרטן שהגיעו למחלקה בה עבד, ומצא שב-100% של המקרים הייתה טראומה כלשהי ברקע.

הצעד הבא במחקר היה לעשות צילומי CT של המוח לכל אותם חולים שהסכימו לכך. ואז התגלתה תופעה מפתיעה: אצל כל החולים הופיעו בצילומי ה-CT של המוח עיגולים קונצנטריים סביב אותו מרכז במוח ששולט על האיבר או הרקמה שבהם התפתחה המחלה. עיגולים אלה מכונים היום בקיצור באותיות HH שהן ראשי תיבות בגרמנית של המילים "הפוקוס של האמר".

לאחר שד"ר האמר בדק מאות ובהמשך אלפי חולים, ורשם בצורה מדוייקת את כל הפרטים, הסתבר שישנה חוקיות ברורה ועקבית החוזרת על עצמה שוב ושוב.
לדוגמא:
אצל כל חולי סרטן המעי הגס, הופיעו ה-HH באזור מסויים בגזע המוח והטראומה הייתה תמיד קשורה למשהו שמבחינת החולה היה קשה או בלתי ניתן לעיכול.
אצל כל חולות סרטן השד בצינורות החלב הופיעו ה-HH באזור מסויים בקליפת המוח (הקורטקס) והטראומה עליה סיפרו החולות היתה תמיד קשורה לפרידה.
וכך לגבי כל שאר המחלות.

שיטת אבחון זו המצליבה בין הטראומה, הסימפטומים של המחלה וצילום ה-CT של המוח היא, למיטב ידיעתי, המודל המדעי היחידי הקיים כיום, שיכול להוכיח מהו הגורם האמיתי לכל מחלה.
כל החוקרים שבדקו מודל זה הגיעו לתוצאות התואמות ב-100% את הממצאים של ד"ר האמר.

לחלק ב' לחץ כאן

שם הכותב: עידן סער
אודות הכותב: דוקטור לרפואה אלטרנטיבית (D.A.M.), מרצה ומטפל רב תחומי. מעביר קורסים ללימוד הרפואה החדשה. עוסק בטיפולים במיגוון רחב של מחלות, כולל ייעוץ וטיפול תומך לחולי סרטן ומחלות אחרות, בגישה הוליסטית המשלבת גוף ונפש. הטיפולים משלבים ידע מהרפואה הפונקציונלית, הרפואה החדשה (GNM), מגנטותרפיה, רפואת תדרים, הילינג ועוד.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

 

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©