שתף

קצת על הרפואה החדשה - חלק ג' / עידן סער

16.02.14

לחלק א' לחץ כאן

לחלק ב' לחץ כאן

 

מיקרובים ומחלות
לפי התגליות של הרפואה החדשה, כמעט בכל מקרי המחלה בהם מעורבים וירוסים, חיידקים או פטריות, מוצאים את אותם מיקרובים רק בשלב הריפוי, ולמעשה הם מגיעים כדי לעזור בריפוי ולזרז אותו. האצת תהליכי הריפוי על ידי המיקרובים מגבירה את הסימפטומים, ולכן במקרים רבים השמדתם מפחיתה את הסימפטומים הלא נעימים, אך מאיטה את תהליך הריפוי.
לדוגמא:
שימוש באנטיביוטיקה במקרה של דלקות במערכת השתן עוזר לפעמים להפחית או להעלים לזמן מה את הסימפטומים הלא נעימים. אך במקרים רבים הדלקת חוזרת אחרי מספר שבועות, כי הגוף ממשיך במאמציו להשלים את תהליך הריפוי (ודלקת כפי שאנחנו כבר יודעים, היא חלק חשוב בתהליכי ריפוי).

הכרת התפקיד שיש לחיידקים ממשפחת השחפת וכן לפטריות הקנדידה היא חיונית להבנת אותן מחלות בהם מעורבים מיקרובים אלה.
כמחצית מסוגי הסרטן הם כאלה בהם הגידולים מתפתחים בשלב האקטיבי של הקונפליקט. הגידולים מתפתחים על פי פקודה מהמוח ותוך שליטה ובקרה מלאה של המוח. במקביל להתפתחות הגידול נותן המוח פקודה לחיידקים ולפטריות להתרבות, כך שבכל רגע נתון, אם הקונפליקט ייפתר ויתחיל שלב הריפוי, יהיה בדיוק מספר החיידקים והפטריות הדרוש כדי לפרק את הגידול. בשלב זה של התפתחות הגידול החיידקים והפטריות אמנם מתרבים, אך הם לא פעילים. ברגע שנפתר הקונפליקט ומתחיל שלב הריפוי, מקבלים המיקרובים פקודה מהמוח להתחיל לפעול ורק אז מתחיל תהליך פירוק הגידול ומופיעים הסימפטומים שקשורים לתהליך זה ולשלב הריפוי כולו.

מחלות כרוניות
כאשר אנחנו חווים טראומה כלשהי, תת-המודע שלנו קולט דרך כל החושים את מרבית הרשמים שיש בסביבה באותו רגע. כל אחד מהרשמים האלה עלול, במצב חדש המזכיר לתת-המודע שלנו את אותה טראומה, להוות טריגר אשר מעורר מחדש את התוכנית הביולוגית שהופעלה לפני כן על ידי הטראומה המקורית.
אם אנחנו לא מודעים לקשר שבין הטראומה למחלה ולא עושים שום תהליך מודע של מניעת השפעות חוזרות של אותה טראומה, אנחנו צפויים להיות מושפעים ממנה שוב ושוב.
מי שמבין הסבר זה, מבין למעשה את המכניקה של היווצרות כל המחלות הכרוניות וכל או מרבית האלרגיות למיניהן.

איך מטפלים?
הרפואה החדשה לא מלמדת טכניקות טיפוליות, אלא מדגישה את הצורך בידע מתאים, הבנה ומודעות כדי לפתור את הקונפליקט וכן לנטרל או למזער ככל האפשר השפעות חוזרות של הקונפליקט.
הידע וההבנות של הרפואה החדשה הן כלי עזר מעולה לכל סוגי הרופאים והמטפלים, אך המציאות מראה לנו, שבמקרים רבים לא מספיקה ההבנה והמודעות. חולים רבים לא מסוגלים לפתור בעצמם את הקונפליקטים שגרמו למחלתם, או שאינם מצליחים למנוע השפעות חוזרות של הקונפליקט, והם זקוקים לעזרה של מטפל או רופא ולטכניקות טיפוליות שונות שיעזרו להם לצאת מהמצב אליו נקלעו.

גישתנו הטיפולית מבוססת על ההבנה לפיה היחידי שיכול לרפא את החולה הוא החולה עצמו, ותפקידנו כמטפלים הוא לתמוך בחולה ולתת לו את מירב ומיטב הכלים שיוכלו לעזור לו לרפא את עצמו.

מאחר וכל מטפל מוצא את שיטות הטיפול המתאימות לו, בהתאם ליכולותיו ולשיטות השונות שהוא למד, אפרט כאן בקצרה את הדרך הטיפולית שלי, נכון לזמן כתיבת מאמר זה:

1. עזרה לחולה בגילוי והבנת הגורמים האמיתיים למחלתו ולסימפטומים מהם הוא סובל

• חיפוש הגורם האמיתי למחלתו של המטופל נעשה בעיקר בעזרת תשאול, על בסיס הידע וההבנות של הרפואה החדשה. במקרה הצורך אני נעזר גם בקינסיולוגיה, בממצאים של הרפואה המקובלת ובשיטות נוספות.
הניסיון מראה שאין כמעט אדם המגיע לטיפול, שסובל מקונפליקט אחד בלבד, ולכן יש צורך לגלות גם את הקונפליקטים הנוספים. קורה לא פעם שהקונפליקטים החדשים נוצרים כתוצאה מהבעיות שנגרמו מקונפליקטים ישנים יותר או מהפחדים שנוצרים כתוצאה מאבחונים רפואיים והפרוגנוזה שנותנים הרופאים לנבדק.

• במקרים רבים הקונפליקט המקורי אירע עוד בילדות, והמחלה התעוררה מאוחר יותר כתוצאה מטריגרים. לכן יש חשיבות רבה לגלות מהם הטריגרים שמעוררים מדי פעם מחדש את השפעתו של הקונפליקט המקורי ומונעים השלמה של תהליך הריפוי.

• לפי הערכתי, כ-80% מהסימפטומים שגורמים לאדם ללכת לרופא או למטפל הם סימפטומים של שלב הריפוי. כאשר המטופל מבין שהכאבים מהם הוא סובל, או הפריחה שיש לו על העור, או הנזלת, השיעול, הליחה וכו' הם סימפטומים של שלב הריפוי, הוא נעשה בד"כ הרבה יותר רגוע ופחות מודאג. אם הסימפטומים אצלו הם כבר כרוניים, הוא לומד להבין שהבעיה שלו הם הטריגרים שמעוררים מדי פעם מחדש את השפעות הקונפליקט, ונעשה לו ברור יותר שהוא צריך לעשות מספר שינויים בחייו כדי לא להיות מושפע מאותם טריגרים.

2. טיפולים שהמטופל מקבל בקליניקה
• הטיפול העיקרי שאני עושה בקליניקה הוא הילינג. זהו טיפול אנרגטי שרובו ללא מגע. בטיפול זה יש מרכיבים של הרגעה, ניקוי, איזון, חיזוק אנרגטי וריפוי.
הילינג שנעשה נכון, מזרז מאד את תהליכי הריפוי הטבעיים ועוזר להביא את המטופל למקום ממנו יהיה לו יותר קל לעשות את תהליכי הטיפולי העצמיים שמומלצים לו.

3. המלצות שונות לטיפולים עצמיים
העבודה האישית שעושה המטופל היא המרכיב החשוב ביותר בתהליך הריפוי. משמעותה של עבודה זו היא שהחולה לוקח לידיו את האחריות על חייו.
הרפואה החדשה וכן שיטות הוליסטיות רבות אחרות, מראות בצורה ברורה את הקשר בין הגוף והנפש. לכן ריפוי אמיתי מחייב במקרים רבים גם שינויים בדרכי החשיבה, שינוי בהרגלים, שחרור עכבות רגשיות, פיתוח איכויות פנימיות שלא באו עד כה לידי ביטוי ועוד.
ההמלצות שניתנות למטופל מותאמות ככל האפשר למצבו ולמבנה אישיותו והן יכולות לכלול מגוון רחב של תחומים, מהם בוחר המטופל את מה שהכי מתאים לו.

להלן סוגי כלי העזר העיקריים שאני נותן למטופל בהתאם לצורך, בנוסף לידע וההבנות של הרפואה החדשה:

• המלצות בנושאי תזונה ותוספי תזונה
• תרגילי הרגעה, איזון וחיזוק פנימי
• טכניקות ליצירת דפוסים חדשים
• תהליכי ריפוי בשיטת "צפני ההילינג" (The Healing Codes)
• שימוש בביו-מגנטים טיפוליים (אפשר לראות פרטים באתר "מגנטים לריפוי")
• שימוש במכשירים טיפוליים של רפואת תדרים
• תהליכים פשוטים לניקוי עצמי
• שימוש במוזיקה לריפוי
• ועוד

ולסיום - בהיבט קצת רוחני
אחת המסקנות המעניינות והיפות שניתן להגיע אליהן על רקע התגליות של הרפואה החדשה היא, שדרך המחלות והסימפטומים, הגוף למעשה מאותת לנו ומראה לנו על איזה תחום או נושא אנחנו צריכים למקד את עבודת ההתפתחות האישית שלנו באותו זמן בו אנחנו סובלים ממחלה ספציפית או מסימפטומים ספציפיים.

לדוגמא:
התגלה אצל אישה גידול בבלוטות החלב בשד.
הרפואה החדשה מראה לנו שגידולים בבלוטות החלב נגרמים כתוצאה מדאגות, מריבות או ויכוחים בתוך או בהקשר למה שהאישה מחשיבה כחלק מהקן שלה:
ביתה, משפחתה, ילדיה, בן-זוגה, שותפים, חיות המחמד שלה, מקום עבודתה, הקהילה אליה היא משתייכת וכד'.

כאשר הגורם הוא מריבות או ויכוחים, צריכה האישה, כדי להתרפא לחלוטין וגם למנוע את הישנות המחלה, ללמוד כיצד לפתור את הבעיות ב"קן" ללא מריבות או ויכוחים, או לפחות ללמוד להפחית בצורה משמעותית את תדירות ועוצמת המריבות והויכוחים.

כאשר הגורם הוא דאגות לדברים הקשורים ל"קן", צריכה האישה למצוא כל דרך אפשרית כדי להפחית את דאגותיה.

זוהי למעשה עבודה אמיתית של התפתחות אישית.
עבודה אישית זו היא לא קלה, ולפעמים אף מאתגרת מאד, אך ככל שמתמידים בה יותר מגיעים ליותר תוצאות, שיכולות להתבטא בצורות שונות, כולל בריאות טובה יותר ויותר שקט פנימי, איזון פנימי, שמחה, בריאות והרבה סיפוק.

שם הכותב: עידן סער
אודות הכותב: דוקטור לרפואה אלטרנטיבית (D.A.M.), מרצה ומטפל רב תחומי. מעביר קורסים ללימוד הרפואה החדשה. עוסק בטיפולים במיגוון רחב של מחלות, כולל ייעוץ וטיפול תומך לחולי סרטן ומחלות אחרות, בגישה הוליסטית המשלבת גוף ונפש. הטיפולים משלבים ידע מהרפואה הפונקציונלית, הרפואה החדשה (GNM), מגנטותרפיה, רפואת תדרים, הילינג ועוד.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©