שתף

מארס - חצי שנה מראש, בתשלומים.. / קרני צור

16.02.14

כוכב העשייה האדמדם, ואל המלחמה המיתולוגי, מארס – מתכונן לקראת נסיגתו השנתית.


כזכור, כל כוכבי הלכת, כפי שזה נראה לנו מכדור הארץ, נמצאים מדי פעם בתהליך נסיגה. אמנם הנסיגה הכי מוכרת לנו היא זו של מרקיורי, ולאחרונה טעמנו את נסיגתה המתישה רגשית של וונוס, אבל גם מארס, יופיטר, סאטורן, אוראנוס, נפטון ופלוטו עושים בנו מדי פעם שמות, כאשר מכדור הארץ הם נצפים כאילו הם נעים בניגוד למסלולם הרגיל.

מארס הוא אחד משני הכוכבים הקרובים ביותר אלינו (מארס וונוס, צמד ההפכים וזוג הנאהבים, הם הכוכבים הצמודים אלינו, שכנים בשכונה היקומית הקטנה שלנו). מארס הוא הכוכב המשפיע על האופן בו אנשים עושים דברים, על היכולת שלהם להגשים פרויקטים ועל כמות המרץ שלהם. ומן הצד הפחות נעים של הפרווה שלו הוא קשור גם לאמביציה, לתחרותיות, למריבות ולמלחמות.

סיבובו של מארס סביב השמש אורך שנתיים וחצי, ואילו מכדור הארץ נראה לנו כי הוא זז בתנועה חלקה בשמיים, איטית מעט אך בהחלט נראית למי שצופה ועוקב מדי ערב, נראה כי בכל כחודשיים וחצי, בתנועתו, הוא עובר לשייט במרחב אסטרולוגי אחר.

אבל עכשיו, בגלל נסיגתו, מארס יבלה פרק זמן ממושך מכרגיל במרחב אליו הוא נכנס ממש עכשיו – מרחב הבריאה, כאשר חלק מפרק זמן זה הוא יבלה כאשר הוא הולך אחורנית – וגורם לנו לפגוש את הצדדים הפחות יפים שלו.

מסלולו של מארס בחצי השנה הקרובה:
היום ממש, יום חמישי ה 5.2, מארס עבר למרחב חדש – מרחב הבריאה, ולמסתכלים מאוחר בלילה בשמיים נראה אותו שט בתוך מזל מאזניים, מתקרב אט אט בחודש הקרוב, כל לילה מעט מזרחה מן הלילה הקודם, אל כוכב סאטורן שגם נמצא באותו המרחב. מארס זורח בסביבות חצות, אז למי שער מאוחר או מוכן לקום במיוחד כדי לבדוק – מומלץ להסתכל על השינוי במיקומו של מארס מדי לילה.

באופן טבעי מארס היה אמור לבלות במרחב הבריאה כחודשיים וחצי ולהיצמד לאחר פרק זמן זה אל סאטורן. אבל בגלל נסיגתו אנחנו נראה משהו מעניין –

החל ב 1.3 מארס יחל את נסיגתו, ולמי שעוקב אחריו בשמיים יראה כאילו הוא חוזר על מסלולו ומתרחק מסאטורן במקום להתקרב אליו.

במהלך נסיגתו מארס אפילו יחזור אחורנית אל המרחב האסטרולוגי הקודם ויכנס בנסיגה אל מרחב השפע ב 25.3, ואז נוכל לראות אותו מטייל בינות לכוכבים של מזל בתולה.

רק ב 20.5 מארס יפסיק את נסיגתו ויחל שוב לנוע לכיוון מזרח ולהתקדם שוב במסלול התקין בתוך גלגל המזלות. ב 14.7 הוא יכנס שוב אל מרחב הבריאה כאשר הפעם הוא במסלול תקין, לקראת סוף ספטמבר ייפגש את פגישתו המיוחלת עם סאטורן, וב 4.9 בלבד יסיים את מזלו במרחב הבריאה ויעבור אל המרחב הבא, מרחב השער, בו הוא יבלה הפעם זמן קצר במיוחד.

או.קיי – תודה - ומה זה אומר עלינו?
נוכחותו של מארס במרחב הבריאה תגביר מאוד את יכולת החשיבה שלנו ותזכיר לנו היטב כי אנו בוראים את המציאות שלנו ראשית על ידי המחשבה.

בחודש הקרוב עד לתחילת הנסיגה מדובר על זמן של הגברת הרעיונות היצירתיים וחידוד כוחה של המחשבה – והרי המחשבה שלנו בוראת את המציאות. בעידוד של מארס במרחב הבריאה אנחנו גם נדע לבטא היטב את מחשבותינו, נצליח להעביר את מסרינו בצורה יפה אל האדם האחר ואולי נרצה להתחיל בעבודת צוות.

כאשר מארס יתחיל את נסיגתו אנחנו נגלה את הצדדים הפחות טובים של השילוב בין מארס למרחב הבריאה, שאותם גם נגלה וגם נצטרך ללמוד להתפתח למולם –

מארס, כוח העשייה, לא מקבל בקלות ביטוי פרקטי כאשר הוא במרחב הבריאה. אז מדובר בהרבה תסיסה של רעיונות אבל לא פשוט יהיה ליישם אותם. בנוסף – תסיסה מוגברת של רעיונות וחשיבה גם היא עלולה להיות בעייתית אם היא לא ממש מובילה לכדי יישום והגשמה...

אותם צוותים שהתחברנו אליהם עלולים להיקלע למריבות ולתסיסות עקב נסיגתו של מארס, והמחשבות שלנו שאנו מבטאים עשויים לצאת לוחמניים מדי כאשר מארס בנסיגתו.
אלו הם המכשולים שמארס ישים לנו, ואנו נצטרך, כאמור, לדעת אותם מראש ולמצוא את הדרך להתפתח מעליהם.

ב 25.3 מארס יכנס אל מרחב השפע (קונסטלציית בתולה), ומשם יתחיל להשפיע באופן שונה לגמרי עלינו – מחשבותינו אמנם יירגעו ועבודת הצוות שלנו תוכל לשוב לסידרה, אבל בנסיגתו במרחב השפע הוא עלול לגרום לנו לעשות המון המון שינויים קטנים שאולי אינם דרושים, להכניס הרבה מתח ולחץ בכל מה שקשור לניהול, ארגון וטיפול בבירוקרטיות.

וב 20.5 הוא יחזור שוב למסלולו התקין ונוכל לנשום לרווחה...

התמונה הגדולה והשפעתנו על העולם

בגדול – זמן נסיגתו של מארס (בכל מרחב) הוא זמן שבו קל מאוד להתלקח, להיקלע למריבות ולהיות עצבניים וזה כמובן השיעור הגדול שיהיה עלינו ללמוד בתקופה שבין ה 1.3 – 20.5. חודשיים וחצי בהם נצטרך לספור הרבה פעמים עד 10 וגם ללמוד כיצד לנתב את האנרגיה המלחמתית של מארס לעשייה בונה וחיובית.

אני מזכירה שהתחזית הזו מיועדת על מנת להבין את הכוחות הפועלים עלינו, על מנת שנוכל להתעלות עליהם וליישם באמת את הבחירה החופשית שלנו. אבל מעבר לכך – אם כל אחד מאיתנו בחייו הפרטיים ימנע פיצוץ קטן או יפנה עורף למריבה קטנה, אז בכלל כוחו של מארס ישפיע פחות בעולם הזה. יש לנו חלק באיך שהדברים קורים "בעולם הגדול" והיכולת שלנו להתגבר על מלכודותיו של מארס בחודשים הקרובים עשויה, אפילו, למנוע מלחמה...

מעברו של מארס ישפיע באופן אחר על כל אחד מבני השבטים האסטרולוגיים.

לקריאת התחזית לפי המזל האסטרולוגי לחצו כאן  

שם הכותב: קרני צור
אודות הכותב: אסטרולוגית, מפתחת ומלמדת את שיטת "אסטרולוגיה הוליסטית" – המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור מציע יעוץ אסטרולוגי מקיף בכל תחומי החיים, תהליכי טיפול באסטרולוגיה הוליסטית, לימודי אסטרולוגיה בכל הרמות עד להכשרה כאסטרולוגים ומגוון סדנאות תוכן לאירגונים, ישובים/קיבוצים ולחוגי בית
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©