שתף

תקשור אנרגיית הבורא / שושנה דונאיה

09.02.14

הבורא העליון מברך אותנו.

הידע היורד מביא עמו שפע, דלתות גדולות נפתחות בכדור להכיל את השפע הזה. ההתעוררות הולכת ונפתחת, מביאה עמה שינויים. דרכים חדשות נפתחות. הבורא מביא עמו אהבה רבה, הוא עוטף את כל הכדור בהמון אהבה ואנרגיה של רכות, של חמלה.

במרכז הטנטיאן, מרכז הכח, מתחת לטבור, הוא שם לנו קריסטל בצבע סגול בהיר, בצורה של פירמידה.הקריסטל הזה מתחיל לספוח מתוכנו את כל השליליות, את כל הפחדים, האמונות השליליות, את כל הספקנות, את כל הכעסים, הביקורת, את השיפוט, על עצמינו, על החיים, על ההדרכה שלנו, על אנשים בחיים שלנו. הוא סופח והוא מתמיר את האנרגיות. כל אנרגיה שנכנסת, כל תדר של רגש שלילי עובר התמרה והופך להיות בעצמו חלקיק קריסטלי בתוך הפירמידה הזו, עד שהיא הופכת להיות כולה, מלאה בכדורים הקריסטליים, במרכז הבטן שלנו.

אנחנו מוציאים את הפירמידה הזו, הסגולה, עם כל כדורי הקריסטל, שבתוכנו ומניחים אותה על האדמה. אנחנו רואים איך כל האנשים סביבנו עושים את אותה הפעולה וכל הקריסטלים הולכים ומתאחדים והופכים לפירמידה אחת גדולה,בצבע סגול בהיר ומלא בכדורים הקריסטליים הלבנים.
הפירמידה מתחילה להסתובב, מסתובבת נגד כוון השעון, וכשהיא מסתובבת היא הולכת ונעשית גדולה יותר ויותר. היא מתחילה לספוח את כל השליליות מתוך האטמוספרה. היא סופחת את כל המחשבות השליליות מהאטמוספרה, את כל הפחדים, הכעסים, הטינות של האנושות.

הפירמידה הולכת וגדלה ובאיזה שהוא שלב היא מתישבת על הר מאוד גבוה, ומתחילה להסתובב עם כוון השעון, מקרינה אור לבן בוהק לכל מקום בכדור.שולחת את קרני האור לאנשים, לגוף הפיזי שלהם, לבתים, לתוך האדמה,וממלאה את הכל באנרגיה הרכה של אהבה, אנרגית הבורא.

אנרגיית הבורא נספגת, היא יורדת כמו משהו מאוד, מאוד רך ומאוד נעים.הניקוי שעברנו מאפשר לגוף לספוג את האנרגיה, להכיל אותה בהמון רכות. האנרגיה יורדת דרך הצמחים והעצים אל האדמה. התחושה היא שהאנרגיה יורדת כמו מן רך, יורדת לאט לאט ונוחתת. המילה מן נספגת בעיקר באזור הלב, זהו מזון נשמה.
המון אור יורד.

הבורא אומר שבימים הקרובים יתחילו להיות שינויים רבים בהמון תחומים. הוא אומר למשל ,בנושא התרבות, נושא האינטואיציה יקבל תאוצה, באומנות , בספרים, בשירים, אנשים יתחילו לבטא חלקים מאוד עמוקים בתוכם, שלא נגעו בהם עד כה.
רופאים יתחילו להיות קשובים לאינטואיציה שלהם ופחות לידע המנטלי שלהם. הם יתחילו להרגיש באופן ברור יותר מה נכון עבור האדם, המטופל ולפעול בהתאם לכך. כאילו השינוי אצלם ישפיע גם על כל העובדים מסביב.

בבתי הספר המורים יתחילו להקשיב יותר. לפתוח עצמם לאינטואיציה בתקשורת שלהם עם הילדים, ביכולת שלהם לטפל בבעיות. האנרגיה נכנסת לכל מקום. הילדים יתחילו להתעורר, להתחבר למהות שלהם. לדעת את מי שהם. יתחילו לזרוק מעליהם קליפות מלאכותיות ,שהם שמו על עצמם, כדי לשרוד, לרצות את המבוגרים.
המזון יתחיל להשתנות. יתחילו להופיע סוגי מזון שלא היו קיימים עד כה. תהייה חזרה למקור, לאכילה מתוך אינטואיציה. הגוף ידע מה הוא רוצה וימגנט את זה אליו.
דרך חדשה נפתחת, דרך חדשה לאנושות.

מחקר.מקורות מימון יתחילו לממן מחקרים, איך לשמור על האנשים בריאים.
טיהור של מים, האנרגיה נכנסת לתוך כל מקורות המים.
אנרגית הבורא מגיעה לכל אדם, ביחוד לאנשים חולים וזה יאפשר להם בחירה מחדש, יאפשר להם לפתוח עצמם לחיים,ליכולת שלהם לקבל את החיים מתוך שמחה ואהבה, קודם כל לעצמם, לצאת מהמלחמה, לאפשר לידע הקדום ולאנרגית הבורא לרפא אותם.

נשלח את האנרגיה הזו לכל המשפחה, החברים, הסביבה שלנו, לכל המדינה, למוסדות הממשלה והכנסת, לכל העם, לכל העמים השכנים. ולכל הכדור.

לנשום כמה נשימות עמוקות. דמיינו שורשים מכפות הרגליים ומעצם הזנב. נספור מ-1 עד-5 ונחזור לכאן ועכשיו.
הבורא מברך אותנו עם המון אהבה.
תודה.
 

שם הכותב: שושנה דונאיה
אודות הכותב: שמי שושנה דונאיה, מורה רוחנית, הילרית, מתקשרת, מאסטר רייקי, קרונה סייקם, אמנית, מנהלת "הרמוניה באהבה" - מרכז רוחני הוליסטי. ב 15השנים האחרונות פיתחתי שיטות טיפוליות ייחודיות: חיבור לנשמה, חיבור לזוגיות, חיבור לבורא, חיבור לשפע בשיטות טיפוליות אלו אני מאבחנת ומרפאה חסימות עתיקות, שגורמות לאדם להרגיש תקוע בנושאים שונים. הריפוי נעשה בעזרת תקשור והילינג אנרגיית הריפוי של הבריאה החדשה.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©