שתף

שאלה: למה אתם קוראים דרך? / חיותה אפשטיין

30.03.14

שאלה: למה אתם קוראים דרך?

אנו נקבנו באותו תדר על אותם תהליכים של דרך ואמרנו כל אדם היא דרכו שלו. יש אדם שיבחר את הדרך המפותלת, ויש אדם שיבחר בדרך הקצרה ויש אדם שיבחר בדרך הארוכה, יש אדם שיבחר בדרך המתמהמהת. כל אדם בדרכו שלו.

אנו יוצרים תובנות באדם, וכל אדם יוצר את אותה התפתחות זו של אותן תובנות מתוך החיים שלו, מתוך הקיום שלו. מתוך ההתפתחות שלו ומתוך המשמעות, וכאשר אדם מבין מהי הדרך הנכונה לו ועבורו בלבד הוא הולך בה.

אין אדם יכול ללכת בדרך של מישהו אחר. אדם יכול ללכת אך ורק בדרך שהינה שלו. בדרך שמוכתבת לו מצו הנשמה.

חיבור נפש האדם נעשה כאשר האדם יוצר תובנות. כשהאדם מתלבט מתוך אותן התובנות ומחבר עצמו לאור גדול.

החיבור נוצר ונעשה כאשר האדם מבטא עצמו תהליך מתוך תוכו, ומוכן ליצור תוואי של שינוי. האדם כאשר מכייל עצמו למטרה, ומניב מתוך אותה המטרה שהדרך שלו הינה דרך מובנת - דרך יוצרת, דרך משמעותית. אותו אחד מחבר את אותן משמעויות אלו של תוואי של צמיחה, ויוצר מתוך אותן אלו ענוה חדשה שמחברת אותו להתפתחות ולמשמעות.

ענוה זו מביעה ומביטה על אותם תהליכי שמים ויוצרת חיבור משמעותי של עולם חדש שנפתח כפי שאנו תמיד משתמשים באותו ביטוי – "כמו אותו שדה ירוק כר דשא ושדה ירוק". אותם האין סוף של המרחבים של השפע של הצמיחה, של החיבור, של המימוש, של התובנות אותם אלו יוצרים באותה נפש האדם את הצורך שלו להבין מיהו, להבין מהו ולמצוא את דרכו שלו לבדו.

גם בספר החיים כשאנו נוקבים משמעות, אנו נותנים תדר וכל אחד מוצא את דרכו. מתוך אותו התוואי של הרצונות שלו, מתוך אותו המימוש של החלומות, מתוך אותן התובנות של החיבור לעולם חדש.

האדם כאשר מבטא עצמו תהליך, ויוצר מתוך תהליך זה הבנה והתבטאו,. מיישם מתוך אותו הקושי של אותם רבדים אלו שלו את אותה יצירת עולם של אור, חיבור והבנה.

והעולם כאשר מתחבר מתוך אותו תהליך ומבין שאותו תהליך יש בו מימוש. האדם למעשה מחבר עצמו לאור גדול, לעשייה נכונה, לתובנות מתוך האור, לתובנות מתוך הכוח, ליצר וליצירה מתוך אור בלבד.

ניתן באהבה

שם הכותב: חיותה אפשטיין
אודות הכותב: מטפלת רב תחומית מתקשרת את משמעות החיים כללי המשחק של העידן החדש-ספר חדש. ומנהלת את פורום התקשור באתר
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©