שתף

להסביר מה זה טנטרה / אבישג חיה כספי

04.06.17

שואלים אותי כל הזמן , מה זה טנטרה. וכל פעם שאני עונה על השאלה הזו, יש לי תשובה אחרת. כי טנטרה בעיני זו מילה אחת שאומרת כל כך הרבה. עולם ומלואו מרתק ואינסופי, מלא מעדנים להרפתקנים המוכנים לצאת למסע.


הרבה אנשים שומעים את המילה טנטרה... ונסוגים לאחור, זה נשמע להם מפחיד, מאיים, מוזר... אפילו סוטה. לכל אחד יש בראש איזו דעה על מה זה טנטרה.. ולרוב הקשר בין זה למהי טנטרה באמת הוא מקרי בהחלט.  אז מכיוון שיש הרבה מה להגיד על טנטרה, הנה חלק אחד  שמדבר על הדרך... אני לא מתיימרת לדבר על הכל. אבל על גוון אחד של הדר.

אצל רוב האנשים המין מתרחש ברמה הבסיסית ביותר שבה מין יכול להיות. (סליחה על הבוטות) מין שמסתכם בחיבור בין זין לכוס, ציצים וידיים...

ישויות שלמות, עמוקות ואדירות מצטמצמות לידי נקודה ספציפית בגוף האישה והגבר שמתחככות אחד בשני. המרדף האובססיבי אחר האורגזמה, ההתמכרות לשפיכה. והמון חוסר סיפוק.

ועם זאת יש אנשים שחשים מסופקים. ואומרים שככה זה. וזה נורמאלי, זה נחשב טוב. וטוב להם. ובלי שום ציניות אני אומרת - שאם טוב לכם ומספק לכם, אז מעולה. אני לא מדברת אליכם.

אני מדברת למי שמסקרן אותו לחקור ולגלות, דרך אחרת לעשות אהבה.  דרך של חיבור עמוק יותר, אל מעבר למין, אל מעבר הלב, דרך הרוח אל האינסוף.

גברים שרוצים לדעת לפתוח את כל אלפי עלי הכותרת של האישה שלהם, מעבר לשכבות שהם מכירים בה או שהיא מכירה בעצמה.

נשים שרוצות לחוות את כל האנרגיות האלוהיות המגולמות בהן ולאפשר ריפוי לגברים שלהם, לעצמן ולעולם של כולנו.

וזו לא דרך פשוטה כל כך. היא דורשת לנתץ הרבה התניות ודפוסים שסיגלנו בדרך המין שלנו. לפגוש רגשות ושדים של פחד ואפילו לחצות דרך שיעמום.

כשהדבר הראשון שיש לוותר עליו כשיוצאים לדרך הזו, הוא לוותר על המטרה.

הפרדוקס של הדרך הזו שמובילה להארה מנצנצת ושופעת מרגליות, הוא לשחרר את היעד והמשימה. ופשוט להיות כמו נווד עני עם קערה ריקה, שהולך לו בצעדים קטנים ונותן לדרך להיווצר.

ואני מדברת בלשון יחיד. כי הדרך, לפני שהיא זוגית, היא קודם כל אישית.
ולכן אין מה לקטר שבן הזוג לא פתוח, ולחכות שהוא יתעורר יום אחד. זה הזמן להתחיל את התהליך האישי. והדרך תמצא את האופן להיווצר, תוך כדי שאתם משחררים את איך הדברים אמורים להיות.

אז איך מתחילים? סדנאות, מפגשים, וכמובן ספרים. 
איך תדעו מה מתאים לכם? ניתן להתייעץ איתי. אוכל להפנות אתכם אל דרך הלימוד המתאימה לכם ביותר. ולעדכן אתכם באירועים השונים המתרחשים ברחבי הארץ.
 
שם הכותב: אבישג חיה כספי
אודות הכותב: מלווה נשים בתהליך להגברת החשק המיני והעצמת המיניות . מנחה לטנטרה ומיניות מקודשת
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©