שתף

תבונת שפת האור / אלמוג כץ

18.05.14

תבונה של שפת האור היא תבונה של כל הבריאה.
העולם נברא בצורה ובצבע.
העולם שאנו חיים בו מתגלם מולנו ובתוכנו בצורות וצבעים. כל דבר שקיים בעולם הפיזי יש לו צורה, יש לו צבע.

אם נתבונן סביבנו נוכל לראות את זה בבהירות רבה:
צורות שונות של גבישים, גיאומטריה משושה של פתיתי שלג, צורת ספיראלה של חלזונות ודגים, ציפורים וחרקים, עצים וגוף האדם, מבנה מולקולארי של DNA מתבטאים ומכילים בתוכם צורות גיאומטריות צבעוניות.

היום אנו יודעים שלא מערכת גשמית בלבד בנויה כך אלא גם מערכת אתרית אנרגטית וכל הקיום שאנו חיים בו.

גוף האדם, המחשבות, הרגשות, החלומות, הרעיונות מקודדים גם כן בצבעים וצורות עוד לפני שהם התגשמו בפיזי. וכך גם ברמות בלתי נראות לעין, מעודנות יותר.

למשל צורות אומנות רבות הן היבטים של שפת האור, קלים להבנתנו.

מוזיקה היא צורת אומנות שמבטאת באופן מיידי את תדרי האור של הצורות והצבעים – התהודה, הרטט, הטון, ההרמוניה, האוקטאבה. כאן הגיאומטריה המקודשת מתבטאת כצליל.

אופן ביטוי נוסף באומנות של שפת האור אנו יכולים לראות בשירה (פואזיה) בה שפה רגילה שאנו משתמשים בה בתקשורת יום יומית הופכת למטפורית אשר כל מילה בה היא סמל/ צורה שבוראת תדר הרמוני חדש.

מאסטרים ומורים דגולים השתמשו בתבונת שפת האור דרך תקשורת של שירה.

שפה זו של צורות וצבעים נמצאת בכל הקיים, אין נושא אחד אשר גיאומטריה מקודשת לא מדברת מתוכו.

צורות גיאומטריות תלת ממדיות צבעוניות הן אותיות של שפת האור.

תרבויות עתיקות ידעו להשתמש בתבונה זו באופן מודע.
המרפאים של שבטי המאיה היו מאסטרים של שפת האור. דרכם הידע הגיע עד ימינו משמאן לשמאן דרך שושלת מרפאים מאזור ורה קרוז במקסיקו.

היום בשלב התפתחות התודעה אשר האנושות נמצאת בו ניתנת לנו אפשרות אדירה להיזכר בידע של שפת האור הטמון בכל אחד מאיתנו ולחולל טרנספורמציה עמוקה ברמה התת אטומית בחיינו כמו כן בחיי הקיום כולו, שימוש מודע בתבונה של הצורות הגיאומטריות הצבעוניות.

תבונת שפת האור ושימוש בה באופן מודע מעניקה לנו ידע עתיק ליצירת מערכים אנרגטיים (גרידים) של צורות גיאומטריות צבעוניות. כאשר הם מוטמעים בהילה שלנו הם בוראים ריפוי, שינוי ומימוש על ידי תיאום כל תדר וכל רטט בשדה האנרגטי עם הצורה הבריאה וההרמונית של הנושא.

שפת האור משקפת ומבטאה את האחדות והשלמות, את הטבע ואת ההרמוניה של כל הקיים. הצורות הגיאומטריות המקודשות והצבעים הם הביטוי ההרמוני של הבריאה.

בעת שאנו מרחיבים את מודעותינו אל התבונה העמוקה של הצורות והצבעים אנו מתחילים לראות ולחוות את הפלא והיופי של כל הקיים בתוכנו וסביבנו כפי שמעולם לא ראינו ולברוא במשותף את רמות שונות של המציאות.
 
שם הכותב: אלמוג כץ
אודות הכותב: מורה לידע שמאני ומרפאה אינטואיטיבית
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©