שתף

אבולוציה במימדים / הומאיה עמר

04.05.14

תהליך האבולוציה של האנושות ושל הפלנטה משנה את מציאות חיינו באופן מתמיד. עם המעבר בין מאה אחת לאחרת, העולם, כפי שאנו מכירים אותו, מפסיק להתקיים ונברא מתוכו עולם אחר ומציאות אחרת.

לדוגמא, בעבר תפסה התודעה הקולקטיבית את העולם כשטוח. המדע, הטכנולוגיה והמודעות, הביאו אותנו להכרה שהעולם הוא עגול. בכל פעם ששינוי כזה מתרחש ישנה אנרגיה המניעה את כוח החיים של האנושות קדימה לקראתו.

במאה הקודמת הייתה זו האנרגיה החשמלית, שכידוע הייתה קיימת עוד לפני ש"התגלתה", שנרתמה לשימוש באלפי צורות, והביאה לקדמה ולהישגי המאה. אם היינו מבקשים מאדם שחי בשנת 1850 לבחון את הישגי העולם בשנת 1950, היה נראה העולם בעיניו כאילו עוצב ונוצר על ידי קוסם עליון. מעטים היו האנשים שיכלו לשער בנפשם, לדמיין או לקבל את העובדה שניתן יהיה "לעוף" בתוך ציפור גדולה ממתכת מעל ימים ויבשות ובו בזמן לתקשר באופן חופשי ומלא עם אנשים אחרים במקומות שונים. כך גם ייראה העולם עבור מי שיתבקש להציץ בשנת 2050 למשל.

במאה הנוכחית תהיה זו אנרגיית ה"מימדים". אנרגיה, שבדומה לאנרגיה החשמלית, היתה קיימת מאז ומעולם, ושתיצור את השינוי המשמעותי הבא. היכולת לרתום את אנרגית המימדים לטובת הכלל תוביל אותנו אל השינוי המשמעותי הצפוי: נוכל לנוע ממקום למקום באמצעות כוח המחשבה בלבד, כלומר באמצעות טלטרנספורטציה.

נכון להיום אנרגיה זו אינה גלויה למרבית האוכלוסייה. אם נאמר בפה מלא כי עד שנת 2100 כ-90 אחוז מהאוכלוסייה יוכלו לבצע טלטרנספורטציה מרצון ובחירה - ללא ספק נאתגר את תבניות ותפיסות המחשבה של רבים מבין הקוראים.

את אנרגיית ה"מימדים" ניתן להגדיר כטווח מסוים של מצבי תודעה או רמות ויברציה מפותחות. במימדים מסוימים מתקיימים חוקים פיזיקאליים השונים מאלו שאנו מכירים, שמאפשרים מצבים שנתפסים בעינינו
היום כבלתי אפשריים. הטלטרנספורטציה - ביניהם.

קיימים מספר שלבים בדרך אל הטלטרנספורטציה, הכוללים מימדים שבהם מתרחשות תופעות כמו בלתי-נראות, ריחוף באוויר והליכה על מים.

'בלתי נראות' הוא מימד גבוה שבו ניתן להפוך את גופנו הפיזי, או חלקים ממנו לבלתי נראים בפני עצמנו ובפני אחרים, אך מבלי להיעלם או לעזוב את הממד הפיזי. בממד זה האור מתקפל, מתעקל ונתפס אחרת בעינינו הפיזיות, כך שנוצרת ה"אשליה" שאנחנו לא רואים את הדבר הפיזי שאנחנו מביטים בו. הוא הופך "בלתי נראה". אנו רואים דרכו את מה שנמצא מאחוריו במקום לראות את האור המוחזר ממנו. עם זאת, הדבר לא נעלם. לא תוכל ללכת דרכו ואם תחפוץ לגעת בו - הוא עדיין יהיה שם.

אנחנו חיים, כגזע אנושי, בעולם מוקף מגבלות שהטלנו על עצמנו. להיחשף אל מימד אחר משמעו לשבור את תפיסות החוקים הפיזיקאליים שאנו נושאים עמנו זמן רב. דבר זה הכרחי כדי להמשיך לגדול ולהתפתח.

בהתנסויות הראשונות עם מימד זה, בעודך מבחין כיצד הזרת שלך מופיעה ונעלמת בעוד אתה ממצמץ, סביר שתשקיע יותר אנרגיה בשינוי תפיסותיך ומערכת האמונות שלך מאשר בפעולה עצמה. יתכן מאוד שלאחר מכן המוח המודע ינסה להתנגד למימד הבלתי נראות מאשר לשבור את מערכת האמונות שאיתה חיית כל חייך. אך עם הזמן, כשתראה כיצד המורה שלך נעלם ותביט בעיניו המשתאות של האדם שמולך בעודך נעלם בפניו תתפלא כיצד דבר כה פשוט נתפס כבלתי אפשרי במשך זמן כה רב.

שבירת מוסכמות נתקלת בדרך כלל בהתנגדות רבה. שינוי זה מערער לא רק את התודעה אלא גם מנגנונים ומערכות רבות ומשמעותיות. ידועים מקרים רבים בעבר הרחוק והקרוב בהם ניסו אנשים למנוע מהקידמה להגיע או משינוי להתרחש. זה קורה בחיינו האישיים כשאנו עומדים בפני שינוי ומתבטא בדיוק באותו אופן בחיינו כקהילה, תרבות, אומה ואנושות.

הפחד מהשינוי ומהחדש יוצר מערבולות שבהן הלא ידוע נשפט ומגורש. יחד עם זאת ככל שגדלה יכולת ההכלה של התודעה שלנו לשימוש שונה של עיוותי האור (יחסית לאופן שאנו חווים אותו עד היום) אנו מסייעים לאנושות להתקרב עוד ועוד אל השלב הבא באבולוציה שלה: טלטרנסופרטציה. ההתנסות והעבודה עם מימד ה"בלתי נראות" מהוות את הצעדים הראשונים, ולכן הוא הולך ונחשף על ידי המאסטרים.

החניכה למימד זה שבו הדברים הופכים בלתי נראים מתרחשת בנוכחות של מאסטר. אין זה ידע נלמד אלא ידע נתפס. הוא מועבר בחניכה ממאסטר לתלמיד מזה דורות. משמע - האופן היחידי שבו ניתן ללמוד את הפעלת מימד הבלתי נראות היא ממאסטר אשר למד זאת מהמאסטר שלו. עד היום עדיין לא קיימים ספרים בנושא.

שליטה בבלתי נראות, כמו הרבה עבודות אנרגטיות אחרות, מחייבת תרגול: הן תרגול של הידע, ההימצאות וההקרנה של המימד המסוים והן פתיחת המודעות שלנו יאפשרו לנו לנוע יותר בקלות בין המימדים.

השימוש בתדר הבלתי-נראות נעשה על ידי המאסטרים והשמאנים הקדומים בין היתר גם לצורכי ריפוי. יכולתם ומומחיותם היא לנוע בין המימדים ולהניע אותם אל ומהמימד הפיזי שבו אנו חיים. הקרנת המימד לא מעלימה את האיבר בגוף אלא מניעה אותו אל מימדים אחרים, עדינים יותר, חסרי זמן ומרחב בהן ניתן לבצע ריפוי והחלמה בזמן שנתפס בעולמנו כרגע קט.

אין צורך באמונה. די בפתיחות ובהתנסות. 

שם הכותב: הומאיה עמר
אודות הכותב: הומאיה עמר היא מוליך של אור ואנרגית ריפוי המגיעות ממסורות שמאניות מגוונות מרחבי העולם
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©