שתף

מכשפות / רוהאן שניר

08.06.14

כמה סיפורים שמענו על הנשים המכוערות והמעוותות שאוכלות ילדים?

כמה אגדות שמענו על המכשפה הרעה ביער שכל עניינה הוא לחטוף ולאכול ילדים?

כמה תיאורים שמענו על האף המעוקם, הטקסים האפלים והרוע, אוי כמה רוע...

כמה שמענו על אלו שהן התועבה בהתגלמותה ושהן מזדווגות עם השטן, כמה שמענו...

 

ההיסטוריה שלנו מסופרת תמיד על ידי המנצחים. ולמילים יש כוח, כמה כוח... מספיק כוח כדי שאלפי נשים, ואולי יותר, יירדפו ויחוו מוות אכזרי ביותר רק בגלל חשד שהן מכשפות (למרות שרובן הגדול היו – באמת – נשים רגילות לחלוטין).


ולמרות שהאינקוויזיציה עברה, הפחד נשאר. הסיפורים נשארו. ואפילו בלי לשים לב, המילה "מכשפה" הפכה לכינוי גנאי לנשים חורשות רע ותככניות (וזה נכון רק לנשים, המילה "מכשף" לא עושה את האפקט הזה) – למילים יש כוח, כמה כוח. ובמילים בלבד – נשים של עוצמה ושירות, נשים של יופי ושל סודות נשכחים, נציגות של קסם מרהיב – הפכו לאיומות, לנוראות, למושא לפחד וללגלוג ולאופל נורא. כמה כוח יש למילים, כמה כוח.


ומהסיבה הזו בדיוק, ומכיוון שהעונות על הפנים של אמא אדמה מתחלפות, ודרכי העוצמה הנשיות אט אט חוזרות למקומן הטבעי, כי היום כבר אפשר, הנה כמה מילים על מכשפות שיכולים לשנות את התפיסה שלכם, וחשוב אף יותר – שלכן, ואולי – אם תעזו וגם תרימו טלפון – את החיים שלכם...

 

המכשפות הן שליחות הקסם בעולם. הן הנציגות של המסתורי, המופלא והמכושף בבריאה בכלל והן נושאות את המתנות הכשופות של אמא אדמה בעצמה, ורסיסים מכוחותיה של אמא דומ-נו הקדומה –אמא קסם בעצמה. להיות מכשפה אומר להיות מחוברת לאחד או יותר מהזרמים הנסתרים של הטבע, של הכוחות והחיים שבו, ולהיות נציגה מפוארת של האמא הגדולה של כולנו – הרחם המבורכת מתוכה כולנו באנו. הן אוחזות בידן קצת של חוט, של שובל, של נתיב שתחילתו בקדירת הברזל המבעבעת מציאות של רחם האדמה בעצמה.

 

הן יכולות להיות בעבורנו שער – שער למציאות טובה, שער לשחרור של כאבים ישנים, סיוטים אפלים ושל כוחות מוצצי אור שמלווים אותנו לפעמים כל חיינו.

הן יכולות לעזור לנו לזמן מציאות (ואהבה, כן כן, גם אהבה...) ולהגן על הבית שלנו מאופל.

הן יכולות להגן על תינוקות ועל יולדות וליצור קמעות.

הן יכולות לרפא, לייעץ, לכוון ולעשות בעבורנו את מה שלעתים לבד אי אפשר.

הן פתח לנסתר, שער לעולם קסום שלרובנו אין גישה אליו, אותם כוחות טבע אדירים שלעתים ההשקעה ואף ההקרבה שנדרשות כדי להיות איתם בתקשורת הן אדירות.

והמופלא מהכל– הן יכולות לרתום את הכוחות הללו לטובתנו. לקסום לנו מציאות, ליצור לנו קמע, ללחוש לנו לחש – שיהיו עזרה מופלאה (ולעתים הצלה של ממש) בחיינו.

 

רוב המכשפות הן משרתות – הן נציגות של התגלמות כזו או אחרת של האמא האדירה שלנו, וככאלו, הן אוחזות הזדמנויות לחיים טובים והרמוניים יותר בעבורנו. בעבר, בעולם שפוי יותר, נשות עוצמה אלו היו בכל מקום, לעתים נודדות, לעתים חיות בבקתה בקצה הכפר, ואיתן באה עזרה. באה ישועה. באה הזדמנות. בא טוב.

 

כמה אנו חסרים את אלו, במיוחד בעולמנו האפור, רדוף ההיגיון, בו כולם צריכים להיות אותו דבר, להתלבש לפי צווי אופנה, לשקול לפי טבלה ולאהוב קפה. כמה אנו חסרים את אלו שיפתחו לנו פתח לקסם של אמא אדמה, אשר תמיד תמיד מביא איתו אפשרויות חדשות, זה שלא הלך לשום מקום אך אנו בחרנו את ההיגיון על פניו, זה שמהווה סיכוי להגשמת חלומות נשכחים, ועוד הרבה יותר מזה (עוד על מכשפות וגם על אמא קסם – דומ-נו – תוכלו למצוא בספר "מכשפה" מאת דוב טרובניק).

 

ועכשיו לחדשות הטובות

יש מכשפות בעולם.
יש מכשפות בישראל.
יש מכשפות, ממש פה.

והן יכולות לעשות בשבילך – כן כן, גם בשבילך ממש - דברים מופלאים. הן יכולות ליצור בעבורך קמעות של הגנה ושל ברכה לבית. הן יכולות לזמן בעבורך אהבה לחיים. הן יכולות לעזור לך בגירוש של אופלים, כאבים, ושאר סיוטים, הן יכולות לתת הכוונה ויעוץ שמגיעים ממקומות של עוצמה ואמת. הן יכולות ליצור בעבורך נרות של כישוף, וגם ליצור חפצי עוצמה לחלומות טובים. הן יכולות לעשות בשבילך עוד הרבה מאוד, והנה פרטים על כמה מהן:

 

הראשונה היא נגה של הלב – נגה צועדת בדרך השאמן והיא תלמידתה של המכשפה הלמורית האדירה והשאמן, רוקדת בסערות (עליה תוכלו לקרוא בספר "מאיה" (פרטים בקישור לאתר האינטרנט), אשר צועדת בנתיב הכשפנות של דרך השאמן. נגה יוצרת טקסים אישיים רבי עוצמה שתפקידם לחנוך אנשים ממצב ומקום בחיים לתוך מציאות חדשה, בנוסף לכישופים רבים אחרים בהם היא שולטת, ובנוסף לקטורות המופלאות אותן היא יוצרת ואליהן היא יוצקת כשף. בקרב סביבתה כישופי זימון האהבה של נגה ידועים בכוחם וגם כותב מילים אלו, שנגה עשתה בעבורו טקס כישוף לזימון אהבה, עומד להתחתן עם הפרי של אותו כישוף, בעוד שלושה חודשים... בנוסף לכל אלו נגה גם מלמדת ומכשירה מתי מעט שרוצים ונבחרים על ידה בקפידה, לתוך האומנות העתיקה של הכשפנות השאמנית. 

 

השנייה היא טיה – טיה היא אחת הנשים המופלאות שצועדות בנתיב ששורשיו עתיקים עד ביותר, בשם "הקול של האחיות שמעבר לרוח הצפון". מעבר ליכולותיה היפהפיות בייעוץ והכוונה ומתן מפתחות של ממש בצמתי החיים, טיה היא מכשפה שמתמחה ביצירת נרות כישוף. הזמנת נר כישוף מטיה היא עשייה שדורשת מידה רבה של אחריות אישית, שכן לנרות של טיה יש מוניטין מוכח ביכולתם ליצור מציאות (זימון עבודה, מכירת בית ועוד ) מדויקת, ויש לקחת את הדברים בחשבון. 

 

השלישית היא האלייה שורש – האלייה היא אחת המכשפות הצוחקות ביותר שאני מכיר, ומאלו שישר רואים עליה שהיא במקצוע, דרך העיניים שלה שרואות אותך מיד. להאלייה יש מוניטין בתחום הכה חשוב של ראייה לתוך המימדים הנסתרים, והיא ידועה במיוחד ביכולת שלה לבדוק מבעוד מועד התאמות זוגיות כאלו ואחרות – יכולת שיכולה למנוע כאבים עתידיים רבים עד מאוד. בנוסף, האלייה מתמחה באומנות התה המכושף – כישופים רבים עד ביותר ומציאויות רבות שחלקן שינו את פני ההיסטוריה נרקחו במטבח, תוך שימוש במרכיבים הפשוטים והנפוצים ביותר. האלייה יודעת לרקוח תה שמביא ריפוי, כזה שעוזר לשותה למצוא את מקומו בחיים ועוד סוגי תה רבים ואחרים. 

 

והרביעית היא שירלי - שירלי שעושה את העבודה החשובה עד ביותר של לקיחת הכשפנות גם לתוך עולם המדע והמבחנות ממש. והיא יודעת את המתכון העתיק של הכנת קמעות הברכה לבית. ככה, בלי לשים לב, נתלה בבית משהו לא גדול, כמה שקיקים וכמה קשרים, והחיים משתנים – תופעות מציקות נעלמות, שגשוג מגיע, ואיתו מזל, וחיים הרבה יותר מחייכים לכל בעלי הבית. את המתכון העתיק ואת מרכיביו, לא תקבלו ממנה, אבל היא תוכל להכין קמע כזה במיוחד בעבורכם או בעבור מישהו שיקר באמת ללבכם.

פעם, בכל ישוב וכפר שכיבד את עצמו הייתה מכשפה מקומית. היה למי לפנות. הייתה כתובת שהייתה שער לכוחות הקסומים והאדירים שבחיי היום יום לרובנו אין מגע איתם. אני יודע בלבי שאנו בדרך לשם בחזרה. ועד אז – למה שלא תפנו לאחת מאלו, ותכשפו לעצמכם חיים טובים יותר?
שהאמא תהיה בלבנו תמיד, והקסם ימלא את דרכנו

 

*לפרטים וליצירת קשר עם המכשפות ניתן לפנות לאתר ו/או לכתובת האימייל שרשומה בהמשך... 

שם הכותב: רוהאן שניר
אודות הכותב: רוהאן שניר, מרצה ומנחה, צועד בנתיבי רוחות העורבים, ומוכשר במרכז "אומטה" מרכז הכשרה למציאת נתיב הנשמה להולכים בדרכי אמא אדמה על פי המסורת השאמנית והדרכים העתיקות
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©