שתף

במקום להתבייש - רק לבקש / עידו פרץ

01.06.14

חשבו שיש לכם חבר אמיתי שאוהב אתכם ורוצה בטובתכם. החבר הזה לא רק חכם מאוד, אלא גם מיליונר ובעל קשרים רבים והוא יכול לסייע לכם. אך כמו חבר טוב, הוא לא כופה את עזרתו עליכם מבלי שתבקשו. הוא לא יתערב אם לא תבקש. החבר הזה הוא אלהים, הבורא, המלאכים הקדושים והנשמה שלנו שמקורה בבורא והיא החיבור הפרטי שלנו לבורא.


הבורא והמלאכים שומרים על חופש הבחירה שלנו ולא יכפו עלינו או יעשו לנו דבר אם לא ניתן רשות לעזור ונבקש. אלו שכופים דבר מה אינם פועלים בתיאום עם הרצון האלוהי. זו לא הדרך של הבורא.


ניתן וכדאי ומותר ורצוי לבקש ממש על כל דבר שהוא, מדבר גדול מאוד כמו שלום עולמי ועד דבר קטן מאוד כמו עזרה למצוא חפץ שאבד. אפשר לבקש עזרה למצוא חניה (במרכז תל-אביב זה בגדר נס של ממש בשעות מסוימות !). אפשר לבקש עזרה עבור אחרים – החולים, הקשישים, חיילים וכו'. המירו דאגה ליקיריכם - שהיא אנרגיה שלילית – לבקש עזרה לשמור על יקיריכם. בקשו הגנה, מחשבות טובות, חברים אוהבים, בת/בן זוג, כסף, רעיונות חדשים, השראה יצירתית. בקשו הטבה במערכת יחסים והכנסה של יותר אור, אהבה, אמון ושלום לתוך הקשר. בקשו עזרה לפגישה מוצלחת - הכל אפשרי.


חשוב לציין כי כמו בדוגמא עם החניה – עדיין נדרשת עבודה מצידנו לחפש את החניה. אין לצפות כי הבורא יעשה את כל העבודה. לכל דבר צריך השתדלות מעשית שלנו ברמה הפיזית. הבקשה החיובית שלכם היא כמו זרע שנזרע, מחכה לתנאים המתאימים לנבוט, לצמוח ולשאת פרי.
המתקשר הרוחני רוברט שפירו והכותב טום מור מציעים לבקש תוצאה מיטיבה ונדיבה ביותר: A Most Benevolent Outcome. להתפלל מתפללים רק אל הבורא. לבקש אפשר גם מהמלאכים, החוצנים והמסטרים המוארים ועוד ישויות טובות אחרות.


אין ברצוני להפחיד אתכם, הבקשות עובדות מצוין ותורמות ליצירת חיים של אמונה ואמון ולתקשורת טובה עם הבורא. אולם, היזהרו במה שאתם מבקשים. לדוגמא: ביקשתי לא לכעוס. עלול להיווצר מצב בו יגיעו אנשים מרגיזים במיוחד שיהוו אימון רוחני שבו אצטרך להתגבר על מידת הכעס. לכן נהוג לבקש "ואל תביאנו לידי ניסיון". ניתן לבקש שהבקשה תבוא "ללא שום דרמה, טראומה, כאב או סבל" או לחילופין בניסוח חיובי – "באופן הטוב ביותר עבורי, באופן נעים, בטוח, נוח ומוגן".

איננו רואים את התמונה הגדולה של הדברים ולעיתים מה שביקשנו אינו לטובתנו הגבוהה ביותר ולכן נהוג ביהדות להוסיף לבקשת התפילה "ואתה הטוב בעיניך עשה" וכן ניתן להוסיף "אם בקשה זו היא בתיאום עם הרצון האלוהי" או "אם בקשה זו היא לטובתי הגבוהה ביותר".

לכתיבת מאמר זה ביקשתי עזרה ואכן קיבלתי.
 
שם הכותב: עידו פרץ
אודות הכותב: מטפל בהילינג עם הבורא והמלאכים
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©