שתף

שימוש בשמנים אתרים לאיזון וריפוי ורטיגו / רבקה יעקב

04.06.18

מהו ורטיגו בראיה אנרגטית, וכיצד ניתן לרפא אותו באמצעות שמנים אתריים.

 

תופעת הורטיגו מתבטאת בתחושה שכל העולם אינו יציב. הכל זז ומסתחרר ויוצר תחושה של סחרחורת בגוף.

התופעה נובעת מחוסר איזון אנרגטי הנמצא בין השכמות.

ישנו טריגר כלשהו שמעורר את חוסר האיזון ויוצר מצב שבו האזור שבין השכמות מתחיל להסתחרר כמו מערבולת לכיוון הנגדי של יתר הגוף ויוצר מצב של דיסהרמוניה שמבלבל את התמסורת המועברת ליותרת המוח.

נוצר בלבול בין למעלה ללמטה, בין ימין לשמאל, בין קדימה לאחורה, וחוסר אורינטציה במרחב. תפיסת המרחב משתנה ואין בהירות לגבי המיקום המדויק שבו נמצאים וזה יוצר תחושה של סחרחורת.

נוצר נתק בין הגוף התחתון - החלק שאחראי לקרקוע וליכולת התמצאות במקום ובמרחב. לבין החלק העליון המחובר לצקרת הכתר, ולעין השלישית. כך שלמעשה נוצר נתק בין הגוף הפיזי לחיבור עם המרחב האנרגטי.

ברמה הפזית המידע העובר דרך נוזל השדרה שנמצא בעמוד השדרה למוח, אינו עובר כהלכה. יתכן שזה קרה בשל פגיעה באזור עמוד השדרה, פריצת דיסק, נפילה, חבלה או מכה כלשהיא שיצרה את הנתק.

על מנת לאזן את הורטיגו, ותחושת הסחרור יש למרוח תערובת שמנים הכוללת בין היתר שמן ארגן (לקרקוע) ושמן ארז אטלס המתמחה באיזון האנרגיה של עמוד השדרה, והחזרתה לסיבוב הרמוני. שמנים נוספים בתערובת, תלויים באדם עצמו. יש כאלו שיזדקקו לשמנים אשר יחזקו את התהליך ויש שיזדקקו לתהליך איטי ועדין יותר.

יש למרוח את השמן באזור שבין השכמות בתנועה ארוכה של מימין לשמאל, או שמאל לימין, אך לא בתנועה סיבובית. כמו למחוק לוח. כדי לאפס את התנועה הסיבובית הדיסהרמונית ולאפשר לגוף לחדש את התנועה הסיבובית ההרמונית המתאימה לגוף וליתר הצ'אקרות והגופים האנרגטיים.

מומלץ למרוח לפני השינה ובמקרים חמורים למרוח גם 3 פעמים ביום, במרווח של שמונה שעות. במקרה של התקף ורטיגו יש למרוח את תערובת השמנים מיידית.

השמן מרגיע, מאזן ומחזיר להרמוניה את פעילות הגוף. מטרת השמן היא למנוע השנות התקפי ורטיגו נוספים ולמגר הישנות הופעתם.

יש לבצע זאת במשך 3 שבועות. ולאחר מכן לבדוק האם יש צורך בשמנים מאזנים נוספים, או להשתמש בשמנים אחרים. אז גם ניתן יהיה לבחון לעומק מה גרם להיווצרות התגובה של ההיפוך בגוף על מנת לרפא מן השורש את הטריגר.
  
שם הכותב: רבקה יעקב
אודות הכותב: רבקה יעקב, מומחית לטיפול באנרגיית פרחים המסייעת לאנשים לפרוח מבפנים ולחיות מתוך עוצמה. להעשיר ולרפא את חייך בקלות ושמחה
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©