שתף

שפת האור / אורניתה ליבנה לייבמן

20.07.14

האור
האור הינו אנרגיה אלוהית טהורה היורדת לכדור הארץ. דרך מעברים ופילטרים, מתרכך האור העוצמתי כדי לאפשר הכלה של תדר זה בגוף חומרי.

תדר אור הבריאה ממלא אותנו ומהדהד בנו את הכוליות הגדולה. עולמנו מונע על ידי זרמי אנרגיה ותדרים הבאים והולכים, אל האינסוף וממנו, רוטטים באורכים ומקצבים שונים. בכל פעם שזרמים אלו פוגשים בגוף חומר, חל שינוי באורך ובמקצב. התנועה היא בלתי פוסקת, אין דבר נייח העומד במקומו.


זרימה מול התנגדות, נפרדות מול אחדות, מקדמות זו את זו לצמיחה, תנועה והמשכיות. דוחפות ומושכות לכדי טיפוס במעלה הספיראלה הפרקטלית .לכל מרחב המקצב שלו. תזמורת הרמונית ודיס הרמונית זו מחברת ומאחדת הכול לכדי יצירת פאר אחת, הזורמת עוד ועוד...לאמירה אחת, אמירת החיים.

כמו אדוות במים, כך גם התנועה, המחשבה, הרצון והמימוש מתרחבים ומהדהדים אל האינסוף. כל פרט כחלק מהקהילה, כל מעשה קטן כמו הגדול זורם ומשפיע על האחר. כל תא ותא, גוף וגוף מהדהדים זה בזה, משתקפים זה בזה ונותנים תוקף לקיום האחד של האחר. ככל שאני נוכח כך האחר מקבל תוקף לנוכחותו גם כן.

גופים אנרגטיים ברמות שונות של דחיסות רוטטים במרחב, תחומים בקליפה כזו או אחרת ויוצרים מהויות המאופיינות בתכונות ואיכויות מגוונות ויחודיות. גוף/צורה הינם מיכל המכיל את האור, קולט לתוכו מעבד ומשדר מחדש את האור. בתהליך העיבוד נוסף גם הגוון הייחודי של היחיד, הנפרד ומשודר באור חדש. כך משתנה האור לפי הצינור בו הוא עובר. דרך גוף החומר אנרגית האור האלוהית מממשת עצמה אל עבר מגוון אינסופי של אפשרויות. כמו פרקטל, מתרחבת, מתעצמת ומתמקצעת עוד ועוד.... צוברת עוד ידע, עוד חוויות ועוד תובנות.

במיזוג בין אור לחומר, אדם, רוח, אדמה, אש ומים מתערבלים בריקוד החיים התוסס, נעים על צירו המעגלי במחזוריות היקומית המופלאה.

אנו בני האדם קולטים לתוכנו אור, דרך צינור הפרנה העובר בין מרכזי האנרגיה של גופינו, הצ'קרות. בגופינו ישנן 7 צ'קרות מרכזיות וממוקמות אחת מעל השנייה, האור הלבן שזורם לתוכנו נשבר לקשת צבעים דרך הצ'קרות.  לכל צ'קרה תדר וצבע שונה המחזק את תפקודה במערכת הגופנית אנרגטית.


ככל שאנו מסירים התנגדויות הזרימה קולחת ביתר קלות. האור נוכח יותר ומאפשר לכל תא בגופינו מימוש מקסימאלי של כישרונו וייעודו. ככל שאנו מסכימים להיות מי שאנו, כך האור מתרחב ומחלחל ללא הפרעה, ככל שננשום יותר ונעמיק את נשימתנו, האור יתפשט אל מעטפות הגוף האנרגטיות השונות, גם הן ניזונות מאנרגית אור אלוהית טהורה.

האור הוא מזון, המאפשר את חיבורנו לרוח הגדולה, לאמא אדמה, לנשמת האם שלנו, להדרכה, החונכים, השומר, המלאכים וכל אישיויות האור המרפאות שמסייעות לנו. כל אלו נוכחים לצידנו בנתיב יעודנו, לסייע לנו, להדהד דרכנו אור באופן המלא ביותר. יש הסוברים כי מערכת העיכול הינה התפתחות מאוחרת יותר וכי בתחילה היה האדם ניזון ממזון הפרנה בלבד, מזון אור.

שפת האור
שפת האור הינה אחד הכלים המרתקים והקסומים, המאפשרים לכל נשמה לשהות בנתיב ייעודה, לפלס דרך אתגריה בקלות, במהירות ובעדינות. שפת האור ממזגת ומאחדת את התת מודע למודע. איכות הריפוי מזכיר לי בתחושה ריפוי הומאופתי. החוויה שלי דומה בשתי שיטות אילו. כשמרחב אחד מתאזן מתאזנת איתו המערכת כולה.

צורות האור והצבעים מכוונים אותנו אל טרנספורמציה. שינוי ממצבי תודעה של התנגדות ואי הסכמה אל עבר נוכחות, זרימה, הקשבה וקבלה. חיבור למהות האהבה ולעצמנו.

שפת האור הועברה בשושלת המאיה וניתנה לשבט הקורנדאוס ששמר ידע זה. הידע הועבר מדור לדור על ידי המרפא השבטי ויצא אל המערב על ידי סטאר פוהנטס העומדת בראש השושלת ומחזיקה את התדר כיום. מורתי החכמה הומאיה עמאר חנכה אותי לתדר זה ועל כך כולי הודייה, הערכה ואהבה.

גרידים
דרך מערכים אנרגטיים מגובשים, הנקראים גרידים, הנושאים בראשם כוונה צלולה, אנו מפלסים את דרכנו המעורפלת לכדי הסתכלות בהירה ומפוקסת על תחומים ותפיסות שונות בחיינו. אנו משחררים את המיותר ומטפחים את המדויק. חוזרים הביתה לנתיב יעודנו, לתוכנית הנשמה המקורית.

הגרידים עובדים כצוות בשיתוף פעולה עם מרכזי האנרגיה בגוף, הצ'קרות ועם הגופים האנרגטיים כמו ההילה והגוף האסטרלי. מרכזי האנרגיה בגוף משדרים וקולטים צבע ומנתבים את האור הטהור לנתיבי יישום ושימוש שונים לפי הצורך.

עבודת ריפוי זו מביאה לכדי מערכת יחסים בריאה ומאוזנת בין כל חלקיו של האני.

הצורות והצבעים הינן כלי עבודה אנרגטיים מתוחכמים, מורי דרך, מאסטרים אהובים, פנסי אהבה עוצמתיים, המגלים לנו ומכוונים אותנו אל מרחבים חדשים לחקירה, התקדמות וצמיחה.
כל צורה נושאת עימה מהות ואיכות המיוחדת לה, כל צורה היא מעיין אב טיפוס אנרגטי. לכל צורה אישיות טיפולית מרגשת הבאה לידי ביטוי באופן פעולותיה ודרכה הטיפוסית לה. ואילו הצבעים הינם תדרי אור באורכים ואיכויות שונות. כל צבע הינו מפתח המהדהד בנו ופותח בנו תחושות למרחב מסוים כמו מרחב להתבוננות, מרחב המאפשר שהייה בחוויה, מרחב ניקוי ,עשייה מחודשת ועוד...

בכל צורת אור אנו יוצקים צבע נדרש ובכך מכוונים את הכלי לעבודה ספציפית במרחב המתבקש. החיבור המופלא בין איכות הצורה לאיכות הצבע מוליד איכות חדשה המכוונת למציאות אותה אנו מבקשים ליצור.

ככל שהבחירה בהירה ומדויקת, כך הטרנספורמציה מזמנת את החוויה/השיעור למצב של הכרה או מימוש, כמובן כל אדם לפי מקומו והתפתחותו ואתגריו השונים.

המערכים האנרגטיים בנויים להדהוד על הגוף האנרגטי וקשורים ישירות ובהתייחסות למבנה וצבעי הצ'קרות. גריד אישי נבנה ויושב לפי מיבנה הצ'קרות על הגוף האתרי והמרחב האנרגטי הקרוב. ישנם מבנים שונים לכתיבת גרידים. גריד של 49 צורות וצבעים מצוין לעבודה במציאות היום יומית. גריד של 144 צורות וצבעים עובד ברמת נשמת האם ותוכנית הנשמה ומזמן שינויים משמעותיים בתודעה. גריד מוביוס העובד עם הנצח נכתב עבור כל הגלגולים ואינו ניתן לביטול.

העבודה
ריפוי עצמי ברמת היחיד, מהדהד אל העולם ומשדר גלים היוצרים שינוי וצמיחה לסביבה כולה. ככל שאדם יכיר עצמו ויפתור התנגדויות בתוכו, כך יצעד בנתיב האור אל עבר המים הצלולים בהם יוכל
להבחין ביופי והאיכות האלוהית שבו. ככל שאדם יאהב עצמו כמו שהוא ויקבל עצמו כמו שהוא, יוכל לצמוח אל קבלת האחר גם כן. תובנה עוצמתית וגבוהה זו זורמת ומהדהדת במעגלי סביבתו של זה והאדוות מתרחבות.. עוד.. ועוד ..ועוד....


ככל שיותר אנשים יעשו עבודת קודש זו כך תהיה טרנספורמציה גדולה ומשמעותית. בימים אילו מבורך ורצוי לכל אדם ואדם להקדיש זמן ולהעמיק בהתבוננות אל חייו. היחיד משרת את השלם, השלם משרת את היחיד.

שם הכותב: אורניתה ליבנה לייבמן
אודות הכותב: מורה מוסמכת לשפת האור. נחנכה על הדרך השמאנית, דור 24 לשושלת הקורנדאוס. מאסטר לרייקי. בעלת החברה שפע סדנאות ואמנות אשר מתמחה באמנות בשיתוף הקהילה. ציירת של ציורי רפואה עוצמתיים. אמא לשתי בנות, מטפלת ומלמדת את שפת האור.
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©