שתף

שאלות על אמהות - מתוך ספר החיים / חיותה אפשטיין

24.08.14

מדוע נשמה מתעכבת להגיע לאמא? (מתוך ספר החיים)

לעיתים קיימות אמהות שכמהות לאותה התעברות. אולם האם קיים בהן מצבים של עיכוב רגשי, האם יש בהן פחדים, האם הן אינן שלמות במאה אחוז בכדי לעבור את התהליך ההתפתחותי של ההריון משום שכשיש פחד נכנסת גם הסקפטיות שלעיתים אומרת: המערכת הזוגית שלי עם בעלי אינה טובה או שאינני חשה שאני מספיק אוהבת אותו או אינני חשה שאני מבחינה כלכלית יכולה ליצור את ההורות עם אותו אדם וכו'...

לפעמים הורים חשים את הלחץ החברתי של הסביבה אבל הם לא באמת מוכנים רגשית להביא ילד לעולם וכאשר הנשמה מרגישה שהזמן אינו מן הנכון, אותה אחת מתעכבת "בשמיים" ויוצרת את אותו עיכוב בהריון.

לעיתים קיימים זוגות שהנשמה בוחרת לא להגיע מתוך חוסר שלמות של אותו ההריון. לעיתים מתקיים הריון זמני רק כדי להראות לאם שהיא אכן יכולה להיקלט, אבל הנשמה לא בוחרת בה כאמא והיא פורשת מהמרוץ וכך הורים יוצרים את הכאב ואת הקושי בתוכם וכמהים להורות.

מתוך צורך זה של כמיהה הדרך הופכת לקשה ולעיתים אף עוברת דרך "תנאי מעבדה" במקום בדרך הטבע. בכדי ליצור תהליך שיזרום בקלות ההורים אמורים לעבור בתוכם תהליכי שלמות, הבנה והתפתחות. ומתוך הביחד, מהזוגיות והמשפחיות שנוצרה בתוכם, יוכלו בני הזוג להכיל את התהליך של הבאת ילדים לעולם.

מי קובע כמה נשמות ירדו לאדם כילדים?

מועצת העל של אותם הנשמות קובעת כמה נשמות צריכות לרדת לאותם הורים. הן יוצרות בהם את אותה מהות ופוטנציאל. אולם ההורים הם אלו שבוחרים כמה נשמות להביא לעולם. וכך נשמה למעשה מבינה שאותם הורים לא רוצים בה ואז היא יוצרת את אותה המהות של אותו גלגול מחודש בתור נכדים.

 

לעיתים קורה שנשמה מבקשת להגיע ואותם הורים פוטנציאלים לא מוכנים לקבלה אז היא בוחרת הורים אחרים וזוכרת בתוכה את אותה המשמעות של: לא רצו אותי! של תחושת חרדת הנטישה שמגיעה מאותו הגלגול.

כאשר עושים הפסקת היריון האם זה כואב לעובר? האם הוא מרגיש את זה כי הדת נגד הפסקת הריון?

אותה נשמה שאמורה להתהוות כגוף אכן חווה כאב מסוים, מכיוון שנשימה מועטה ופעימות לב עדיין קיימות בה. אבל לא נוצרת אותה החריטה הנשמתית בגוף מכיוון שמדובר בגוף שאינו התהווה עדין לכדי תינוק לא מדובר בכאב כפי שאנו מכירים אלא בכאב רגעי לחלוטין.

 

לפעמים אותו הזיכרון של חרדת הנטישה נצרב באותה נשמה ויוצר בה חרדת נטישה ותיקונים נוספים בהמשך דרכה.

באהבה...

שם הכותב: חיותה אפשטיין
אודות הכותב: מטפלת מעל 15 שנה מתקשרת את ספר החיים - חיבור לקלות ולעידן החדש, ואת משמעות החיים-כללי המשחק של העידן החדש. מנהלת את פורום התקשור באתר
אימייל: [email protected]
כתובת אתר: לחץ כאן

שלח לחבר  
שנה גודל Powered by Bonsite ©
    
רוצים להתעדכן באירועים החדשים הרבה לפני כולם? רוצים לקבל את התוכן החדש שלנו? השאירו מייל ונעדכן אתכם בכל שבוע

חיפוש במאמרים

כותבי הבית שלנו

מאמרים

יוגה
נומיינד - השער לעולם הרוח - כל הזכויות שמורות ©